Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Очі Сходу | Eyes of East
Додано 06 гру 2025

Очі Сходу | Eyes of East

@EyesOfEast
Кількість підписників: 1 555
Фото: 4,290
Відео: 1,970
Посилання: 3,100
Опис:
Зробимо рідну Луганщину та Донеччину знову вільними і саме в тебе є можливість на це вплинути БОТ👉🏻 @EyesOfEast_bot Чат👉🏻 https://t.me/EyesOfEastChat Борги будуть повернуті.
Джерело

Очі Сходу | Eyes of East | ️⚡️Уражено Афіпський НПЗ, нафтобазу в Урюпінську та низку об’єктів вор...

Логотип телеграм спільноти - Очі Сходу | Eyes of East Очі Сходу | Eyes of East @EyesOfEast
721 Охват/переглядів 2025-12-14 13:44 Повідомлення №9978
⚡️⚡️Уражено Афіпський НПЗ, нафтобазу в Урюпінську та низку об’єктів ворога на ТОТ України⚡️У межах заходів зі зниження наступального потенціалу противника та ускладнення логістичного забезпечення військових частин російських окупаційних військ, підрозділи Сил оборони України уразили потужності Афіпського нафтопереробного заводу (Краснодарський край, рф).У районі цілі зафіксовано вибухи та масштабну пожежу. Ступінь завданих збитків уточнюється.⚡️Крім того, уражено нафтобазу "Урюпінська" у Волгоградській області рф. На об’єкті зафіксовано вибухи та пожежу.🔥Також завдано ударів по об’єктах і цілях противника на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України. ⚡️Так, на ТОТ Донецької області уражено станцію радіоелектронної боротьби "Волна-2", два пункти управління різних підрозділів 76-ї десантно-штурмової дивізії окупантів, станцію радіоелектронної боротьби, а також радіолокаційну станцію «Імбир».⚡️На тимчасово окупованих територіях Запорізької області під удари потрапили зенітний ракетний комплекс "Тор-М2" та ворожа лабораторія безпілотних комплексів.⚡️Окрім того, на ТОТ українського Криму, наші воїни уразили дві бази ПММ, радіолокаційну станцію "Каста-2Е2" і дороговартісний елемент для систем ППО С-300/С-400 - радіолокаційну станцію 96Л6Е.Ступінь пошкоджень уточнюється.❗️Сили оборони України й надалі здійснюватимуть комплекс заходів, спрямованих на послаблення наступальних спроможностей російських окупаційних військ та примушення російської федерації припинити збройну агресію проти України.💥Далі буде. Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