Топливна криза в КримуПродовжуємо спостерігати результати щоденних ударів по бензовозах на тимчасово окупованих територіях, зокрема по трасі М14. Ситуація в Криму погіршується не по днях, а по годинах: логістичні ланцюги постачання палива паралізовані, а спроби об'їздів лише погіршують становище, створюючи додаткові затримки та ризики для будь-яких перевезень.Загальна інформація станом на зараз:🔘 92 заправок відпускають пальне ТІЛЬКИ за талонами.🔘 8 заправки припинили відпуск пального.🔘 4 заправки працюють без обмежень.❗️ Сімферополь: 7 із 22 АЗС припинили відпуск пального — це 32% заправок міста, де ситуація вже на межі критичної.Для окупантів це означає паралич військової логістики: без стабільних поставок палива техніка простаює, ротації уповільнюються, бойові завдання скасовуються. Військові переходять на жорсткі норми видачі, резерви тануть, а спроби завозу палива альтернативними шляхами лише створюють нові вразливі цілі. Результат - зниження боєздатності та зростаюче напруження в тилу.
Птахи СБС нарощують ППОпад та відпрацювання військових цілей у оперативній глибині противника.🔥Командно-штабна машина комплексу ЗРК "Бук-М2", м. Кадіївка, Луганська обл., 9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра"🔥РЛС "Небо СВ", н. п. Кам'янка, Луганська обл. 1 ОЦ СБС🔥 Тягач ЗРК С-350 "Вітязь", н. п. Кам'янувате, Донецька обл., 1 ОЦ СБС🔥Склад МТЗ 39 озалбр рф, н. п. Сорокине, Луганська обл. 9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра"🔥Склад МТЗ та ТПД 330 ртп 4 А рф, н. п. Цвітні Піски, Луганська обл., 9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра"🔥ТПД 9 омсбр 51 А рф, н. п. Безіменне, Донецька обл., 1 ОЦ СБС, 413 ОП СБС "Рейд"🔥Логістика ворога, ТОТ Запорізька, Донецька обл., Загін "13" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра", 412 ОБр СБС "NEMESIS"24, 25 та 26 елементи ППО противника відспівані протягом 01-26 травня. 8192 хробака☠️🩸протягом цього ж періоду часу зачищено. Попереду 4 з хвостом доби травня, до 10000 ще добряче слід попрацювати, розрахунково вийдемо на 9300-9500. Три дні “перемирʼя” у травні даються взнаки- 10% місяця, мінімум тисячка вцілілих хробаків. Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦27.05.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
«ПЕКЕЛЬНИЙ ДОЩ: Усередині елітного дронового полку України "413 Рейд", який нищить ракетні установки та озброєння Путіна глибоко в тилу ворога»Британське видання The Sun опублікувало великий матеріал про бойову роботу полку безпілотних систем «Рейд». Західній аудиторії розповіли про найбільш успішні операції за участі операторів полку: коригування ракетного удару по брянському заводу мікроелектроніки «Кремній Ел», знищення дронами ворожої ППО та командних пунктів, глибинні ураження російських НПЗ.Також журналісти поспілкувалися із Давидом Пшеничним – представником навчального центру «Карлссон, Карась і Партнери», у якому підготовку проходять оператори ударних та розвідувальних БпЛА «Рейду» та інших підрозділів Сил оборони України. Пшеничний розповів про особливості навчання операторів, мотивацію українців воювати та чому підтримка України є критично важливою перш за все для її союзників.Читайте статтю за посиланням.🔥 «РЕЙД»: Бити, а не нити!Підтримати Нестримний РЕЙДFacebook | Instagram | YouTube | Радіо | X | Threads
Інтерв'ю журналіста Радіо НВ Василя Пехньо з офіцером управління безпілотних систем 🇺🇦 1-го корпусу НГУ «Азов» про ті самі middle strike по логістичним маршрутам противника, зокрема в районі МаріуполяУзяв найцікавіше.▪️ Траса Донецьк — Маріуполь — це основний логістичний шлях противника. Спочатку ми контролювали логістику на цій трасі. Потім наша розвідка повідомила, що ще більше техніки та засобів окупантів рухається трасою Маріуполь — Таганрог. Тому командування корпусу поставило задачу перекрити цю логістичну артерію противника, щоб він не міг з території РФ перекидати ресурси на логістичні хаби в самому Маріуполі, а потім і на північ▪️ Ця робота безпосередньо впливає на те, що відбувається в нашій операційній зоні. Робота по логістичних шляхах на великій глибині має сенс, тому що чим далі ми працюємо від лінії бойового зіткнення, тим більше вантажівок і тим більше сконцентрований вантаж, який вони перевозять. При цьому він менш захищений. Противнику, щоб прикрити такі шляхи, доводиться розтягувати лінії повітряного спостереження та інші засоби. Тобто повністю перекрити всі логістичні шляхи він просто не в змозі▪️ Саме для цього корпуси і створювалися, і саме так ми