Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Dzuski
Додано 14 лип 2024

Dzuski

@Dzuski_com
Кількість підписників: 4 469
Фото: 1,900
Відео: 150
Посилання: 2,350
Опис:
Незалежна озвучка Українською. Українізуємо серіали, фільми, мультфільми Підтримайте нас на https://www.patreon.com/c/dzuski_com
Джерело

Dzuski | Я не знаю хто як пам'ятає, але я завжди згадую події трьох річної давн...

Логотип телеграм спільноти - Dzuski Dzuski @Dzuski_com
1 500 Охват/переглядів 2025-02-21 21:29 Повідомлення №2822
Я не знаю хто як пам'ятає, але я завжди згадую події трьох річної давнини саме з 21го лютого. тоді пуйло закатило збір найуродливіших людей світу підписавши їх під рішенням про початок так званої свєо, яка по факту є нічим іним як відкритою вже агресією, тоді я написала всім що більше на рос звучити не буду і тут саме прикольне відбулось.... , це було саме в ніч з 21го на 22ге лютого , потім 23го лютого я була останній раз на зайняттях акторських і 24го розбудили мене в пів на 5ту бо почали бомбити Бориспіль.... так як що чесно для мене початок це саме ніч 21гоа тепер про звучити не буду, мені побажали з тієї сторони всього найкращого і "скорішого вирішення" всіх проблем... і знаєте хай би хто сказав що вони ніхера не розуміли тощо, не вірю і вірити після цих відповідей не буду. бо в розуміння "скорішого вирішення" там вкладали "Київ за три дні" і це лицемірство так запало.... як наймерзотніша, найогидніша інформація яку я усвідомила , далі усвідомлення стало ще гірше але все почалось саме з цього... тому все вони розуміють , хороші кормлять хробаків....