ТАКИ ПРИМУСИЛИ ПОДИВИТИСЯ ПОЛОВИНУ ПОРТНІКОВАЯ рідкий гість на інтервʼю, навіть свої не передивляюся. Тому мені вистачило половини.Кілька висновків.1. Гість нічого не «должен», в нього свої цілі, у хазяїна майданчика свої.2. Всі мають готуватися до зустрічі. І не «редактор накидає питаннячка», а змістовно.3. У толкового гостя завжди припасене щось контраверсійне, до цього мають бути готовими, коли його кличуть.4. Ціль будь-якого інтервʼю – донести думку + перегляди. Вона досягнута.5. Щодо поведінки П – нічого нового. Всі ми любимо себе, але П у цій справі чемпіон. Він любить себе і знецінює співрозмовника, будь-якого. Якщо ведучий готовий хавати його гімно – нічого поганого не сталося.6. А ще Портніков бидло, хам. З навченим оком, ерудит, розумака. Умім це було відомо заздалегідь.7. І останнє – своїх треба в публічній площині захищати. Я про наїзд на Федоріва. Якщо за твоєї присутності людину, яку ти поважаєш, мішають з гівном – не мовчи. Рви за нього. Не чує слів – їбани стійкою мікрофона. Горлянку перегризи. А не хитай головою, мов зрозумів.
СЬОГОДНІ НАШОМУ ЖИТТЄЛЮБУ 12 РОКІВНасправді 15, але по документах 12.Вік сурйозний, утім ми ростемо. Команда їбашить, по келиху просеко і побігли працювати.Весь день купалися у вітаннях, аж зашарілися.А ввечері надіслала поздоровлення держава, а саме уряд, Мінрегіон.Вони розгортають програму «Будиночок в селі».Для ВПО, суть в том, що громади за кошти субвенції (державні) викупають житло і надають ВПО, людям, які втратили це житло через російську навалу.В соціальну оренду, якщо знайдуть ще гроші – потім у власність.Здається, все збс. Чудово. Але є але.Така програма, але досконала, є в Життєлюбі.Не за державні кошти.Дешевше в реалізації.З житлом у власність ВПО.І родини обирають не міністерські чиновники, а громади за конкурсом.Придумала програму моя партнерка в Життєлюбі Тіна Ніколова.Про цю програму ми говоримо у всіх інтервʼю та на форумах.Здавалось би, нахуя паплюжити і пиздити чуже?Відповідей багато.І так, я злий.Звісно, ця програма після мого допису у виконанні чиновників стає неможливою.Якщо у вас, як ви пишете, є гроші на 1000 будинків – покличте нас.Ми за ті самі гроші купимо в два рази більше і гори звернемо.Але зайдіть по-людськи, бо цей проєкт – Тінина дитина.А ви їй, дитині, ніжки обрубаєте.З любовʼю, ваші іменинники.Ну да, і репост, будьласочка.Міністр спорту – Бідний – я про вас не забув, вибачте, тут люди без черги пнуться.На фото Тіна з немовлям на руках купує першу Хату, яких вже 10.
