Джерело
Hugs.fund | Ви як, спробували б поторгувати в “ямі”? …Зі штовханиною, заявками з г...
4 120 Охват/переглядів
2025-07-08 15:58
Повідомлення №16758
🤠Ви як, спробували б поторгувати в “ямі”? …Зі штовханиною, заявками з голосу та щирими емоціями. Сьогодні ми не уявляємо собі інших способів торгівлі на ринку але колишні торговці Чиказької товарної біржі понад десять років воюють за визнання шкоди від переходу до електронної торгівлі. У 2014 році сотні ф’ючерсних трейдерів «ями» подали позов до CME Group, стверджуючи, що компанія зламала обіцянки зберегти їхні торговельні майданчики, відкривши дата-центр для електронних угод. Позивачі оцінюють свої втрати у близько $2 млрд плюс відсотки.😮CME неодноразово намагалася відхилити справу, називаючи позов безпідставним, але безуспішно. Позов затягнувся настільки, що один із перших позивачів вже помер. Тепер доля справи вирішується присяжними в окружному суді Чикаго, а засідання, яке відкрилося в понеділок, триватиме кілька тижнів.Для «ямщиків» це не лише фінансове питання, але принципова позиція про своє право на частку ринку, що безповоротно змінився. Рік за роком вони чекали на справедливість, сподіваючись, що суд нарешті визнає, що електронна торгівля повинна вшанувати тих, хто свого часу забезпечував її обсяги та ліквідність.💪