Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Форпост Янченко
Додано 14 лип 2024

Форпост Янченко

@HYanchenko
Кількість підписників: 1 184
Фото: 1,960
Відео: 448
Посилання: 1,530
Опис:
🔥Безкомпромісна правда про бізнес, владу і захист інвестицій. Цифри, факти, інсайди. Посилання на соцмережі: https://linktr.ee/halynayanchenko
Джерело

Форпост Янченко | Держава втрачає чотири мільйони гривень щодня! 🤬Маємо новий кейс у Пар...

Логотип телеграм спільноти - Форпост Янченко Форпост Янченко @HYanchenko
295 Охват/переглядів 2025-06-11 12:18 Повідомлення №3185
Держава втрачає чотири мільйони гривень щодня! 🤬Маємо новий кейс у Парламентській спецкомісії по захисту інвесторів. Півтора мільярда гривень акцизних надходжень щороку могла б отримувати держава лише від цього підприємства. Мабуть, ці гроші нам не треба?! Саме це я хотіла б запитати у Державної податкової служби України, через дії якої інвестор НЕ може запустити в роботу спиртзавод, придбаний у держави на відкритому аукціоні ще в 2023 році. А ще — хто взагалі братиме участь у приватизації державного майна, якщо потім цим майном не дозволяють користуватися?Йдеться про Новосілківський спиртзавод на Тернопільщині. Підприємство не працює, бо не може отримати ліцензію. А значить — кошти до бюджету не надходять. Формальні підстави для відмов — реальні втрати для бюджету. Як голова Парламентської спецкомісії по захисту інвесторів, зустрілася з представниками підприємства. Виявилося, що в податковій не видають ліцензію, бо існує інше підприємство, якому Новосілківський завод може створити конкуренцію 🤯Два роки тому ми вже мали схожий кейс — Червонослобідський спиртзавод. Коли податкова за формальними (читайте – вигаданими) підставами спочатку відібрала у заводу ліцензію, а потім відмовлялась видавати нову, користуючись прогалинами законодавства. Тоді завдяки співпраці з Прем’єром Денисом Шмигалем вдалось залатати діри в підзаконці, і повернути завод до роботи. Тим не менше, тоді держава втратила 500 мільйонів гривень податкових надходжень лише за півроку простою спиртзаводу. Скільки втратить бюджет цього разу? І хто з податківців нестиме за це відповідальність?