Джерело
HOT DROP | Повна розблядовка по OKX Alpha + думки 😊Нещодавно біржа OKX нарешті пр...
963 Охват/переглядів
2025-09-12 16:00
Повідомлення №6198
Повна розблядовка по OKX Alpha + думки 😊Нещодавно біржа OKX нарешті проснулась після довгого відпочинку і викатила свій аналог альфи під назвою Boost з якого ми вже встигли залутати дроп на 100-400$, кол був тут 💸Дана активність має схожу механіку до Binance, тут так само треба ходлити деп та торгувати обсяг, але є паро відмінностей, тому давайте розбиратись з всім по порядку 👨💻🟢 Баланс: Поки дали мінімальну планку депу в 10$, але думаю очевидно що з кожним наступним дропом її будуть потрохи збільшувати. Я зараз тримаю ~1k, але думаю рядовому юзеру на перший час мало б вистачити 200-500$, хоча вцілому зрозуміло що чим більше тим краще.Обов'язково зважайте на той факт що рахується саме середній баланс за 15 днів, відповідно чим скоріше закинули деп та попали під снепи, які роблять щодня = тим більше середній баланс і шанс попасти по критеріях на наступний дроп. 🟢 Обсяги торгів:Бали за торгівлю також рахуються по середньому обсягу торгів протягом 15 днів. Тобто ви можете торгувати щодня протягом 15 днів по 100$ і мати середній обсяг 100$, а можете проторгувати в один день 1500$ і в середньому за 15 днів вам також зарахує середній обсяг 100$👌Майте на увазі що обсяг вам будуть рахувати від 0.25х до 1х в залежності від токена яким ви торгуєте. Ось список всіх токенів та мереж, які рахуються.За обсяг ми будемо отримувати бали по наступній таблиці 👇32$ = 1 points 64$ = 2 points 128$ = 3 points 256$ = 4 points 512$ = 5 points 1024$ = 6 points 2048$ = 7 points 4 096$ = 8 points ... і т.д.Саме за ці бали ми будемо ділити пули винагород з майбутніх дропів. Чим більше балів тим більше частку пулу ми отримаємо та вище шанс попасти під сам дроп.Провірити свій середній обсяг торгів, балансу, а також їх снепшоти можна на цій сторінці ✅ Обсяг та баланс рахують щоденно протягом 15 днів, після снепшоти за останній день пропадають і дають за наступний.—————————————————————💻 Коротко що робити:➖ Ліземо на ОКХ web3 та конектимо OKX кошель➖ Тикаємо кнопку приєднатись і отримуємо 20% рефу комісій➖ Ходлим депозит 200-500$+ в USDT чи токенах на кошелі ➖ Крутимо щодня обсяг торгів ~500$+ в парі USDT до KOGE в мережі BSC, також бажано про всяк випадок торгувати і інші токени з списку доступних.250 купив + 250 продав = обсяг 500$Я з 6 вересня закинув на балік 1к та кручу по 500-1000$ обсягу щодня в USDT до KOGE в мережі BSC, витрати разом з беком комси 20% складають ~3.5-7$ в день, або ж 50-100$ на 15 днів.—————————————————————Також не забуваємо що зараз дуже багато людей заходять в ОКХ альфу на фомо і відповідно сильно зростає конкуренція. Логічно прикинути що зараз ОКХ мусить придумати щось щоб відкинути основну масу людей то роздати ще один гарний дроп для загону ще більшої кількості народу. Ось варіанти по яких на мою думку це може статись:- Високий мінімальний поріг по балансу на 500-1000$- Високий мінімальний поріг по мінімальних торгах на 1-4к$- Бритва за воштрейдинг- Бритва недосвідчених абузерів звичайно ж- Можливе введення КУС щоб відкинути твінки Накидайте своїх варіантів в коментарі, а також тикніть лайк якщо було корисно, люблю вас і всім профітів 🥰