використовуємо свої корпусні засоби. Логіка тут досить проста. Батальйони відповідають за свою лінію бойового зіткнення — безпосередньо за знищення живої сили та техніки противника. Бригада відповідає вже за трохи більшу глибину. Наші бригади зараз насичені такими засобами, які дозволяють контролювати смугу від 50 до 70 кілометрів від лінії бойового зіткнення. Усе, що відбувається від 70 кілометрів і далі — до 150 кілометрів від лінії бойового зіткнення — це вже задача корпусу▪️ У нас командуванням корпусу було поставлено чітке завдання: так, передній край — це пріоритет, і ми маємо йому допомагати. Але якщо ми не повернемо собі ініціативу на оперативному рівні, ця війна для нас буде нескінченною. Тому були розставлені відповідні пріоритети. Повністю знищити всю логістику противника, як ми розуміємо, історично нереально. Але зменшити вантажообіг на ключовій логістичній магістралі вдвічі — це вже матиме суттєвий вплив на тактичній глибині. .. Тому ми не ставимо собі за мету повністю зупинити всю логістику — противник постійно вигадує контрзаходи. Але суттєво зменшити вантажопотік на 70–75% — це цілком можливо.▪️ Те, що ми викладаємо на загал — це дуже гарна базова платформа для початку роботи на глибину. А от більш цікаві речі ми поступово будемо показувати. Ви, напевно, помітили, що на кожному нашому відео зростає дальність роботи засобів. Спочатку експерти противника казали, що Hornet літає максимум 100 кілометрів, потім — 150, а зараз уже думають, як досягається 250 кілометрів. Наступного разу вони вже перестануть вірити в закони фізики.▪️ Базовою платформою [для роботи] є Hornet. Усе інше — це наші власні напрацювання, які ми поступово розкриватимемо▪️ Ми користуємося не тільки Starlink. Це дійсно зручний і недорогий засіб, який дозволяє літати дуже далеко та за межами радіогоризонту. Але в Україні, в тому числі й у нашому корпусі, розробляються альтернативні засоби зв’язку. Як тільки ми зрозуміли, що Starlink — це фактично «священна іграшка», одразу була поставлена задача знайти заміну на випадок, якщо щось перестане працювати. Таку заміну ми знайшли. .. Це також недорогий і, скажу навіть більше, досить адекватний варіант
💥 Middle-strike паралізували сухопутний коридор РФУкраїнська кампанія ударів середньої дальності переросла в операцію з ізоляції поля бою, яка вже руйнує російську логістику на півдні України.21 травня голова окупаційної адміністрації Херсонщини Володимир Сальдо підписав указ про повну заборону руху цивільних вантажівок на ділянці траси Р-280 «Новоросія» (окупаційна назва магістралі М-14 Маріуполь – Бердянськ – Мелітополь – Генічеськ).М-14 — головна артерія, що зв'язує Росію з окупованим Кримом. Заборона цивільного руху — це фактичне визнання: ЗСУ контролюють сухопутний коридор вогнем. Дозвіл лише для військового транспорту та товарів першої необхідності лише підкреслює масштаб проблеми.Наслідки вже відчутні в Криму. Через систематичне знищення бензовозів на півострові почався дефіцит пального. На заправках запровадили ліміт — 20 літрів на особу. Цивільна інфраструктура в тилу відчуває паливний голод ще до того, як ресурси мають дійти до фронту.Геолокаційні кадри останніх днів підтверджують причину таких рішень: українські сили знищують російські військові вантажівки і на М-14, і на трасі Н-20 Маріуполь – Донецьк.Російські мілітарі-блогери вже розкритикували це рішення. І правильно зробили. Раніше російські військові колони ховалися серед цивільних фур, використовуючи їх як живий щит від української аеророзвідки.Тепер все змінилося. Порожня траса М-14 означає, що будь-яка велика вантажівка — це автоматично військова ціль. БК, пальне, жива сила — ймовірність висока. Завдання для операторів дронів та артилерії спростилося до межі.Це класична асиметрична війна на виснаження. Удари в радіусі 150 км від лінії фронту змушують росіян приймати програшні рішення.Щоб зменшити втрати від українських дронів з AI, РФ доведеться відмовитися від великих паливозаправників та колон фур. Перехід на дрібні розосереджені групи транспорту сповільнить постачання боєприпасів на передову в рази і здорожчить логістику до небес.Перенаправлення цивільних вантажів на другорядні дороги створить затори. Це обмежить маневр російських резервів при зміні обстановки на фронті. Дефіцит палива та снарядів, які знищуються на маршрутах, вже зараз гальмує російські наступи.Поки російське командування намагається перебудувати тактику постачання, ключові артерії забезпечення угруповання на півдні продовжують горіти.
