Джерело
Громада Закарпаття | Хустські підприємці залишили купи сміття на СиневиріПодія мала місце в...
2 700 Охват/переглядів
2025-06-27 15:42
Повідомлення №6869
🙈 Хустські підприємці залишили купи сміття на СиневиріПодія мала місце в урочищі Вільшанка на території Національного природного парку "Синевир". Група туристів із Хустщини, приїхавши відпочити чотирма легковими автомобілями, залишила після себе справжнє звалище.Завдяки відеоспостереженню вдалось ідентифікувати порушників — ними виявились приватні підприємці з Хустського району. Їхній вчинок став черговим свідченням безвідповідального ставлення до природи.На окремих ділянках урочища, які перебувають у розпорядженні ДП "Хустський лісгосп", також було виявлено сміття. Тож відповідальність за порядок у Вільшанці несуть і лісівники.У НПП "Синевир" закликають об’єднати зусилля задля збереження природи: впроваджувати спільні патрулювання, проводити просвітницьку роботу й забезпечити невідворотність покарання для порушників.Відтепер усі випадки засмічення та шкоди довкіллю фіксуються камерами на туристичних локаціях. Фото порушників будуть оприлюднюватися в ЗМІ.У парку закликають: поважайте природу — і вона відповість вам красою. Залишайте по собі чистоту, а не сором.Дізнавайтеся першими останні новини Закарпаття й України, підпишіться✏️ Groza-newsНадішліть вашу новину або пропозицію рекламної співпраці📤@GrozaNewsUserBot