Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Очі Сходу | Eyes of East
Додано 06 гру 2025

Очі Сходу | Eyes of East

@EyesOfEast
Кількість підписників: 1 555
Фото: 4,290
Відео: 1,970
Посилання: 3,100
Опис:
Зробимо рідну Луганщину та Донеччину знову вільними і саме в тебе є можливість на це вплинути БОТ👉🏻 @EyesOfEast_bot Чат👉🏻 https://t.me/EyesOfEastChat Борги будуть повернуті.

👥 Кількість підписників

1 555
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +19

👁️ Середній перегляд на повідомлення

681
Середній/День:: 661
Середній/Тиждень:: 818
ERR: 43.79%

📊 Кількість повідомлень на день

4.9
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 4.9

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 441 26-02-27 07:26
УП написали хорошу хроніку Куп'янської контрударної операції. А ще описали причини, які призвели до критичної ситуації, коли ми дійсно могли втратити таке важливе місто....▪️ Ще до масового просочування росіян у місто через трубу, інженери "Хартії" детально вивчали питання газопроводу та навіть долучали колишніх місцевих працівників. Однак усі спроби знищити трубу зі скидів, РСЗВ, авіації або підірвати зсередини не дали результату. Єдиний варіант, який залишився українським військовим, це виявляти точки вилазки росіян з труби [які періодично змінюються] і знищувати на місці.▪️ Дійшовши до Куп'янська, перед росіянами стояло завдання сховатися в місті та збирати інформацію про наявність і пересування українських військ. Вони рідко вступали в стрілецькі бої. Частина навіть не мала на собі бронежилетів. Противник готувався до повного захоплення, чекали, коли затягнуться їхні сили та почнуть заходити оператори.▪️ Частина українських військових, що брали участь у зачистці лісів і сіл над Куп'янськом, свідомо – через брак навичок і страх – не вступали в бій з противником. Тому деякі наші позиції через глибоку інфільтрацію росіян опинилися в оточенні. Для прикладу, У Кіндрашівці було, що в одній хаті сиділи росіяни, а в іншій наші піхотинці. "Вони в нас не стріляють, а ми – в них", – так описує ситуацію співрозмовник УП.▪️ Інше крило військових каже, що керівництво "запустило" ситуацію в Куп'янську і замовчувало реальну ситуацію в місті та на північ від нього. Усе – заради створення ілюзії контролю.▪️ У "Хартії" запевняють, що вони ще в липні – серпні помітили наростання загрози Куп'янську і звернулися до Сирського з проханням переміститися на цей напрямок з Липців. Комкорпусу Ігор Оболєнський пропонував перекрити шлях інфільтрації противника, відвоювати висоти північніше від міста та зачистити сам населений пункт. Сирський спочатку поставився скептично, але погодився на таку пропозицію. Тоді у серпні Оболєнський відправив на північ від Куп'янська 🛸 дроно-штурмовий полк "Code 9.2" з командиром Настенком [позивний "Флінт"]. Він першим почав успішну зачистку. Туди ж рушила рота "Хартії".▪️ Згодом Оболєнський ініціював створення окремого пошуково-ударного угруповання "Хартія" на чолі з корпусним офіцером Сергієм Сідоріним.▪️ Приблизно тоді ж на просочування росіян у місто звернули увагу і в команді Михайла Драпатого, яка після отримання даних розвідки про скупчення противника в Куп'янську, звернулася до Сирського та отримала санкцію на порятунок міста. Тоді Драпатий ініціював створення ТГР "Купʼянськ" і поставив керувати ним свого заступника Віктора Солімчука.▪️ Солімчук розділив місто на шість секторів і "віддав" їх на зачистку різним підрозділам, серед яких були бригади ТРО, механізованих підрозділів (особливо відзначилася 127-ма бригада), бійці ВСП, спецпризначенці тощо.▪️ За перші пару місяців Куп'янської операції Сили оборони взяли під повний контроль трубу – якою росіяни пролазили під річкою, затягувалися в ліси Радьківки та спускалися на Куп'янськ. Однак остаточно перекрити інший шлях противника до міста – човнами через річку в районі Дворічної – так і не вдалося.