Ти приречений колись затонути, коросто,- не сховаєшся!Фрегат Адмірал Ессен та ракетний носій проєкту 1239 на подушках потрапили у зону ураження під час рейду Птахів СБС на порт Новоросійськ та нафтосховище «Грушовая балка»- найбільше на Кавказі сховище нафти 1,2 млн тонн нафтопродуктів. Різнобарвʼя цілей глибинного ураження Птахів СБС вночі проти 23 травня:🔥Ракетний корабель на повітряній подушці проєкту 1239, ВМБ "Новоросійськ", Краснодарський край, рф (9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра") -ступінь ураження не відома. Тут про інше. Ми поряд, втонеш колись-таки.🔥Фрегат "Адмірал Ессен" проєкту 11356, ВМБ "Новоросійськ", Краснодарський край, рф(1 ОЦ СБС)- ступінь ураження не відома. 🔥ЗРК "Оса", м. Донецьк (1 ОЦ СБС)- знищено, номер 21 протягом 01-23 травня. 🔥Тилова база та логістичний хаб 6 А ВПС ППО рф, н. п. Ровеньки, Луганська обл. (9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра")🔥Пункт управління БпЛА, м. Олешки, Херсонська обл. (1 ОЦ СБС)🔥Паливозаправники, спецтехніка та ББМ, у ТОТ Запорізької обл. (загін "13" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра, 412 ОБр СБС "NEMESIS")🔥🔥 Обидва термінали (Новоросійськ «Шесхарис» і нафтосховище Грушова Балка) Птахи 1 оц СБС та 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» СБС відзьобали разом з іншими підрозділами глибинного ураження СОУ. Далі буде…Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦23.05.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
💥 «Рейд» уразив ворожий КП у Покровську!Оператори 413 полку СБС «Рейд» виявили та уразили командний пункт 9 окремої мотострілецької бригади (омсбр), що входить до складу 51 армії РФ у тимчасово окупованому Покровську.Звернемо увагу, що ворог навмисне облаштував свій КП в руїнах багатоповерхівки, намагаючись уникнути виявлення та ураження. Але таке маскування рашистів не спрацювало. 51 армія РФ була утворена в серпні 2024 року на базі підрозділів т.зв. «2 армійського корпусу» т.зв. «ДНР». Це вороже зʼєднання використовується в боях на Донеччині.Ураження командного пункту 9 омсбр зі складу 51 армії ослабить можливості ворога планувати та координувати наступальні дії на Донбасі.• Окремо підкреслимо, що уражений КП рашистів у Покровську – це вже другий обʼєкт такого рівня, який виявили та уразили оператори нашого полку. Наприкінці квітня полк «Рейд» виявив та уразив пункт тимчасової дислокації 36 бригади, яка виступає «ядром» 29 загальновійськової армії ЗС РФ і також використовується ворогом для боїв на Донбасі.🔥 «РЕЙД»: Бити, а не нити!Підтримати Нестримний РЕЙДFacebook | Instagram | YouTube | Радіо | X | Threads
⚡️⚡️Уражено протидиверсійний катер, пункти управління БпЛА та інші об’єкти противника17-го та в ніч на 18 травня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об’єктів російських окупантів.⚡️Зокрема, уражено протидиверсійний катер проєкту “Грачонок” у районі Каспійська (республіка Дагестан, рф). Катери цього типу використовуються для охорони пунктів базування кораблів та боротьби з диверсійними силами. ⚡️Також уражено пункти управління БпЛА противника у районах Роздольного та Шевченка на Донеччині, Дворічного Харківської області, Кам’янського Запорізької області, а також Карнатного Брянської області рф.⚡️Крім того, українські воїни завдали уражень по зосередженнях живої сили противника у Піддубному Донецької області. А також в Ольгиному Херсонської області.⚡️За результатами уточнення результатів попередніх заходів підтверджено, що 17 травня 2026 року уражено вузол зв’язку у Мирному на ТОТ АР Крим, зенітний ракетний комплекс “Тор-М2” у Західному на ТОТ Луганської області та ешелон з пально-мастильними матеріалами у Федорівці на ТОТ Донецької області.⚡️Також підтверджено, що 16 травня 2026 року внаслідок ураження аеродрому “Єйськ” у Краснодарському краї рф знищено вертоліт Ка-27 та патрульний літак морської авіації Бе-200⚡️Окрім того, підтверджено, що 16 травня 2026 року уражено станцію контролю повітряного простору у Лєсному (Брянська обл., рф).💪Сили оборони України й надалі системно вживатимуть заходів для повного припинення збройної агресії рф проти України.💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦
