Джерело
Hugs.fund | Ви ж не будете викидати “Rolex”, то чому б вам також не викидати мишу ...
4 900 Охват/переглядів
2024-09-03 16:05
Повідомлення №12446
Ви ж не будете викидати “Rolex”, то чому б вам також не викидати мишу … комп’ютернуЦе «геніальна ідея» нового генерального директора Logitech, Ханнеке Фабер - "вічна миша", яку вам ніколи не доведеться замінювати, але за яку, можливо, доведеться платити щомісяця.За її словами, "людям це точно сподобається".😂Згідно із заявою, щоб ця миша залишалася дійсно "безсмертною", їй будуть оновлювати програмного забезпечення. Але, щоб зробити її прибутковою (через високу вартість та надзвичайну довговічність), компанія може додати модель підписки.Отже, користувачі замість того, щоб купувати дешеву мишу, можуть взяти "дорожчу і преміальну", яка буде набагато якіснішою і кращою.Щоб ви розуміли, Twitter просто” порвало”...Один користувач сказав, що немає потреби у "вічній миші", тому що їхня миша 30-річної давності працює чудово….😁… або порівняння з статусами підписки: "Перевищено кількість рухів миші. Будь ласка, перейдіть на професійний обліковий запис, щоб мати змогу далі рухати мишею🤪", - написав один з користувачів .👉 ХАГС – підписатися