УРА! Уже аж 1800-й тест!!!! 🥳🥳Ще один milestone, ще одне achievement і я щиро вітаю і нас, і вас, особливо тих, хто зробив всі 1800 тестів! Ви - герої нашого часу💪💪💪Як завжди, на честь великих подій ми робимо для вас якісь приємні подарунки і 1800 тест не буде виключенням, бо ми робимо все, щоб ви навчалися за будь-яких умов і ставали кращими та більш освіченими а ваш інгліш не тільки теоретичним, а ще й практичним! А цієї осені основний наш фокус - це навичка спікінг, тому на честь 1800-го тесту ПРОТЯГОМ ЦЬОГО ТИЖНЯ ми даруємо до 50% знижки на всі абонементи на спікінг-клуби. Дуже хочеться, щоб кожен з вас мав можливість навчитись говорити до Нового року і 2025 рік зустрів уже з класною новою навичкою. Саме для цього при купівлі до кінця цього тижня ви можете отримати: 1️⃣Участь в одному спікінгу 125 грн замість 250 2️⃣участь у 10 спікінгах - 1100 грн замість 2000 Ці спікінги можна використати протягом наступних 4 місяців, тобто до кінця зими. Це - чудова можливість не відкладати на потім те, що можна навчитись робити уже зараз. Та й взагалі. Годі вивчати граммар, давайте вже говорити. І якщо ви б хотіли ще підтримати наш проєкт , навіть якщо поки що не хочете говорити - це можна зробити тут 5375411201184111. Ми не можемо існувати без кожного з вас, бо ми працюємо лише для вас. Це не просто контент чи група в телеграми, це - проєкт з душею , сподіваємось, ви це теж відчуваєте💕💫. Чекаю на вас сьогодні у себе в діректі @alionadal , якщо хочете поспілкуватись або щось мені розказати чи просто подякувати. Я залюбки спілкуюсь з кожним із вас. І памʼятаємо, що хто хоче, шукає можливості, а хто не хоче, жаліється на відключення світла, війну, зайнятість, погоду, сусідів ( потрібне підкреслити ). Ви до яких?
« Чи важко вам вести канал ?» - інколи я отримую таке повідомлення від вас. І так, і ні. Буває так, що запара, тести сплутались місцями чи десь є обдруківка в тесті чи обмовка в відео (бо я можу інколи недочитаних тест, перш ніж записувати відео😂). А інколи бувають і різні непорозуміння в команді (бо над каналом працює 4 людини, а не тільки @alionadal рапортом ви не знали). Але все це того вартує, коли ви мені пишете повідомлення, розказуєте свої історії, успіхи, дякуєте. Я все це пересилаю команді. Тоді ми точно знаємо, що працюємо не дарма. Сьогодні день вчителя. Я б дуже хотіла, щоб саме сьогодні був день подяки за нашу роботу. Якщо ви хочете мені написати пару слів як вам тут на каналі - можна це зробити тут @alionadal. Я тішуся з кожної комунікації з вами і завжди намагаюся вам допомогти ❤️ І якщо все ще хочете подякувати нам з командою за роботу - як і будь-яка нормальні тічери ми любимо Вечірній Київ з кавою на день вчителя. А інколи навіть і келих Просеко. Пригостити можна тут, якщо є бажання 🥰 5375411201184111Дякую, що розвиваєтеся разом з нами! До нових зустрічей 💙💛
УРА! 1700-й тест!!!! 🥳🥳Ще один milestone, ще одне achievement і я щиро вітаю і нас, і вас, особливо тих, хто зробив всі 1700 тестів! Ви - герої нашого часу💪💪💪Як завжди, на честь великих подій ми робимо для вас якісь приємні подарунки і 1700 тест не буде виключенням, бо ми робимо все, щоб ви навчалися за будь-яких умов і ставали кращими та більш освідченими. Ви знаєте, що відсьогодні ми перезапустили проєкт Blackout English, який дозволяє продовжувати качати всі навички інглішу, навіть за відсутності інтернети - ми навмисно переформатовуємо всі завдання таким чином, щоб їх можна було завантажити на телефон і працювати з ними без мережі inІ тому ЛИШЕ СЬОГОДНІ ми хочемо подарувати 3️⃣ класні ПОДАРУНКИ 🎁 для тих, хто доєднається протягом сьогоднішнього дня: 1️⃣ безкоштовні 5 днів участі, тим, хто напише мені в приватні повідомлення @alionadal про свій досвід вивчення мови та проблеми, з якими стикаєтесь2️⃣ додатковий безкоштовний тиждень спікінгу для тих, хто доєднається на перший пакет 3️⃣ додаткова безкоштовна 30-хвилинна менторінг-сесія зі мною особисто для вирішення саме вашого питання вивчення мови — для тих, хто доєднається на пакет за спікінгом. Деталі про сам проєкт я писала ТУТ Чекаю на вас сьогодні у себе в діеркті @alionadal І памʼятаємо, що хто хоче, шукає можливості, а хто не хоче, жаліється на відключення світла. Ви до яких?