Джерело
Freie Ukraine Braunschweig e.V. | Українці в країнах ЄС ще рік зможуть користуватися роумінгом без додат...
898 Охват/переглядів
2024-07-13 07:06
Повідомлення №571
Українці в країнах ЄС ще рік зможуть користуватися роумінгом без додаткових доплат Українці, які живуть у країнах Європейського Союзу, до липня 2025 року зможуть спілкуватися з близькими без додаткових доплат за роумінг. Спільну заяву з європейськими операторами продовжили ще на рік. Під нею підписалися 22 європейські та 7 українських операторів (3Mob, Data Group, Kyivstar, Lifecell, Ukrtelecom, Vega, Vodafone Ukraine). Вперше заяву про доступний роумінг українські та європейські оператори підписали у квітні 2022 року. Так ЄС підтримав мільйони українців, які через повномасштабне вторгнення вимушені були покинути країну.Дякуємо Європейській комісії, агенції BEREC, НКЕК та операторам за спільні зусилля, щоб українці в Європі завжди залишалися на зв’язку.Зараз працюємо над вступом у єдину роумінгову зону з ЄС. Президент Володимир Зеленський вже підписав законопроєкт, далі його має оцінити Єврокомісія. Після цього почнемо переговори про вступ у Євророумінг. Українці зможуть користуватися єдиними тарифами мобільного зв’язку та інтернету на території 27 країн ЄС без плати за роумінг і після завершення воєнного стану. А гості з країн ЄС — послуговуватися своїми домашніми тарифами в Україні.