Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Гребінківська селищна територіальна громада
Додано 14 лип 2024

Гребінківська селищна територіальна громада

@Hrebinky_hromada
Кількість підписників: 1 303
Фото: 32,100
Відео: 2,020
Посилання: 5,480
Опис:
Офіційний інформаційний ресурс Гребінківської громади. 🔹 сайт - https://grebinky-rada.gov.ua/, 🔹 Facebook - https://www.facebook.com/hrebinky.hromada 🔹 YouTube - https://m.youtube.com/@Grebinky_rada
Джерело

Гребінківська селищна територіальна громада | Була доповідь нашої розвідки: отримали дані в тому числі від американс...

Логотип телеграм спільноти - Гребінківська селищна територіальна громада Гребінківська селищна територіальна громада @Hrebinky_hromada
167 Охват/переглядів 2026-05-23 18:45 Повідомлення №39245
Була доповідь нашої розвідки: отримали дані в тому числі від американських та європейських партнерів про підготовку росіянами удару із застосуванням «орєшніка». Перевіряємо цю інформацію. Бачимо ознаки підготовки комбінованого удару по території України, зокрема по Києву, із застосуванням різного озброєння. Вказане озброєння середньої дальності може бути в такому ударі. Важливо свідомо реагувати на сигнали повітряної тривоги, починаючи із сьогоднішнього вечора. Російське божевілля дійсно безмежне, тож, будь ласка, бережіть життя – користуйтесь укриттями. Друге: звертаємо увагу партнерів як у Сполучених Штатах, так і у Європі, що застосування такої зброї та затягування такої війни є глобальним прикладом також і для інших потенційних агресорів. Якщо Росії дозволено знищувати життя в таких масштабах, то жодна угода не утримає від агресії й ударів інші подібні режими, що засновані на ненависті. Розраховуємо на реакцію світу і що реакція буде не постфактум, а превентивною – треба тиснути на Москву, щоб вони не розширювали війну. Третє: ми готуємо ППО настільки, наскільки це можливо, і будемо відповідати цілком справедливо на кожен російський удар. Ми дали дозвіл на парад, але дозволу на божевілля у Росії немає. Цю війну треба завершувати – мир потрібен, а не якісь там ракети для задоволення хворих амбіцій однієї особи. Дякую всім, хто допомагає берегти життя! Ще раз: будь ласка, бережіть себе й користуйтеся сьогодні укриттями.