▪️ Наприкінці жовтня – на початку листопада до зачистки Куп'янська долучився 1-ий батальйон "Хартії", який до цього працював у північних лісах і селах. Наприкінці листопада приєднався 4-ий батальйон "Хартії", створений з іноземних бійців, переважно колумбійців. Так обидва військових з'єднання – "Хартія" та "Куп'янськ" – почали працювати разом.▪️ 12 січня військовослужбовці "Хартії" встановили український прапор над міською радою Куп'янська. Станом на кінець лютого в місті залишається до десятка незачищених будівель, 99% Куп'янська – під контролем Сил оборони.▪️ ПУУ "Хартія" за всю операцію знищило понад 1500 російських військових, ТГР "Куп'янськ" – в районі 400. Сумарно – майже 2000 росіян.
👁 531 26-02-21 14:00
⚡️⚡️ Уражено важливі об'єкти ВПК та логістики противника⚡️ Так, у ніч на 21 лютого підрозділи Ракетних військ і артилерії ЗСУ завдали удару, використовуючи крилаті ракети FP-5 "Фламінго". Уражено підприємство воєнно-промислового комплексу "Воткинський завод" у місті Воткінськ (Удмуртська Республіка, рф). На території об’єкту зафіксовано пожежу. Результати уточнюються."Воткинський завод" має такі функції: виробництво міжконтинентальних балістичних ракет (МБР) РС-24 "Ярс", "Ярс-С", "Ярс-М", балістичних ракет ЗМ-30 (Р-30) "Булава" для підводних човнів проєкту 955А "Борей-А"; балістичних ракет типу 9М723-1 для ОТРК "Іскандер-М" та 9-С-7760 для авіаційного ракетного комплексу "Кинжал"⚡️ Також, за попередньою інформацією, підрозділами Сил оборони уражено Нєфтєгорський газопереробний завод у Самарській області рф, що задіяний у забезпеченні потреб російської окупаційної армії. На території підприємства зафіксовано пожежу. Масштаби уточнюються.⚡️ Крім того, на тимчасово окупованій території Донецької області уражено склад пально-мастильних матеріалів противника (м. Донецьк) та майстерню з виробництва й обслуговування БпЛА (в районі н.п. Нова Каракуба).⚡️ А у н.п Пологи (ТОТ Запорізької області) Сили оборони завдали ураження по складу матеріально-технічних засобів окупантів.Втрати противника та остаточні масштаби завданих збитків уточнюються.Сили оборони України послідовно знижують логістичні та виробничі можливості агресора, позбавляючи його ресурсів для продовження війни.Далі буде! 💥 Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦
👁 406 26-02-17 15:20
Мадяр, чого не лупите НПЗ? Заборонили? Договорняк? Ага, з Птахами саме договорняк.🔥🔥240 обʼєктів у глибині боліт та у ТОТ за 48 діб 2026 року. Різнобарвʼя вйо- у списку нижче. Ні слова про симетрію ударів та без інтерпретацій: Птахи СБС щодобово виконують бойові задачі на оперативній та стратегічній глибині по обʼєктам нафтопаливної, критичної та ВПК інфраструктури противника, системам ППО, ЗРК, РЛС, тощо. Про те не рапортую у щоденних дописах, як раніше,- на пости ніц нема часу. Але дещо оприлюднює щодня Генштаб, а всі доступні відоси- у телеграм каналах. Ми ж зосереджуємося на смузі зіткнення і готуємося до літнього наступу окупанта, що розгорнеться ймовірно вже в березні.Перетнемо за годину відмітку 5000 хробаків за 01-17 лютого та 16000 ворожих цілей,- все у Підрахуйці наживо оновлюється.Про глибинне ураження.Днями минає 50 діб 2026 року. Нижче НЕвичерпний перелік чутливих обʼєктів, уражених протягом січня-лютого 2026 Птахами СБС зі складу 1 ОЦ СБС, батальйону глибинного ураження «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра», 412 обр Nemesis, 413 оп «Рейд» та підрозділу «Граф» Сил Безпілотних Систем.*частина цілей глибинного ураження подзьобана сумісно з іншими підрозділами Сил оборони України. 