ЩОДО МІНІСТРУ СПОРТУТак, я далі буду не просто висвітлювати цю тему, я доведу її до кінця. А кінцем відтепер я вважаю не призначення законно обраного професора Ригана ректором Інфізу, а звільнення злочинця міністру спорту Бідного. Які в мене докази, що він злочинець? Ті самі, які були в нього, коли він своїм наказом скасував вибори за день до виборів і призначив брехуна ВО ректора, але відданого йому, міністру. Такі самі, які були у нього, коло він за наклепом депутата ВРУ прізвище не має значення, фунція, не людина, звинуватив Ригана у зловживанні. Наклеп перевірений Нацполіцією, висновок –– порушень нема. Самий час вибачитися, але вони цього не вміють. Бо це не державники, це шайка. ВО ректора розмістив матеріал, що спочатку колектив його прийняв з прохолодою, і студенти. Назвав викладачів та професуру «певним угрупуванням». Довбень, це Наукова Рада. ВО говорить, що його перевага – він «рівноудалений від всіх». Ха. Наукова рада висловила недовіру – це документ. Тих, хто підтримав вибори, професорів з кількадесятирічним стажем, звільняють одного за другим. Він сфоткався зі студентами, які прийшли поставити йому питання. Сфоткався, фотку виклав, всі усміхнені, щодо питань – слухати не став, вигнав з кабінету. Міністру Бідному здається, що авкив ВНЗ – це бюджетне фінансування та землі в центрі. Ні. Головний актив – люди. Набір студентів цьогорічний провалений вщент. Пане міністре. Під час війни й на тлі корупційних скандалів в країні суспільству і керівництву країни не вистачало саме вашої поведінки. І ви вже бачите, воно не пролізло. Не проканало. Невпихуємо. І справа виборами ректора не закінчиться. Бо ви вигнали студентів на демонстрацію, саме ви. Саме від них тоді я дізнався про проблему. А заганяти студентів взад – такого не існує. Зробіть один чоловічий вчинок. Підіть з посади. А я попрошу за вас, всім скажемо, що ви від нас пішли, не ми від вас. Може, вас на якесь інше тепле місце призначать. Зараз міністри країні конче потрібні. Особливо рівновіддалені.
АПД. ПРО ВИБОРИ ТА ЇХНЄ ІГНОРУВАННЯ В УНІВЕРІ ФІЗКУЛЬТУРИ. Нагадую, місяць тому мали пройти вибори ректора. Міністр Бідний їх скасував і наказом призначив призначенця, поважну скоріш за все людину, утім взагалі не дотичну до спорту. Тим часом наукова рада, трудовий колектив та студенти одностайно проголосували за Ригана. МіхМіх – таким його знаю більше 20 років – божа людина. Лікар з великої літери. Він багато років завідує клінікою спорт травми, він продовжує щодня різати по 10-12 людей, займається наукой і 20 років викладає у вищезгаданому універі. Утім міністру похуй. Він призначив когось зі сторони і каже, що кадрові питання не обговорюються. Шановний пане міністре. Ще й як обговорюються. Ба більше – обговорюється вже посада не ректора, а міністра. Ви при посаді, але ви пішак. І вами легко пожертвують заради вгамувати наукову, спортивну та студентську спільноту. Ще не пізно скасувати ваш злочинний наказ. А може й пізно. Бо це не Риган вигнав студентів на протести, це не Риган написав колективне звернення Науковців. Всю цю кашу заварили ви, пане міністре. Трохи прорахувалися, бува. І позбавтеся ваших радників. Бо сьогодні у суспільства немає задньої. З повагою. Щодо моєї зацікавленності – МіхМіх мені ремонтував ноги, руки. Як і десяткам тисяч укаіїнців, в тому числі ваших колег. І жодного слова поганого про нього не чутно.
ДАВНО Я не ходив в люді. Було цікаво – формат Комік + Історик, потеревеніли за єврейство. В мене специфічні стосунки з релігією, але як є)Не встиг проговорити кілька тем, назріло, але вони були за межами «порядку денного»))Утім попитав Фелікса, не під запис, як це воно – колесити зі стендапом Україною. Етер цікавий. Я поїхав у подорож, буде близько 20 концертів. Виявилося, це неабияка напруга – тримати залу на драйві від 300 до 700+ глядачів, і так 20 разів. 5 з них на Київ, 3 у минулому, у понеділок 22 грудня – 4й. Залишилося 6 місць з 650. 5й Київ – 12 лютого, як на день закоханих за два дні до ліжка. Це солдаут, як і усі 5 попередніх. Лист міст знайдете. Всі мої вистави благодійні, я або віддаю гроші, або взагалі не торкаюся їх. Чудово було в Дніпрі і Одесі. Шукаю дати ще приїхати сюди. Сьогодні Редька виступає в Будинку Кіно. І завтра. Завтра ще можна потрапити, я йду, хочу «понюхати» конкурента. Хоча. Які ми конкуренти – У Фелікса родинна подія, без матюків. В мене навпаки – жорстко й брудно. Приходьте, шукайте своє місто в розкладі, поржемо. Між мною і Феліксом прірва у майже 40 років.Але – він хуліганить і він жебрак. Я хуліганю і я жебрак. Колись. Утім – в нас обох широкі тури Україною. І повні зали https://linktr.ee/Garik32?utm_source=ig&utm_medium=social&utm_content=link_in_bio&fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQMMjU2MjgxMDQwNTU4AAGnYVjbxiYXB7Dvoywt5etnCPwtgzMNl-hwY24tiE5qrgKQZcBNxa4Sfhxnzik_aem_JuNDL4cwiUrLGn7r3lIJwgБо ми любимо глядача.
