Джерело
HOT DROP | До речі хто раніше купляв стікери півнгвінів, мавп та інший зоопарк, з...
883 Охват/переглядів
2025-06-13 15:29
Повідомлення №5836
До речі хто раніше купляв стікери півнгвінів, мавп та інший зоопарк, зараз можете злити їх з іксами в боті 💸Я собі тоді взяв парочку тварин приблизно на 130$ і забув про них. Буквально паро днів тому, побачив відос про стікери в тік тоці, згадав що вони в мене теж є і вирішив розпродати все. Сумарно вийшло забрати +140 TON (~450$), виходить чистими +320$, не лайфчедж, але приємний бонус 😌Кому цікаво ось інтрукція як продати:1️⃣ Залазимо в бота, тикаємо вгорі три крапочки відкрити бота і пишемо /start. Там одразу покаже ваш номер, який треба скопіювати для отримання стікерів. 2️⃣ Далі ми премось в @sticker_bot де ми тарили стікери і обираємо той який хочемо продати. Якщо є кнопка кнопка Send, значить продати можна, тикаємо її і вказуємо отримувачем ваш номер з 1 пункта.3️⃣ Далі вертаємось в бота, тикаємо Deposit і поповнюємо баланс на 0.1+ TON, щоб змогти торгувати4️⃣ Тепер залазимо в Market і дивимось ціни на стікери, після чого йдемо в розділ My NFT та виставляємо на продаж по нижньому флору, якщо хочете злити швидко.З мінусів комісія сильно кусається, але поки це єдиний норм спосіб фліпати стікери, очікуємо офіційних маркетплейсів і лютого фомо від цін там 🤝