Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДНК Формули-1🏎🧬
Додано 06 гру 2025

ДНК Формули-1🏎🧬

@F1DNA
Кількість підписників: 5 281
Фото: 9,800
Відео: 107
Посилання: 5,450
Опис:
Український канал про королеву автоспорту, в якому висвітлюються всі найцікавіші та найважливіші події у Формулі-1. Підтримати канал: 🔗https://send.monobank.ua/jar/2pD1oUjq1q Cooperation: @annakharchenko
Джерело

ДНК Формули-1🏎🧬 | Льюїс Хемілтон: Це найщасливіший день з усіх, що я провів у FerrariПіл...

Логотип телеграм спільноти - ДНК Формули-1🏎🧬 ДНК Формули-1🏎🧬 @F1DNA
2 370 Охват/переглядів 2026-05-25 17:01 Повідомлення №15718
Льюїс Хемілтон: Це найщасливіший день з усіх, що я провів у FerrariПілот Ferrari, Льюїс Хемілтон, назвав своє 2 місце на Гран-прі Канади найщасливішим днем у команді на сьогодні.«Це найщасливіший день з усіх, що я провів у Ferrari досі. Чудово, що вдалося вивести команду на подіум і здобути своє перше 2 місце з командою в гонці, до того ж це мій другий подіум. Зараз я почуваюся дуже легко і у чудовій фізичній формі — я дуже сильний, і, очевидно, перебуваю в хорошому психологічному стані. Я приїхав цього вікенду з величезною енергією, і хочу продовжувати в тому ж дусі.Я просто в захваті й дуже пишаюся командою за її наполегливу працю. Нарешті я маю ту команду інженерів, про яку мріяв. Гадаю, наш болід чудовий, хлопці провели фантастичну роботу протягом зими, щоб довести його до такого рівня, і я відчуваю, що тепер розумію його набагато краще та почуваюся за кермом набагато комфортніше.Хоча ми ще не зовсім там, де хотіли б бути, ми маємо чудову надійність. Це неймовірно, і велике спасибі команді». Британець також прокоментував свою боротьбу з Максом та чудовий виступ Кімі в Mercedes.«Ми ніколи не могли сподіватися на перемогу, адже Mercedes були дуже швидкими. Ми трималися на рівні деякий час, але потім вони відірвалися від мене та Макса, коли я йшов третім. Можливо, боротьба була б простішою, якби мені вдалося наздогнати Макса раніше. У мене заблокувалося колесо на гальмуванні, і я вилетів з траси. Я доклав чимало зусиль, щоб спробувати скоротити відставання від Red Bull. Нам це вдалося, і я вдячний усім за чудову роботу, яку вони виконують на базі. Я працюю з усією душею разом із Фредом, який робить фантастичну роботу як керівник команди, так само як і наші інженери та всі, хто працює на заводі. Це довгий процес, щоб рухатися вперед, але якщо нам вдасться досягти такого результату на трасі, де вирішальну роль відіграє потужність, то я думаю, що на трасах, де потужність матиме менше значення, ми, можливо, зможемо виступити ще краще. Я дивлюся вперед і думаю про Монако. Щодо Кімі, то я не бачу себе молодшого, коли дивлюся на нього, але він трохи молодший за мене і все одно зайняв мою роль у Mercedes. Команда з ним робить фантастичну роботу. Я радий за нього і за команду, оскільки я був з ними так довго, тому якщо не виграємо ми, сподіваюся, що виграють вони. Мені радісно на душі бачити, як вони перемагають. Але зараз я хочу повернути свою команду на вершину, бо вважаю, що Ferrari пережила багато важких років і заслуговує на те, щоб знову боротися за першість». 🔔F1 DNA