Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Форпост Янченко
Додано 14 лип 2024

Форпост Янченко

@HYanchenko
Кількість підписників: 1 184
Фото: 1,960
Відео: 448
Посилання: 1,530
Опис:
🔥Безкомпромісна правда про бізнес, владу і захист інвестицій. Цифри, факти, інсайди. Посилання на соцмережі: https://linktr.ee/halynayanchenko
Джерело

Форпост Янченко | ️Увага! Інформація, яку розганяє Віталій Шабунін – чиста маніпуляція. ...

Логотип телеграм спільноти - Форпост Янченко Форпост Янченко @HYanchenko
567 Охват/переглядів 2025-01-09 09:27 Повідомлення №2962
❗️Увага! Інформація, яку розганяє Віталій Шабунін – чиста маніпуляція. Йдеться про усунення ПОТРІЙНОГО штрафу за одне порушення і заміна його на єдиний, найбільш ефективний штраф, а конкретно прогресивну пеню, яка складає 3% за кожен місяць прострочки. Трохи деталей. На сьогодні за порушення строків поставки існує одночасно ТРИ штрафи: 1) 7% - разовий штраф за місяць просрочки 2) 3% - щомісяця плата за користування грошима 3) 3% - щомічна пеня, а саме 0,1% за кожен день прострочки. Державні замовники обмежили прибуток виробників української зброї - в середньому в 5-7%. А сума штрафів за перший же місяць затримки разом становить 13% і вдвічі перевищує дозволений державою прибуток. За таких умов виробники української зброї не просто мають безкоштовно поставити товар, а ще й дістати власні гроші з кишені і доплатити державі. Чи це можливо? Чи захоче хтось за таких умов виробляти зброю для наших захисників? Навряд! Тому штраф має бути! Але він має бути ефективний і має стимулювати виконання контракту. P.S.: за неякісні товари (типу недавніх мін) є окремий штафу, а за непоставку – взагалі кримінал.