Джерело
FORZA MILAN 🇺🇦 | Я завжди казав, що буду дуже радий завоювати місце в четвірці навіть в...
572 Охват/переглядів
2026-05-03 20:47
Повідомлення №32072
«Я завжди казав, що буду дуже радий завоювати місце в четвірці навіть в останній день»Массіміліано Аллеґрі після 0:2 з Сассуоло:«Ми погано налаштувалися на матч. Пропустили на п’ятій хвилині, але насамперед гол у другому таймі – навіть удесятьох, після однієї хвилини, таке не можна пропускати. На жаль, такий зараз момент. Тепер маємо тиждень, щоб підготуватися до матчу в Бергамо. Ми точно не можемо викинути на смітник десять місяців роботи».«Технічно ми дуже багато помилилися. Неділя, яку треба забути. Вона має дати нам сили, щоб уже з вівторка почати підготовку до матчу з Аталантою».«Ліга чемпіонів не те щоб під загрозою. Я завжди казав, що буду дуже радий завоювати місце в четвірці навіть в останній день. Ми ніколи не мали моментів труднощів, тож зараз маємо бути розумними: залишатися спокійними, брати на себе відповідальність і працювати».«Меседж вболівальникам? За 10 місяців ми провели важливу роботу. Зараз ми в фінальному ривку, і, на жаль, друге коло нам не дуже вдалося. Але те, що зроблено, ми вже не змінимо. Усі разом маємо підготуватися до останніх матчів. До кінця ми маємо залишатися в боротьбі».«Це була найгірша гра року, зумовлена тим, що ми залишилися вдесятьох. Я нічого не сказав команді. З вівторка всі разом працюватимемо. Ми втратили багато очок, але все ще перебуваємо в четвірці. Математика каже, що потрібно дві перемоги з трьох. Треба переконати себе, що ми здатні перемагати будь-яку команду».🌐Lapadula news