🔥НПЗ «Новокуйбишевський» 🔥НПЗ «Афіпський» 🔥НПЗ «Рязанський» 🔥НПЗ «Ярославльський» 🔥НПЗ «Туапсинський» 🔥НПЗ «Саратовский» 🔥НПЗ «Славянськ Еко» 🔥НПЗ «Ільский» 🔥НПЗ «Волгоградский» 🔥НБ «Курск-облефтепродукт» 🔥НБ «Гвардійська», ТОТ🔥НБ«Осколнефтеснаб» 🔥 Альметьєвська УПН 🔥 Лебедінський ГОК🔥Нафтобаза Кар’єрне, ТОТ 🔥ГПЗ «Астраханський»🔥Нафтотермінал «Таманьнефтегаз» 🔥Підприємство «Енергія» 🔥«Комбінат Каменский» 🔥«Воронєжсинткаучук» 🔥«Нєвинномиський азот» 🔥ТЕС «Старобешівська», ТОТ 🔥ПС «Машзавод» 🔥ПС «Брянська» 🔥ПС «Белобережская» 🔥ПС «Новобрянская» 🔥ПС «Зоря»,ТОТ 🔥ПС «Південна»,ТОТ🔥ПС «Старобільська», ТОТ 🔥ПС «Мирна», ТОТ 🔥ПС «Азовська», ТОТ 🔥ПС «Михайлівка», ТОТ🔥ПС «Новодонбаська», ТОТ🔥ПС «Перемога», ТОТ🔥ПС «Кірова», ТОТ 🔥ТПС «Південнодонбаська», ТОТ 🔥ТПС «Сартана», ТОТ 🔥ТПС «Карань», ТОТ 🔥ТПС «Волноваха-тягова», ТОТ 🔥ТПС «Пантелеймонівка», ТОТ 🔥ТПС «Кринична», ТОТ 🔥АЕ «Бутурліновка» 🔥АЕ «Борисоглєбськ» 🔥АЕ «Липецьк-2» 🔥АЕ «Маріновка» 🔥АЕ «Вітязєво» 🔥АЕ «Ханська» 🔥АЕ «Енгельс» 🔥АЕ «Халіно» 🔥АЕ «Міллерово» 🔥АЕ «Приморськ-Ахтарськ» 🔥АЕ «Кіровське», ТОТ 🔥АЕ «Саки», ТОТ 🔥АЕ «Гвардійське», ТОТ 🔥Хімзавод «Щьокіноазот» 🔥Хімзавод «Дорогобуж» +188 інших обʼєктів у ТОТ та на болотах. Координаційний центр middle strike Угруповання СБС нарощує оберти. Те, що не пишу щодня, ніц не вказує на те, що бойова робота не ведеться. «Хвали ня ротику, бо тя роздеру».Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦17.02.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 468 26-02-12 12:09
Спорт не означає безпамʼятство, а олімпійський рух має допомагати зупиняти війни, а не підігравати агресору. На жаль, рішення Міжнародного олімпійського комітету дискваліфікувати українського скелетоніста Владислава Гераскевича говорить про інше. Це точно не про принципи олімпізму, які засновані на справедливості та підтримці миру.Я дякую нашому атлету за чітку позицію. Його шолом із портретами загиблих українських спортсменів – це про шану і памʼять. Це нагадування всьому світові, що таке російська агресія і яка ціна боротьби за незалежність. І в цьому немає порушення жодного правила.Це Росія постійно порушує олімпійські принципи і використовує час проведення Олімпіади для війни. У 2008-му – війна проти Грузії, у 2014-му – окупація Криму, у 2022-му – повномасштабне вторгнення в Україну. І зараз, у 2026-му, попри численні заклики припинити вогонь на час проведення зимових Олімпійських ігор – повна зневага з боку Росії і збільшення ударів ракетами й дронами по нашій енергетиці та наших людях.660 українських атлетів і тренерів були вбиті Росією за час повномасштабної війни. Сотні наших спортсменів більше ніколи не зможуть взяти участь ні в Олімпійських іграх, ні в будь-яких інших міжнародних змаганнях. Але при цьому 13 росіян зараз в Італії і беруть участь в Олімпіаді. Це на Олімпійських іграх вони під «нейтральними» прапорами, а в житті публічно підтримують російську агресію проти України та окупацію наших територій. І саме вони заслуговують на дискваліфікацію.Пишаємося Владиславом та його вчинком. Мати сміливість – це більше ніж мати медалі.
👁 330 26-02-10 13:50
‼️Шановні родини! Вкотре ворог розцінює близьких та рідних полонених українців як ресурс для маніпуляцій.Міністерству Оборони у взаємодії з інженерами компанії Space X вдалося відключити нелегальні термінали Starlink. За їхньою допомогою в армії країни-агресорки був організований зв'язок для військових підрозділів та дронів-камікадзе, які завдавали значної шкоди в тилу. Шукаючи вихід зі скрутного становища, в якому опинилися, окупанти звернули увагу на родини полонених. Зафіксовані випадки погроз та вимоги офіційно реєструвати на себе термінали Starlink. Потім ця техніка має бути використана проти України та українців. ➡️Наголошуємо, що співпраця з ворогом є надзвичайно небезпечною. Офіційна реєстрація ворожого терміналу дозволяє легко ідентифікувати того, хто це зробив, адже ви маєте під час цього процесу засвідчити свою особу. Ворог використовує вразливість родин. До долі українців їм байдуже: це для них одноразовий ресурс. У разі, якщо термінал застосовується для керування дронами, які руйнують інфраструктуру, забирають життя факт реєстрації терміналу громадянином України є підставою для притягнення до кримінальної відповідальності. ☝️Наполегливо радимо у випадку отримання пропозицій чи погроз з вимогою реєструвати старлінки на себе чи будь-яким іншим шантажем з боку ворога без зволікань звертатися до Координаційного штабу та правоохоронних структур. Ми порадимо, що робити, аби не завдати шкоди собі та близьким.
