Турченко Євгенія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Харківської гімназії №25 Салтівського району, разом зі своїми однодумцями, у 10-й, ювілейний раз здала кров на тромбоцити для лікарні та порятунку бійців ЗСУ. Це є яскравим прикладом важливості допомоги в такі складні для країни часи!Кров – це життя. Кожна крапля, подарована донором, може врятувати чиєсь життя. Донорство – це акт милосердя та людяності, що єднає нас усіх. Воно дає надію тим, хто бореться за життя, і силу тим, хто рятує інших.Донорство важливе не лише для окремих людей, але й для всього суспільства. Воно робить нас сильнішими, згуртованішими, готовими прийти на допомогу один одному.Євгеніє Володимирівно, Ваша доброта та готовність допомогти у важкі часи надихають і додають віри в краще майбутнє. Ви показали, що кожен із нас може зробити свій внесок у порятунок життів і підтримку наших захисників.Бажаємо міцного здоров’я, сили духу та невичерпної енергії. Хай Ваші благородні вчинки надихають інших на такі ж важливі справи. #За_покликом_серця #серпень
Батьки учнів Харківського ліцею № 12 Основ’янського району Могілевських Арсенія та Ярослава продовжують продуктивну співпрацю зі 120 ОБ 113 ОБр ТрО ЗСУ. Пілоти БПЛА підрозділу «Фенікс» долучились до підрозділу БПЛА Батальйону й вже почали проходити бойове злагодження, готуються до спільного несення служби, проведення аєророзвідки та ураження ворога й техніки за допомогою ударних пташок. Наразі проводять ремонт і вдосконалення fpv-дронів, встановлення та тестування скидів, деякі з яких є авторськими. До того ж передали побратимам зі 120 батальйону антену-підсилювач Avanger та додаткові акумулятори на Mavic, за що окрема подяка добровольцям «Феніксу» Анатолію «Fly» і Анастасії «Няні».За напрямом розвитку БПЛА у «Фенікс» нещодавно відбулася робоча зустріч з Громадською Організацією Волонтери "РОДИНА". Команда волонтерів має на меті організувати виготовлення, обслуговування та ремонт FPV-дронів для потреб ЗСУ. Фахівці з радістю дали згоду виступити консультантами в цих корисних і дуже важливих для перемоги процесах.Ми висловлюємо щиру вдячність родині Могілевських за їхню підтримку та активну участь у волонтерській діяльності. Така регулярна допомога є неоціненною та надихає всіх. Слава Україні!Бажаємо родині наснаги, міцного здоров'я та мирного неба над головою. Ваш внесок у нашу спільну перемогу є безцінним!#За_покликом_серця #серпень
«Я, Рудь Катерина, випускниця 11-А класу Харківського ліцею № 151 Слобідського району, з моменту початку безпідставної війни росії проти України зрозуміла, що існує безліч способів повернути дитині спокій та рівновагу. Незалежно від віку, творчість заспокоює, знімає стрес та допомагає відволікатись від жахів, які ми, на жаль, зараз змушені бачити щодня. Я зрозуміла, що можу допомогти дітям, які зараз не чують щирого сміху, не бачать усміхнених облич, не знають радості та спокою, це відчути. За допомогою малюнків, поезій, музики та інших емоційних засобів вони, безумовно, знайдуть спосіб виразити свої почуття.Ідея працювати з дітьми в мене виникла досить давно, тому вже декілька років я займалася благодійною діяльністю, проводячи різноманітні майстер-класи з техніки малювання, танцю та арт- терапії, де дитина мала можливість намалювати свою картину, навіть не маючи художніх навичок, обрати ідею, яку б вона хотіла зобразити на малюнку. Ми разом збирали кошти на допомогу постраждалим внаслідок підриву Каховської АЕС на Херсонщині. Маленькі майстри створювали свій унікальний світ, який може бути як способом втечі від реальності, так і спробою поринути у власні фантазії.