Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДНК Формули-1🏎🧬
Додано 06 гру 2025

ДНК Формули-1🏎🧬

@F1DNA
Кількість підписників: 5 284
Фото: 9,800
Відео: 107
Посилання: 5,450
Опис:
Український канал про королеву автоспорту, в якому висвітлюються всі найцікавіші та найважливіші події у Формулі-1. Підтримати канал: 🔗https://send.monobank.ua/jar/2pD1oUjq1q Cooperation: @annakharchenko
Джерело

ДНК Формули-1🏎🧬 | ​​Джордж Рассел: Не зовсім той результат, якого я хотів биПілот Merced...

Логотип телеграм спільноти - ДНК Формули-1🏎🧬 ДНК Формули-1🏎🧬 @F1DNA
1 310 Охват/переглядів 2026-06-18 12:32 Повідомлення №15818
​​Джордж Рассел: Не зовсім той результат, якого я хотів биПілот Mercedes, Джордж Рассел, зізнався, що йому було важко на стратегії двох піт-стопів, але він радий здобути 18 очок після безрезультатних вікендів у Канаді та Монако та відзначив неймовірний темп оновленої Ferrari.«Перш за все, мої величезні вітання Льюїсу, адже я знаю, як багато він працює. Ми провели багато років разом у Mercedes, тому мені було дуже приємно бачити його на найвищій сходинці подіуму. Це знову той Льюїс, якого я пам'ятаю з часів, коли ще дитиною дивився Формулу-1.Не думаю, що ми очікували побачити такий божевільний темп від нього та Ferrari сьогодні. Вчорашній день став для нас справжнім сюрпризом, а сьогодні вони були вражаючими. Схоже, вони наближаються, і їхні оновлення працюють дуже ефективно.Що стосується мене, то це був важкий день, і все склалося зовсім не просто. П'ятниця та субота були справді сильними і чистими днями для мене, але сьогодні було трохи складніше. Усе почалося досить добре, на першому відрізку я відчував себе дуже комфортно на гумі Medium. Я контролював темп на старті і все ще збільшував відрив від Льюїса.Але мені здається, що ми провели перший піт-стоп зарано. Льюїс обрав стратегію з трьома зупинками, і гадаю, ми мали б також зосередитися на своїй. Ймовірно, три зупинки підійшли б моєму стилю пілотування трохи краще, тому що наприкінці відрізків я відчував серйозні труднощі.Я думав, що ми фактично перейшли на тактику з трьома піт-стопами, і коли мені сказали, що ми залишаємося на двох, це стало справжнім викликом. Очевидно, Льюїс, напевно, все одно прорвався б уперед, але без віртуальної машини безпеки він би виїхав з боксів позаду нас. Хто знає, що б тоді сталося?Це те питання, яке я хочу обговорити з командою, адже мені потрібно проаналізувати, чому наприкінці відрізків було так важко. Але я просто забираю з собою позитив. Це круто — повернутися на подіум і провести відносно чисту гонку. Я здобув 18 очок — це на 18 більше, ніж я заробив за 2 останні гонки. Хоча це не зовсім той результат, якого я хотів би. На даний момент Льюїс випереджає мене в чемпіонаті, тому нам потрібно продовжувати тиснути та працювати далі».🔔F1 DNA