Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - неМЕЙНСТРІМний
Додано 14 лип 2024

неМЕЙНСТРІМний

@HEmainstream
Кількість підписників: 709
Фото: 385
Відео: 74
Посилання: 506
Опис:
Погляд на музику через призму слухача YouTube https://youtube.com/@ne.mainstream

👥 Кількість підписників

709
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +2

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 306 26-06-13 15:19
éllia - Тим, кого це може стосуватисяА тим, кого це не стосується - покайтесь грішники 🤫До вашої уваги пропонується дебютний EP гурту, який крізь роки демонструє титанічну роботу над кожним творчим доробком попри усі палки в колесах і подарунків долі.Розцінюю «дебютний» як статистична метрика на стримінгів для класифікацій.Зауважу, що музика часів «першого тому» у співпраці з Владом BTM у якості вокаліста досі є шанованим гостем в моїх плейлистах. А нова ера з Сашею Врубель стала стверджуючим фактором, що гурт не пише музику заради декількох тижнів прослуховувань. Зараз навіть антитренд доводити все до ідеалу, бо це якось по-дорослому і потребує максимум віддачі.éllia не про тренд, а про якість, звук і атмосферу Вважаю, в цьому випадку займатись снобізмом і пошуком диявола в деталях є нераціональною тратою часу.Не зважаючи на постійні пошуки ідеалу, ламані запʼястя, різні підходи до написання музики, поява такого гурту з концептуальними рішеннями і власним почерком значно підіймає статус альтер.сцени. Він може стати не лише прикладом, але й дуже впливовим гравцем.В EP 5 робіт, дві з яких вже добре знайомі, але доведені до загального стилю. Не виділю жодної пісні, бо в мене не вийшло вибрати кращу 😇А якщо все ж тебе це не стосується , то хоча б заціни обкладинку з рентгеном метелика і нагадай, що може ховатись за зовнішньою красою.11.5 з 12. Подякував гурту, що не здаються і продовжують так працювати над собою🪽🎧éllia - EP Тим, кого це може стосуватися 🎥 доповнення візуалом. Відео «Це була я»🔥🔥🔥🔥🔥
👁 483 26-02-17 19:44
Робити друковані видання «сьогодні» трохи виглядає як публічний мазохізм з декількох причин : ✌️відсутність культури купівлі друкованих медіа ✌️лейбли і артисти навряд чи закладають у бюджет просування у друці✌️все в тоталі стало дорожче✌️і відверто: всі звикли до безкоштовного діджиталу.І саме тому вихід кожного друкованого музичного видання в Україні це не про продукт, а про впертість, позицію і, можливо, віру в те, що музику варто не тільки слухати стрімінгом, а й фіксувати, аналізувати, архівувати. Фестиваль Faine Misto анонсував вихід нового, вже другого номеру друкованого журналу «FaineMo».Амбітно, бо ідея видання в цілому - це живий літопис фесту і його спільноти.Обкладинка : ZWYNTARОдні із перших анонсованих цьогорічного лайнапу.Загалом наповнення журналу багатогранне і звісно доповнене всякими приколюхами.Якщо любите дізнаватись про музику у олдскульному форматі і є після донатів пару гримнів - не бачу причин собі відмовити То що? Ваші думки з приводу друкованих музичних видань
👁 959 25-10-28 06:59
Для нас більше не мають значення цифри, статистика чи відгуки. Цінність нашої роботи - у самій роботі: у процесі спільної залученості, у факті створення, у сублімації власних переживань Раз відгуки винуватцям цього посту не важливі і вони навряд чи це прочитають, то висловлюсь.Вигорають всі. Але саме цей час дається для концентрації на собі, пріоритетах і переконаннях. Останні роки називають переродженням укр.музики. Але й вони схожі на Мумбайський потяг. На відстані може здаватися частиною великого руху, але зблизька: видно, хто їде, а хто просто вчепився за вагон чи біжить поруч задля ефекту присутності.Думаю, що місце гурту Recone точно по квитку і точно всередині вагону.Люблюкататись на емоційнихгойдалках їх творчості незалежно що слухаєш Outsider чи Одне на двох (Amore), Deadman чи Спорт. Круто вміти бути прямолінійним та зухвалим водночас не загубити себе і не соромитись показати ліричний безлад і почуття всередині10.5 з 12🎧🔥Recone - КвіткаТакий він neo-romantic metalcore from Kyiv Ua