👁 575 26-02-07 08:25
Спецоперації СБУ надихають школярів вивчати і опановувати дрониСучасна війна дедалі більше спирається на технології, і цей досвід уже сьогодні формує нове покоління українців.Ознайомче відео про роботу з дронами створено в рамках спільного проєкту Міністерства освіти та науки України, СБУ та Суспільного для учнів 10-11 класів, які вивчають шкільний предмет «Захист України».Саме БпЛА стали ключовою складовою безпеки держави, отже опановувати цей напрям варто ще зі школи.У цьому відео – погляд з різних рівнів і поколінь:🔹 про роль безпілотників у сучасних операціях розповідає генерал-майор Євгеній Хмара, т.в.о. Голови СБУ та колишній керівник Центру спецоперацій «А» СБУ🔹 практичний досвід бойового застосування дронів – від майстер-сержанта «Альфи» СБУ та тенісиста світового рівня Сергія Стаховського🔹 історія школяра Артема Черненка, який разом з однолітками започаткував інженерний клуб у своїй школі, де збирають та розробляють дрониУ ролику згадується й одна з найвідоміших спецоперацій СБУ – «Павутина», яка стала прикладом того, як інженерна думка, технології та сміливі рішення здатні змінювати хід боротьби.І поки ворог воює за минуле, Україна готує своє майбутнє – з дронами, інженерним мисленням та новим поколінням, яке вміє себе захищати!
👁 708 26-02-05 23:16
Сергій Дейнеко непогано так починає зливатися через ВЛК, прям йде впевнено по схемі Содоля; хоча у Дейнеко навіть дещо краще виходить, бо Содолю не висували підозри у контрабанді цигарок, там просто забили болт на всі звернення до ДБР))Напевно більшість суспільства не прикута великою увагою до всіх подій, повʼязаних з цією персоналією, адже для багатьох існують стереотипи про напів цивільні засади функціонування ДПСУ - і дарма. В складі цієї структури існує чимало підрозділів, які виконують бойові завдання на ЛБЗ, тому до певних кадрових рішень по командирам загонів, до їх діяльності і, в результаті до бойової готовності підрозділів, є безліч питань, адже цьому всьому причина - діяльність (або бездіяльність) керівництва Державної Прикордонної Служби України. Підрозділи так само як і ЗСУ виконують бойові завдання, несуть втрати в особовому складі, тому, повірте, цим людям є за що відповідати, окрім контрабанди цигарок, але всі вже знають як то все буде. В деяких загонах повний хаос, максимально некомпетентний офіцерський склад, коли деякі чинуші в структурі ДПСУ лише у званні полковника потрапляють на війну і отримують колосальні повноваження… загалом шкода лише людей, які випадком долі потрапили туди на службу.Не живу надіями та сподіваннями, а такі випадки я називаю «черговий зашквар легенди АТО», бо такі випадки доводять, що по людях треба судити по професіоналізму та компетентності, які вона довела за тривалий час, а не по тому, в яких подіях вона короткий час брала участь за волею долі.Подвиги та заслуги не відкривають ворота всюди - це хибний стереотип і це вже доведено купами подібних зашкварів навіть тих, хто проявив себе на цій війні після 2022 — ОфіцерОчі Сходу | Підписатись | ЧатСтати Оченятами —> Бот
👁 503 26-02-05 09:26
