Джерело
Гадяч | ♦️КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» долучив...
7 640 Охват/переглядів
2026-01-23 12:12
Повідомлення №11049
♦️КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» долучився до національної програми «Скринінг здоров’я 40+», яка передбачає безоплатне комплексне обстеження для українців віком від 40 років.У межах програми пацієнти можуть пройти скринінг, спрямований на раннє виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та порушень ментального здоров’я. Медики наголошують: багато неінфекційних захворювань тривалий час розвиваються безсимптомно, тож своєчасна діагностика дозволяє виявити проблеми на початкових стадіях і запобігти ускладненням.У КНП «Гадяцький ЦПМСД» повідомляють, що всі обстеження тривають орієнтовно 60–90 хвилин, яке проводять компетентні фахівці, що нададуть усі необхідні консультації та рекомендації. Запис на скринінг організовано у зручному форматі.Ознайомитися з маршрутом отримання послуги можна на офіційній сторінці Міністерство охорони здоров’я України — screening.moz.gov.ua. Після досягнення 40-річного віку та оформлення Дія.Картки громадяни можуть скористатися правом на безоплатне обстеження.Додаткову інформацію та запис на скринінг можна отримати за телефоном: 050 600 23 23.🗣️Гадяцький Центр ПМСД