👁 770 25-10-19 17:17
СитуасьйонВперше за «темні часи» у мене було тижневе відрядження закордон. І ще й в таку країну, яку я бачив лише на трасах олдскульних NFS і формулі 1.Із тонною паперів , маленькою валізою і схрещеними пальцями колег на кордоні я був налаштований песимістично з очікуванням того, що мене скоріш за все розвернуть після відповіді на питання «вперше виїздите під час війни?»Звик так налаштовувати себе, щоб потім не мати завищених очікувань. Прикордонники повірили моїм документам і умовно взяли на себе «відповідальність» за моє повернення через тиждень.Все склалось. Ця поїздка було ковтком свіжого повітря, повного виходу із зони перманентної напруги і мала ще й приємний музичний бонус на завершення. Саме про нього далі.Аеропорт. Повернення назад. Ранок 8:00. Йшла моя друга доба без сну.Заходжу з колегою у платну зону очікування, бо просто не вистачало сил чекати на літак підпираючи стіни.Сідаю на диван. Поруч стоїть абсолютно така ж як у мене валіза, тільки іншого кольору. Її власник теж на це звернув увагу. І я боковим зором розумію , що обличчя занадто знайоме. Мозок починає у каталогах шукати звʼязки, імена і картинки. І в цей момент мені дзвонить колега, яка відстала від нас на теренах того здоровенного аеропорту.«Кажу ж тобі : ми біля гейту А33, підходь до нас» відповідаю їй і завершую розмову.Чоловік поруч із такою ж валізою говорить мені : «як же неймовірно приємно почути рідну мову за тисячі кілометрів від дому»🔥🔥🔥Ми познайомились і я скромно сказав, що впізнав його. Смолток переріс в приємну розмову і мій співрозмовник каже, що дуже хоче зіграти на роялі в зоні очікування, на якому бринчали дітлахи, чекаючи свої рейси. Не роздумуючи відповідаю : «поки сидимо без діла давайте пиляти контент, я Вам допоможу, мені не складно, пішли дивувати і знімати рілз чи навіть відео для ютубу»😎Він: «Знімай горизонтально - буде для ютубу»Далі були 10 хв справжнього шоу, яке змусило зупинитись кожного, хто був в радіусі 50 метрів від роялю. Його гра і його оператор у худаку✌️Так і сталось приємне знайомство з справжнім архітектором мелодій, дуже щирою і простою людиною, творчість і діяльність якого показує, що Україна не тільки місце на карті, не слово із заголовка новин, від яких вестерни втомились, а й країна із великою силою і культурним надбанням.Дякую за незабутнє завершення мандрівки Євгену Хмаріps. ще й отримав запрошення на концертpps. вже повернувся і нікуди не збираюсь. не дочекаєтесь 🇺🇦
👁 850 25-10-10 20:59
same old, same oldночі - часи загострених почуттів. тим паче такі.сон не вдався, того встиг наслухатись. між іншим трохи нової музики теж⚡️🎧 AFTERME - Pureпу пу пур. послухав першим і він був дуже доречним. dream of lost tomorrow. як на мене, доволі об'ємна поглинаюча робота, яка не змушує падати в прірву, а трохи над нею політати. Загалом з кожним новим релізом AFTERME видають якісний результат, тому раджу! Ще дуже подобається обкладинка.летить в плейлист 10 з 12🎧 Ship Her Son - Саундтрек до порядку денногоАльбом. Виникає нестерпне бажання просто йти і слухати. І саме в тому порядку, як задумував автор. Якщо пробігтися по трекам по декілька відрізків почитавши назви, то може скластися враження похмурості і (можливо) безвиході. Ну так а чого чекати від пост-індастріалу😏 Вибачайте, доросла музика вона така: сповнена рефлексій і роздумів. Чудова історія, щоб зловити свій дзен і випустити пар. Вже рік "заплющуй очі - глибокий Вдих" один із особистих антистресів. Із нових Кінцева і фіт з Паліндромом зайшли.10 з 12🎧 Silent Max - Space HitchhikingХто в дитинстві не відчував на собі магії мандрівки по килиму - що з вашим дитинством🙂‍↔️ Так, трек дійсно в стилі ностальгічного ретровейву і натхнений дитячими спогадами (зі слів автора), але цілком лягає у VERTUHA стайл і мені дуже опосередковано віддає чимось із минулого. Враховуючи потяг Silent Max до експериментів із звучанням, то дуже гідна робота, яку я ще довго буду слухати. І є якась стилістична схожість із Vestibular Glow.9.5 з 12далі буде...
