Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Fontanka.ua 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Fontanka.ua 🇺🇦

@Fontanka_ua
Кількість підписників: 628
Фото: 2,680
Відео: 920
Посилання: 770
Опис:
Фонтанська об‘єднана територіальна громада завжди online: вчасно повідомляємо про «ПОВІТРЯНУ НЕБЕЗПЕКУ», найсвіжіші новини, скандали, курйози, яскраві особистості, цікаві події, анонси, оголошення, допомога військовим, новини України і Світу, новини з фр
Джерело

Fontanka.ua 🇺🇦 | Залізний нардеп:Що далі?Багато хто з українських та міжнародних експер...

Логотип телеграм спільноти - Fontanka.ua 🇺🇦 Fontanka.ua 🇺🇦 @Fontanka_ua
441 Охват/переглядів 2025-08-01 06:46 Повідомлення №5242
Залізний нардеп:Що далі?Багато хто з українських та міжнародних експертів мене сьогодні спитав: чи вірю я, що щось змінить?Моя відповідь дуже проста - АБСОЛЮТНО НІ. Давайте відверто, ми просто повернулись у точку до 22 липня. В цій точці:▪️ досі Свириденко порушує закон і не призначає голову БЕБ. Навіть попри прямі і неоднозначні сигнали з боку ЄС та МВФ.▪️ Марченко досі не призначає комісію по відбору митниці.▪️ Детективи НАБУ, в тому числі які ставили прослушку у Міндіча, сидять у СІЗО. А сам Міндіч на морі у Іспанії. А його люди на міністерських посадах та держпідприємствах. ▪️Шабунін досі ходить з політичною підозрою ДБР, і ті досі готують йому нову.▪️У нас досі працює телемарафон, який в тому числі приносить гроші з бюджету компанії Міндіча і ОП. ▪️Ми досі маємо ситуацію, коли навіть на політичного опонента можуть бути накладені санкції. ▪️ Нічого не відбувається щоб хоча б почати відбір у Конституційний суд чи Рахункову палату.▪️Досі у нас провалено 4 маяки по МВФ, досі не виконано 2 зобовʼязання по Світовому банку і 5 по ЄС.▪️Ми досі самі ставимо під ризик той невеликий шанс зриву відкриття кластерів ЄС.▪️ У нас досі відсутній Премʼєр. Ну вона то є, але лише на фото. ▪️У нас досі ручні правоохоронці, які за абсолютно політичними мотивами можуть відправити будь-кого у вʼязницю. ▪️І так, у нас досі абсолютно несубʼєктний Парламент. Навіть не очікуйте там кардинальних змін. ▪️У нас досі у голови АМКУ вже дві підозри від НАБУ.▪️Б***, у нас навіть Minister of Justice Герман Галущенко! А чому не зміниться? Тому що у нас ЖОДНА людина, яка прямо причетна до спецоперації по ліквідації НАБУ і САП не понесла ЖОДНОЇ відповідальності. Навіть не звільнили. А це означає, що ти можеш зробити будь-яку помилку, навіть власними руками обвалити рейтинг та імідж Президента і тобі все одно нічого не буде. А значить, як тільки заголовки медіа переключаться на щось інше, люди покладуть картонки, а західні партнери щось скажуть комплементарне …..то все повернеться на стан ранку 22 липня….там де поступова будується диктатура. І всі хто думають інакше просто погано памʼятає, що кожен раз після таких криз ставало тільки гірше. Тож щира моя порада - не розслабляйтеся.