Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГOЛУБячий дизайн
Додано 14 лип 2024

ГOЛУБячий дизайн

@GolubDesign
Кількість підписників: 1 544
Фото: 1,430
Відео: 83
Посилання: 302
Опис:
Пишу про дизайн в Україні, світі, про корисні речі та особисті думки, досвід в Швейцарії. Для звʼязку @ann_golub
Джерело

ГOЛУБячий дизайн | Як тяжко бути джуном (завжди)Час від часу натрапляю на вакансії для дж...

Логотип телеграм спільноти - ГOЛУБячий дизайн ГOЛУБячий дизайн @GolubDesign
883 Охват/переглядів 2026-01-16 13:56 Повідомлення №1750
Як тяжко бути джуном (завжди)Час від часу натрапляю на вакансії для джунів і згадую роки, коли була така сама. Вимоги не змінились (є нормальні, а є крінжа), як і з/п. І ось питання: як прожити джунам на це? Найкраще, що можна зустріти це 500-700$. І це не говорячи що є вакансії на 100 чи 300$ 🫠 Цей абсурд упустимо, бо там на вас нічого файного не чекає окрім пекла. Тож. Як жити на 500$? Та ніяк. Це виживання. Крапка. Те саме стосується інших професій, але мій канал про дизайн, тож буду говорити тільки за цю сферу. Що з цими робити? Єдиної відповіді не має. Дизам хочеться більше, роботодавці не розуміють чому мають платити більше. Поки виходить порочне коло. Мені відгукується така думка: якщо не має можливості знайти більше ніж 500$, то оберіть місце не «галєри», де ви будете єдиним дизайнером і усі задачі будуть скидувати на вас, а там де чекають перспективи розвитку як диза та з/п.Не тільки вас обирають, ви також обираєте на кого працювати. Тож чому б не обрати для себе кращі умови?Ще одна важлива річ: пошук роботи краще сприймати як марафон, а не спринт.А у вас які думки з приводу роботи?Може щось наболіло? Коменти відкриті 😉#думки