Діти отримували неймовірне задоволення від думки, що своїми маленькими ручками роблять велику та добру справу. Моя задача - сформувати тепле, підтримуюче, творче середовище, у якому діти можуть самовиражатися та творити спільно із наставником. Це допоможе швидше «одужати» нашому поколінню, бо йому ще треба відродити рідну неньку-Україну».У кожного з нас є секрети для відновлення власної продуктивності, тому ними треба діліться зі своїми близькими, друзями, однолітками. Такою була й залишається Рудь Катерина. Її життєва позиція – тільки вперед до нових звершень! Творчість стає своєрідним вибірковим фільтром, через який молоде покоління сприймає сьогодення. Ми повинні бути сильними зараз, щодня, кожну хвилину. #За_покликом_серця #серпень
Гамасенко Вероніка, учениця 9 класу Харківської гімназії №129 Шевченківського району, бажає стати членом команди однодумців Молодіжної ради при Харківському міському голові. Активна життєва позиція дівчини та її прагнення вносити позитивні зміни в життя міста вражають.У свої 14 років Вероніка вже має значний досвід участі у різних конкурсах та олімпіадах. Багато уваги родина приділяє волонтерству. Дівчина з мамою печуть пиріжки та роздають їх харків’янам. Щосереди на вулиці 23 Серпня біля магазину «Гаряча випічка» пригощають нужденних борщем, пиріжками та компотом. До того ж печуть пиріжки для поранених у шпиталі, роздають гарячі обіди на вокзалі, привозять продукти, побутову хімію та ліки першої допомоги.Протягом пів року допомагали волонтерам Червоного Хреста привозити набори продуктів та побутову хімію для видачі. Вероніка та її родина також допомагали церкві протягом півтора року, привозячи продуктові коробки та гуманітарну допомогу на вулиці Шекспіра та Тобольська, а також до Свято-Пантелеймонівського храму. У Бабаях у одного з військових був день народження, родина Вероніки привітала його, пригостивши смачною випічкою та намалювавши вітальний плакат.Вероніка любить малювати, навчається у школі імені І. Рєпіна, багато робить оберегів, малює малюнки та в’яже шкарпетки для військових. Брала участь у всіх шкільних благодійних акціях Асоціації дитячо-юнацьких громадських організацій Шевченківського району «Лідер ХХІ»: «Подаруй валентинку захиснику», «Від серця до серця», «Тепло наших рук - захисникам», «Святий Миколай наших захисників оберігай». Зараз я ініціювала акцію «Подаруй улюблену іграшку воїну ЗСУ». Вважає, що дитяча іграшка може стати оберегом та підтримати хлопців на передовій.Важливо відзначити її любов до тварин. Протягом півтора року Вероніка годує безпритульних собак та котів, які залишилися на самоті.Дівчина мріє стати хірургом та допомагати людям. Її прагнення до саморозвитку та бажання зробити світ кращим надихає. Вона вірить, що разом ми можемо багато чого досягти для розвитку та процвітання нашого незламного Харкова.Дякуємо Вероніці та її родині за безкорисливу допомогу. Такі вчинки та ініціативи заслуговують на велику повагу та підтримку. Вероніка є справжнім прикладом для молоді, і ми пишаємося такими активними небайдужими людьми в нашому суспільстві.#За_покликом_серця #серпень
Анастасія Ушакова, учениця 10-В класу Харківського ліцею № 53 Основ'янського району, активно займається волонтерством, збираючи кошти для підтримки героїв, які захищають кордони Харківщини.Анастасія розповідає: "З початку повномасштабного вторгнення я обмірковувала, як допомогти нашим захисникам, і вирішила навчитися вʼязати. Батьки придбали мені перші матеріали, і я почала вчитися, переглядаючи відео з YouTube. Перші спроби були невдалими, але завдяки моїй завзятості я досягла потрібного результату. Перші іграшки я продавала на міському базарі, робила оголошення та малювала вивіску «60% з продажу на допомогу ЗСУ». У перший день багато людей підтримали мою ініціативу, і я змогла переказати 1500 грн. Так і почався мій шлях. У соцмережах мене підтримали знайомі та друзі. У результаті моєї плідної праці упродовж літа я змогла задонатити на ЗСУ більше 10 000 грн. Усі ми маємо допомагати та підтримувати наших захисників".