👁 792 25-10-07 19:37
все, що надіслали, послухав від початку до кінця. По-перше так сказали зробити 😁 По-друге це буває нечасто (що готовий дослухати, що готовий написати)🎧🔥Vøvk – альбом LiteraОпенінг Sil ! Знахідка. Заткнувся і послухав двічі. Улюблений трек альбому. Кому цікаві Vøvk наживо - раджу на канц. Ось ось турSil - 11 з 12альбом 10 з 12*🎧🔥Postman — ParusyХочу думати про паруси і як провести правильно літо...Наче інді, наче фанк. Найс8 з 12🎧💔анастимоза — ВідносністьВи як хочете, я знайшов собі нову драма квін. І останнім часом подобається все , що вона робить. Що ж чекаємо альбому10 з 12🎧😎Теорія розбитих вікон — На розіХороша історія на "подумати", яку я навряд чи буду слухати між інших. То як кіно: ще осмислити треба і посмакувати8 з 12🎧😈Лея — Супротивще один опенінг, але вже для укр.мультсеріалу. Як мінімум за правильне русло задіяності молодих цікавих виконавців вже купа додаткових пойнтів. Але трек, як окреме творіння теж гідний уваги.8 з 12🎧⚡️невтома — структура кривавого оніксуХоч і невтома намагається розібратися в структурі світу, що саме по собі ресурсо-затратна і невдячна вправа, але ми на правах спостерігачів протягом 3 хв 41 сек можемо пспостерігати експресивне і експериментальне явище8.5 з 12загалом ненудний тиждень*Згідно внутрішньої системи оцінювання, яка базована на триповерховій формулі з excel мінус 5 смертних гріхів перемножено на посівний календар із добуванням кореня із муду
👁 622 25-05-17 18:54
кажу й біжу далеко😏Євробачення 2025.Якщо уявити, що існує тільки цих 26 пісень і треба їх якось засунути собі у вуха та кваліфікувати за рейтингом, то…в жодному разі не голосуйте за цьогорічних представників, яких манить дружба з терористом. Особисто дискваліфікую :26. Австрія 🇦🇹25. Вірменія 🇦🇲24. Естонія 🇪🇪Далі премія скупої соплесльози:23. Ізраїль 🇮🇱 22. Греція 🇬🇷Оцей зайвий шматочок пластмаси на поганій спайці 21. United KingdomОрден імені Бебе Рекси і потуг євроденсу20. Мальта 🇲🇹19. Фінляндія 🇫🇮18. Польща 🇵🇱17. Данія 🇩🇰16. Іспанія 🇪🇸Пісні для мультфільмів про складне життя в період 9-11 років15. Люксембург 🇱🇺14. Норвегія 🇳🇴13. Ісландія 🇮🇸I’m blue , if I was green I would die da ba dee da ba daee. Дядько із минулого життя12. Сан-Марино 🇸🇲Stromaeтарщина11. Нідерланди 🇳🇱Далі ті, кого я в послухав Милота і драма10. Швейцарія 🇨🇭09. Франція 🇫🇷08. Італія 🇮🇹Скандинавська версія Mumford & Sons 07. Швеція 🇸🇪Добрі заклинання та містика латвійського трикотажу06. Латвія 🇱🇻Пʼятірка Пісня, яка буде грати на європейський радіостанціях, але на конкурсі нікому не потрібна. Я собі додав05. Німеччина 🇩🇪Ще одна історія не про євробачення, але сильна заявка, що вирізняється 04. Литва 🇱🇹Щоб не казали, що підсудив, залишу Ziferblat тут. 03. Україна 🇺🇦Думав, Мадейра острів із модними санаторіями для 60+, а виявилось там такі файні вуйки живуть, які співають змістовні пісні02. Португалія 🇵🇹Тут я сам від себе в шоці, але ця історія приємно здивувала01. Албанія 🇦🇱Звісно так ні в якому разі не станеться. Бо виграє якийсь трешачок 😅 дякую, що дочитали мій POV.Буду дивитись одним оком, бо на другому тріснув капіляр 🤣Приємного євровечора 🖤