ВЧОРА БУВ ДНІПРОЧудові люди, зала, контакт з глядачем повний. Сьогодні Одеса. Одеса, яку я люблю, Одеса, яка в темряві сяє, Одеса, в яку їздив мінімум 4-5 разів на рік, давненько не бачилися. Скучив. Квитків немає давно. В понеділок, 22 грудня, Київ, Будинок Кіно. Там лічені місця залишились, зняли всілякі броні. https://linktr.ee/Garik32?utm_source=ig&utm_medium=social&utm_content=link_in_bio&fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQMMjU2MjgxMDQwNTU4AAGnYVjbxiYXB7Dvoywt5etnCPwtgzMNl-hwY24tiE5qrgKQZcBNxa4Sfhxnzik_aem_JuNDL4cwiUrLGn7r3lIJwgДодав дату на Львів, 16 лютого, приходьте. Харків, Житомир, Полтава, Вінниця в графіку з початку. Миколаїв і Запоріжжя дам днями. Єдиний поки затик з Франківськом. Режимне місто, кажуть. Потрібний дозвіл ОВА. Спробую, в процесі. Щодо змісту – концерт не для всіх. Вчора 4 людини залишили залу – чи не витримали, чи у справах поїхали. Жарти на межі, прилітає всім. І Богу, і людям. Матякаюся. Є обнажоночка. В одному місці наїбав, но то таке. До зустрічей!
ПОКИ ЙДУТЬ ПЕРЕМОВИНИ ЗА МИР НА ВЕСЬ МИР, Поділюся своїми планами. Вирішив поїздити місцями країни зі стендапом, який долизав, тричі прокатав в Києві в Будинку Кіно на 700 гостей з аншлагами (так, вийобуюсь, але маю чим)) і тепер їду в тур. Для початку обрав 9 місць – Вінницю, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Одесу, Полтаву та Харків. Перелік міст за алфавітом, тут ви хуй знайдете зраду)Про сам концерт. Це не класичний стендап, будуть емоційні гойдалки, сміх крізь сльози. Ще – вийшло жорстко, не толерантно, інколи нетерпляче – бо я сексист, невіра і чайлдфрішник. Багато матюкаюся. Тож хто хоче прийти з кривим обличчям – велкам, я люблю своїх гостей, усіх. Трохи за гроші. Квитки є дорогі і дешеві. Від 1500 в Києві до 200. Ті, хто платять грубі гроші, на вас чекає приємний сюрприз. Ще за рибу гроші. Всі мої вистави благодійні, частину витрачаю на військових, частину на фонди, включно з Життєлюбом. Приходьте, дати по містах, які вже відомі, і квитки тутhttps://linktr.ee/Garik32?utm_source=ig&utm_medium=social&utm_content=link_in_bio&fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQMMjU2MjgxMDQwNTU4AAGn3HgI_Ma6fKKjzvAqbwP8htWC8Wt7ZjfQi3_mUZm9zwYz1QI8u-Elq6Gy39k_aem_KSzd2wY9RX6XCatG3ZsXSAНайближчі в Дніпрі та Одесі, там вже аншлаг (так, знов вийобуюсь, заробив)), Київ 22 грудня, потім тур. Я дуже на вас чекаю, любі мої збоченці.