⚡️⚡️Уражено логістичний хаб, зосередження живої сили, пункти управління БпЛА та засоби РЕБ противникаУ межах заходів зі зниження наступальних спроможностей російського агресора підрозділи Сил оборони України завдали вогневого ураження по низці військових об’єктів ворога на тимчасово окупованих територіях України та на території рф.⚡️На ТОТ Запорізької області уражено зосередження живої сили противника на полігоні "Приморський Посад" у районі н.п. Приморський Посад.⚡️Також, на Південно-Слобожанському напрямку, наші воїни уразили російську реактивну систему залпового вогню калібру 300 мм 9К515 "Торнадо-С". Ця РСЗВ розроблена як легка і універсальна версія системи "Смерч" та дозволяє уражати цілі на відстані до 120 км.⚡️На ТОТ Донецької області, в районі н.п. Макіївка, уражено логістичний хаб противника.⚡️Вчора, в рамках вогневого ураження, підрозділи Сил оборони України завдали удару по пункту управління БпЛА підрозділу зі складу спеціального полку "Ахмат" у районі н.п. Кучєров Курської області рф. Зафіксовано ураження цілі.⚡️На території Брянської області рф, у районі н.п. Кістьор, зафіксовано ураження станції радіоелектронної боротьби противника.⚡️За результатами попередніх заходів підтверджено ураження радіолокаційної станції зенітного ракетного комплексу С-400, завдане ударними БпЛА 4 лютого 2026 року в районі н.п. Красноє Бєлгородської області рф.🔥🧐Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.💪Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на послаблення наступальних можливостей і зниження бойового потенціалу російського агресора.Далі буде.💥 Слава Україні! 🇺🇦
👁 673 26-01-22 17:47
Під час надзвичайної ситуації в енергетиці дбайте про базову готовність. Саме тому рекомендуємо зробити вдома запас на 3-5 діб:▫️ Питної та технічної води▫️ Продуктів тривалого зберігання▫️ Необхідних медикаментівПершочергово підготуйте валізу першої необхідності. У ній мають бути документи, теплі речі, аптечка, засоби обігріву, засоби особистої гігієни та необхідна кількість готівки.❗️Перевірте рівень заряду додаткових джерел живлення, технічний стан транспорту та наявність пального.Не забудьте про домашніх улюбленців – забезпечте для них запас корму.⚠️Будьте готові до посилених заходів безпеки: слідкуйте за повідомленнями влади, подбайте про безпеку дітей і обмежте перебування на вулиці без нагальної потреби в темну пору доби. 🔗Під час перебоїв з тепло- та енергопостачанням дотримуйтеся базових правил обігріву оселі. Докладно про них розповідали раніше.Зокрема, не намагайтеся обігріти всю квартиру – перебувайте в одній, бажано найменшій кімнаті. Одягайтеся у кілька шарів, використовуйте грілки та підтримуйте легку фізичну активність. 📞Якщо вам потрібна допомога, консультація чи інформація про найближче укриття/Пункт Незламності – телефонуйте 112. Без мобільного звʼязку? Підключайтеся до Wi-Fi та звертайтесь до екстрених служб через застосунок 112 Ukraine. Підготуй запас найнеобхіднішого, потурбуйся про оселю й тих, хто поруч. Вмикай безпеку!🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
👁 612 26-01-09 11:51
СБУ продемонструвала уламки «Орєшніка», яким рф атакувала Львівщину і кваліфікує цей удар як воєнний злочинСлужба безпеки встановила місцезнаходження уламків російської балістичної ракети, якою ворог ударив по Львівщині в ніч з 8 на 9 січня 2026 року. За попередньою інформацією, виявлені комплектуючі належать до ракетного комплексу «Орєшнік». Серед знайдених наразі деталей:▪️ блок стабілізації і наведення (фактично це «мізки» ракети);▪️ запчастини з двигунної установки;▪️ фрагменти механізму орієнтації;▪️ сопла з платформи блоку розведення тощо. Відповідні уламки мають статус речових доказів та готуються до передачі на поглиблені експертизи.Слідчі СБУ кваліфікують застосування цієї зброї по цивільній інфраструктурі України як воєнний злочин з боку рф. За попередніми даними, ворог здійснив пуск ракети «Орєшнік» середнього радіусу дії класу «земля-земля» з російського полігону «Капустин Яр».Атакувавши цивільні об’єкти нашої держави поблизу кордону з Євросоюзом, кремль намагався знищити інфраструктуру життєзабезпечення регіону в умовах різкого погіршення погодних умов.Слідчі СБУ встановлюють всі обставини, а також організаторів та виконавців цього воєнного злочину рф для притягнення їх до відповідальності. Досудове розслідування за ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини) триває. Заходи проводять за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.