⚡️⚡️Уражено пункти управління та інші об’єкти ворога. Результати ураження Рязанського НПЗВчора та у ніч на 16 травня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об’єктів російських окупантів.⚡️Зокрема уражено пункт управління ворога у районі Покровська Донецької області, а також пункт управління БпЛА противника у Графському на Донеччині.⚡️Також уражено ангар з військовою технікою противника у Селидовому Донецької області.⚡️Крім того, завдано ураження по складу матеріально-технічних засобів противника у Бараниківці Луганської області та ремонтному підрозділу противника у Привіллі на Херсонщині.⚡️Також українські воїни завдали уражень по зосередженнях живої сили окупантів у Шахтарську, Михайлівці, Ялті, Селидовому на Донеччині, у Любимівці Запорізької області і ще у районах низки інших населених пунктів.⚡️Уточнено результати влучань в ніч на 15 травня по інфраструктурі Рязанського НПЗ (Рязанська обл., рф) - пошкоджено установки переробки АВТ-3, АВТ-4, АТ-6 та установку гідроочищення дизельного пального.Рязанський НПЗ є одним із найбільших нафтопереробних підприємств російської федерації та задіяний у забезпеченні пальним російських окупаційних військ.💪Сили оборони України й надалі системно вживатимуть заходів для повного припинення збройної агресії рф проти України.💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Єрмак, хірург, АБ, Алібаба, чи як тебе там… Ти розумієш, у чому справа: сміх сміхом, але ви вже підзаїбали. Усі. Ви і вам подібні.Коломойські, Порошенки, Юлі, Гончаренкі, Яценюкі, — ну і такі, як ти, власне кажучи. Підорів не називаємо, бо це поза межами розуміння.Ти от, Алібаба ж про масть чув? Та точно ж чув.Так от, хто такий ти — окрім того, що ти когось там друг? (не нам, слава Богу)І хто такий Коломойський?А Коломойський сидить.Уявляєш? Олігарх. Банки. Зв’язки. Заводи.І буде сидіти. Ти ж масштаби розумієш, правильно? Свої й Коломойського…Ну от, — тому жабри тобі вирвуть у будь-якому випадку. Не українці, так американці. Але чесно — ви просто заїбали українців. Усі ви, за весь цей час. Ідеться, звісно, про нормальних людей — справжніх українців. Хоробрих людей, частина з яких вже загинула й нічого не може вам сказати. Інша частина воює і теж не може сказати вам, як ви їх всі заїбали. Не тих, що ви підготували, сипанули грошей і відзняли репортаж, а от інші, — більшість, що розуміє хто ви, але боронить державу, бо а як? Уся ваша банда — Шугермєни, Міндічі, Галущєнкі, Умєрови, ти Єрмак, і вся ваша шобла-йобла, як і попередники до речі, ти взагалі уявляєш, як боляче на все це дивитися патріотам і людям, які реально б'ються? Їм від вас блювати хочеться. Від ваших схем, корпоративів, дозвілля і наплювацького ставлення до України. Ти що, думаєш, ніхто нічого не розуміє і не знає хто ви такі і не бачить нічого?Єрмак, якщо вам грошей не вистачає, що ви всі постійно крадете, ми можемо оголосити збір. Зібрати вам на їжу, якщо ви голодуєте. Ти просто напиши про це. Покажи свій стан, можливо хтось захоче тобі задонатити. Тобі, Шугерменам і Міндічам. Шкода тих, хто старається. Хто хоче допомогти державі, країні. Хто хоче посилити Воїнів. Хто хоче не впасти обличчям у бруд, не програти і не здатися у цій боротьбі й бути сильними. Але вам цього ніколи не зрозуміти. Бо ви уєбани.