КІЛЬКІСТЬ ПИТАНЬ«Чого ви мовчите з приводу справи Міндича», «писати схвально про 3000 км легче», «мало мати думку, її треба відкрито заявити» зашкалює – в такому сенсі мені пишуть коментарі під будь-яким дописом. Най буде. Але вам може не сподобатися. 1. Мені є за що виправдовуватися. Я волав за Зеленського, мені й відповідати. 2. Так, мені соромно. Отримав ще один урок, не може бути в команді державного діяча друзів. Команда – так, але без жодних обʼязів з боку керівника. 3. За найближчих несе відповідь керівник, перша особа. А тепер частина, яка вам не сподобається.1. Коли я казав, що за крадіжки у армії під час війни треба карати максимально жорстоко – мені такого наговорили – я вже і гітлер, і путін. 2. Коли йдеш у владу – не тягни вірних, відданих саме тобі. Віддані підставлять. 3. Клич профі з соціальним капіталом. Людей, яким не можна скажу «фу» чи «фас». Таким людям можна багато делегувати, з ним в змову не війдеш. Бо запропонувати лячно. p.s. щодо 3000 км «з кишені простої людини» – здається, експерти проїбалися, немає у цієї історії костів. Хоча й піарскладова не дуже, скоріш відʼємна. Тихої нам неділі, непосидючі!
ДВОЄ ОГОЛЕНИХ ЧОЛОВІКІВКоли ця пʼєса потрапила мені в руки, одразу сказав «хочу».Але її грають лише театрі Мадлен в Парижі.І автор в головній ролі. Але, коли вони почули, що ми з Києва, що у нас війна, а ми хочемо грати – без жодних умов та вагань надали зелене світло, без обмежень навіть щодо гастролей. І стався метч. У нас найкращі актори (народні, залужені, улюблені), найкраща режисерка. Ми возили цю виставу Україною, були на сході з благодійними виступами і на заході. Зустрічає глядач всюди чудово. У нас найкраще все, навіть переклад українською. Ми давно не грали цю виставу і зараз йдемо на чудовий майданчик, КККК, Київський культурний кластер «Краків». У «Кракові» там влаштована зала, чудово видно з будь-якого місця. І щоб надати можливість подивитися на гру акторів всім, зробили квитки від 300 грн. Хотів написати, що в разі як не сподобається, поверну гроші у подвійному розмірі, але вирішив поки не писати. 27 листопада, 18.00. «Краків». Не переплутайте, Не Краків, «Краків». Приходьте, вистава вау. https://kyiv.karabas.com/dvoye-oholenykh-cholovikiv-7/order/
ТРОШКИ ЗА МОВУЗ початку Великої Війни я перейшов у публічному просторі на українську. – Чи це легко? – Ні. Дуже складно. І ось чому. Я письменник. А кожен письменник грама-наци, чи грамнацист.Людина, яка педантично ставиться до помилок. Тому одразу почав вивчати мову. Днями було 316-е заняття – дякую Ксенії, моїй вчительці з Харкова. Але. Я почав навчання з достатньо високо рівня. Ми з Ксенією можемо місяцями шукати питомий відповідник, щоб красиво було. Так народилося дієслово «ВНИХУЯВЛЮВАТИ» та наші корейські друзі ЧОМ БИ Й НІ та ХАЙ ТАМ ЯК. Зараз багато хто пише, що почався зворотний перехід, люди повертаються до російської.Я нікого не засуджую, вдома ми спілкуємось російською, але всі володіють мовою і беруть уроки задля поліпшення рівня. Для себе я вирішив – у публічному просторі я виключно україномовний. Навіть за кордоном (є плани щодо стендапу та привезти виставу «Оголених»), жодного винятку. Але – я пішов далі. Зняли для Ютубу проект «ВІДКРИТИЙ УРОК» з Ксенією та запрошеними гостями – перший з Іванеком, він вже є, другий з Лізою, старшою донькою. Другий викладаємо вже в цю суботу. Не пропустіть, там і про мову, і про особисте)Що я хочу від вас? Подивіться та залиште відгук, може що спаде на думку – ми завжди відкриті та в творчому пошуку. І підпишіться на Лізу, бо ваші підписки – це корм трьом її дітям. Ну, і чекаю вас на стендапі, 16 та 21, на 16 – дякую вам! – давно солдаут, на 21 ще є.Мій Ютуб Квитки на стендап