Джерело
Елімеян BSD 🐕🇺🇦 | Я вирішила не ділитися розробкою віз. новели через проблему дофаміну і...
1 440 Охват/переглядів
2025-12-28 15:48
Повідомлення №1085
Я вирішила не ділитися розробкою віз. новели через проблему дофаміну і взагалі перестаю активно вести канал для більшого часу на проекти і власне життя.Коли я ділюсь розробкою, отримую швидкий дофамін від ваших чудових слів і потім сідати за розробку виходить дуже важко. А коли я не ділюся, живу очікуваннями того, як вам все сподобається і подарує багато чудових спогад, тобто дофамін живе "в очікуванні уяви" яке допомогає мені розробляти. Я усвідомила це тільки нещодавно.До того ж проблема ділення розробкою виходить така, що 99% того, що ви бачили на цьому каналі по віз. новелі з Чюєю вже не є актуальним (маю надію, що більше у гарному сенсі). Тому не хочу, щоб у вас було хибне уявлення і потім розчарування від результату. Дякую за розуміння.Я щиро дякую за усі слова, що були сказані на протязі ціх років, без вас я навряд чи досягла б такого прогресу, моя низька самооцінка щодо творчості мені цього б не позволила. Але тепер, коли я її повернула завдяки вам і власним зусиллям, мушу йти далі. Творча депресія майже поборена, моє особисте життя також складається чудовим чином. Тепер мені краще тихо розробляти у міру своїх сил і часу. Для усіх "недовольних", напам'ятаю, що моя візуальна новела безкоштовна і створюється лише мною на БУКВАЛЬНО чистому ентузіазмі 🤙Підсумок:Я все ще буду ділитися чимось і особливо почну сильно, коли розробка наблизиться до кінця, а я буду розуміти, що це вже точно фінал. Ви не уявляєте як важко тримати в собі все те, що я зараз маю і чим вже хочу ділитися тут з вами. Також напам'ятаю, що мені знадобляться люди для тестувань і прочого в свій час, тому можливо саме ВИ вкладете частку своєї думки в проект. Я також все ще буду постити тут до бсд те, що мені до вподоби і, звісно, спілкуватись з вами у чатах, проводити опитування, що допомагають в розробці, просто дуже рідко скоріше за все. Але залишайтесь, все саме цікаве планується тільки попереду.– Коли вийде візуальна новела?Я не знаю. Правда. Життя дійсно бентежне. Поки я створювала цю новелу встигла закінчили школу, знайти хлопця, з'їхати від матері, поховати батька. Мені ніхто ні за що не платить, а паралельно треба якось і своє особисте життя влаштовувати далі. Але точно я знаю одне – вона буде і буде чудовою ❤️