Джерело
Головне.Дніпро 🇺🇦 | КЕШБЕК замість оборони: уряд грає у популізм»Уряд знову дивує черговою...
56 Охват/переглядів
2026-02-17 12:41
Повідомлення №14475
💥 «КЕШБЕК замість оборони: уряд грає у популізм»Уряд знову дивує черговою хвилею популізму.Цього разу — тема КЕШБЕК.Ще у листопаді 2025 року Кабмін ухвалив постанову про припинення виплат за програмою з 1 травня 2026 року, адже в бюджеті не було коштів. На це тоді звертала увагу народна депутатка Ніна Южаніна, наголошуючи, що рішення є показовим для стилю роботи нинішньої влади.А вже вчора уряд урочисто заявив про «модернізацію» програми: збільшення виплат із 10% до 15% для товарів, де імпорт перевищує 35% у споживчому кошику. Це косметика, побутова хімія, товари для дому та ремонту, для тварин, канцелярія, одяг, взуття, а також окремі продукти харчування — сири, макарони, крупи.Виглядає як «стратегія» уряду:📌 Запровадити ПДВ для ФОП — щоб збільшити КЕШБЕК📌 Встановити назавжди 5% військового збору — щоб збільшити КЕШБЕК📌 Оподаткувати посилки з 1 гривні — щоб збільшити КЕШБЕК📌 Оподаткувати продаж вживаних речей — щоб збільшити КЕШБЕКФактично, «щедрість» уряду фінансується за рахунок ФОП