Дорога Анастасіє! Твоє волонтерство, яке почалося з простого бажання допомогти та переросло в підтримку наших захисників, свідчить про твою силу духу та велике серце. Хай кожен твій крок приносить успіх, а мрії втілюються в реальність. Продовжуй бути світлом і натхненням для оточення. #За_покликом_серця #серпень
Питання донорства крові є надзвичайно важливим і актуальним завжди, а в умовах війни стає громадянською позицією, можливістю допомогти тим, хто захищає нас. Зараз увесь світ спостерігає за тим, як наші мужні воїни захищають рідну Україну. На превеликий жаль, будь-яка війна не обходиться без жертв і поранених. Оперативний збір донорської крові – це життєво необхідна можливість вижити та одужати для всіх постраждалих. Адже важливість донорства нині важко переоцінити – мільйони врятованих людей вдячні всім, чия кров повернула їх до життя. Недарма слово «донор» означає «дарувальник». Поділитися частинкою крові з нашими захисниками – це найменше, але дуже важливе, що можна сьогодні зробити.Учителі та батьки Харківського ліцею № 57 Холодногірського району долучилися до такої важливої акції – здача донорської крові для воїнів ЗСУ. Ми цінуємо кожну краплю доброї волі педагогів та батьків, які демонструють силу духу та єдність у підтримці поранених захисників і захисниць. Кожна крапля крові, подарована вами, несе надію та допомогу тим, хто цього потребує. Хай добрі справи повертаються до вас сторицею, а наші мужні воїни якнайшвидше повертаються додому живими та здоровими.#За_покликом_серця #липень
Волонтери – це люди, які не чекають нагороди або визнання, а діють з чистим серцем і відданістю, щоб допомагати іншим. У важкі часи війни їхній внесок стає особливо цінним і незамінним. Вони стають справжніми героями, які рятують життя, підтримують дух і допомагають наближати перемогу.Буслова Олена Олегівна, учитель зарубіжної літератури Харківського ліцею №13 Холодногірського району, завжди була уважною і турботливою до своїх учнів. Під час війни вона проявила себе як справжній герой, активно волонтерячи та допомагаючи всім, хто цього потребує. Олена Олегівна плете маскувальні сітки, виготовляє окопні свічки, організовує збір гуманітарної допомоги для військових та переселенців, збираючи продукти, одяг, медикаменти і все необхідне для тих, хто цього потребує. Вона впевнена, що навіть у найважчі часи треба залишатися людяними, добрими та готовими допомагати іншим.Її діяльність не тільки приносить реальну допомогу тим, хто цього потребує, але й надихає всіх навколо на добро та єдність. Олена Олегівна є справжнім прикладом для наслідування, показуючи, що кожен з нас може внести свій вклад у загальну справу - Перемогу. Вона своєю невтомною працею та великим серцем доводить, що разом ми можемо подолати будь-які труднощі.Від усієї душі дякуємо Вам, Олено Олегівно, за ваше добре серце, за вашу відданість і невтомну працю. Ваші зусилля і ваша любов до людей та тварин (історія в межах марафону добра запам’яталась харків’янам та нікого не залишила байдужим) надихають нас і вселяють надію на краще майбутнє. Хай Ваші добрі справи повернуться до Вас сторицею, а Ваше життя буде наповнене радістю і теплом!#За_покликом_серця #липень