👁 338 24-10-28 22:37
«зйобщик»😈Захотілось підняти тему , яку люблять педалювати під цим грифомЗйобщик - особа чоловічої статі, яка не перебуває на території України у період війни (приймається як виїхав до війни офіційно, незаконно перетнув кордон, не повернувся, виїхав у перші години)Чи це розповсюджується на всіх однаково чи існують категорії з кредитом довіри?Чого питаю ? Ось вам декілька дужееее різних прикладів персон із музичного світу : Jinjer, Дорн , Sinoptik, SadSvit, Saymory, KoloahОто маю питання: чи всі з них підлягаю під цей термін , враховуючи свою теперішню діяльність ? Чи ви бачите для себе різницю ?Я думаю : це дуже різні випадки.Особисто мені важливо , як поза творчістю звучить повістка України у кожного з них. І чи варто за його дії тримати фокус у інфо полі України Хуйнути шаблею можна завжди - тільки назад зшити складноТільки без гівносрачів. Нікого ніхто не відбілює і не виправдовує. Всі історії їх закордонного перебування є відкритими. Мені цікаве ваше відношення до цієї проблеми/терміну
👁 347 24-08-01 20:14
На ніч прийшов із думкою…TL;DR 😈Деколи є відчуття (хоча кому тут їздити по вухам)…Постійно є відчуття, що ти у всьому відстаєш від усіх. До слова, але не основне, що хотів. Наприклад, Інста - це ще той генератор експертизи, яктобітреби і твоєї недосконалості. І взагалі просування будь чого давно сконцентроване на факторі, що ти неповноцінний без цього продукту/послуги , ледь життя не втратиш не скориставшись … не відчувши… не смакуючи … не прочитавши і тд.Добре, коли це можна фільтрувати і якось аналізувати. Та коли це звідусіль, то твій внутрішній торгаш із істиною випускає кракена.Ти або піддаєшся, або стаєш антагоністом, бо ти не «безцвєтна моль», із своєю думкою. Скажіть , дурнуватий поділ? А де щось між іншим, по середині, не зовсім сіре, але й не біле.Чисти зуби без SLS, жуй роли і хачапурі, купляй макбук, залий його матчою, слухай подкасти по розвитку між виставками сучасного мистецтва, палиперди iqos , стій у планці, медитуй у транспорті , встанови-видали Тік ток, інвестуй в крипту і спина не буде боліти.І це якийсь нескінченний марафон того, що дійсно корисне і важливе для себе , а що тобі намагаються навʼязатиТак і сталось із Charli XCX і її альбомом «Brat». Я його послухав тільки вчора, бо піддався чи то тренду, чи то думці , що це щось геніальне.Бо всі про це довго говорили, а ти «всрате» і не чуло😅Ось тут займу місце десь між чорним і білим. Добротно, цікаво , додав ще декілька треків для подальшого переслуховування. Але це не все.Дуже прошу вашого бачення і думки, коли подивитесь завтра (чи колись) премʼєру відео/послухаєте трек Guess від Charli XCX і Billie EilishЧим це буде для вас? Винаходом, шедевром , оБомже як музичний світ без цього існував чи вас це обійде стороною та залишить з тим же пульсом.ps. побачите. завтра багато медіа згадають цю премʼєру