Закінчення школи та складання НМТ – це важливий етап у житті кожного випускника. Це та сходинка, без подолання якої неможливо досягнути високої мети, здійснити свою заповітну мрію. Високий бал НМТ відчиняє перед випускниками двері найпрестижніших закладів вищої освіти. Попри труднощі воєнного часу, Корнієнко Микола, випускник Харківського ліцею №152 Холодногірського району, гідно склав НМТ, з англійської мови отримав 200 балів.Усе почалося з мрії побувати в різних куточках Землі. Як обійтися там без знання англійської мови? Це змусило Миколу вже в середніх класах захопитися вивченням цієї мови. Ще в мирний час разом із батьками він декілька разів побував за кордоном, що допомогло набути практичних навичок спілкування. Повернувшись додому, Микола невпинно працював над удосконаленням своїх мовних умінь. Це дуже стало в пригоді, коли воєнне лихоліття закинуло його в далеку Ірландію. Завдяки ґрунтовній підготовці Микола зміг навчатися в коледжі Святого Брендана в місті Кілларні, поєднуючи це навчання з уроками в рідному ліцеї.Наполегливість у навчанні, прагнення досягти омріяного – ось рецепт успіху від Миколи Корнієнка. Майбутнім випускникам хочеться побажати: ставте перед собою мету й досягайте її. НМТ – це просто, якщо ви готові наполегливо й серйозно працювати над собою. Пам'ятайте, що ваші мрії варто втілювати, незалежно від обставин, і хай ваша наполегливість та віра в себе приведуть вас до нових вершин.Дорогий Миколо, ти є справжнім прикладом для всіх нас. Твоє прагнення до знань і незламна воля є джерелом натхнення для кожного, хто тебе знає. Бажаємо тобі подальших успіхів та здійснення всіх мрій! Хай твій шлях буде наповнений новими досягненнями, радісними моментами та незабутніми пригодами!#Шлях_до_200_балів #липень
У місті Бат (Сполучене Королівство Великобританія) проведено 65-у Міжнародну математичну олімпіаду (IMO). У цьому престижному змаганні взяли участь 6️⃣0️⃣9️⃣ школярів зі 1️⃣0️⃣8️⃣ країн. З великою радістю вітаємо команду українських школярів, які здобули дві срібні, три бронзові медалі та похвальну грамоту. Особливі вітання адресуємо Марині Спектровій, випускниці Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Авторська школа Бойка», за її срібну нагороду на олімпіаді. Марина – гордість Харкова та України, володарка золотої та срібної медалей Європейської дівочої математичної олімпіади (EGMO), багаторазова переможниця Всеукраїнської математичної олімпіади та інших престижних змагань. Бажаємо Марині подальших успіхів у її захопливій математичній подорожі. Віримо, що її досягнення не лише радуватимуть нас новими перемогами, але й надихатимуть нове покоління математиків підкорювати вершини.Щиро дякуємо наставникам, які вклали свою душу та знання, допомогли Марині досягти таких дивовижних результатів. Ваш внесок безцінний!#Інтелектуальні_досягнення #липень
“Мене звуть Азарова Марія, я випускниця ХПСШ «Харківський колегіум» Слобідського району та хочу поділитися з вами своєю історією про підготовку до НМТ та про те, як мені вдалось скласти англійську на 200 балів. Інтенсивно готуватися до НМТ почала з початку 11 класу. Завдяки великим зусиллям та моїм чудовим репетиторам я написала на дуже високий рівень. Мій середній бал - 182. Англійською я займалася додатково з 7 років. Мені дуже подобається дивитися фільми й серіали англійською, на мою думку це дуже допомагає вивчати мову. Я складала РЕТ, у мене підтверджений В2. Саме до НМТ я готувалася сама, у мене було дуже багато практики, я витратила на це величезну кількість часу й зусиль. Хочу порадити працювати у своєму темпі та самому ставити акцент на певні теми, менше хвилюватися, тому що це дуже заважає концентруватися й звісно ж розуміти, що всім потрібен відпочинок, треба дбати про те, щоб його було достатньо”. Бажаємо Марії й надалі великих успіхів у всіх починаннях! Хай знання англійської мови відкривають нові горизонти, дарують можливості та допомагають реалізувати найсміливіші мрії. #Шлях_до_200_балів #липень