Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки Динамівця
Додано 14 лип 2024

Записки Динамівця

@Dynamo_channel
Кількість підписників: 2 689
Фото: 19,200
Відео: 2,020
Посилання: 1,200
Опис:
"Записки Динамовца" Контакт - @taras_kombinator Канал для фанатов самого титулованного и великого клуба Восточной Европы. (Динамо Киев)
Джерело

Записки Динамівця | Друзі, вчіть географію!А то потрапите в халепу, як анонімний фанат Бар...

Логотип телеграм спільноти - Записки Динамівця Записки Динамівця @Dynamo_channel
1 030 Охват/переглядів 2026-03-13 10:44 Повідомлення №24096
Друзі, вчіть географію!А то потрапите в халепу, як анонімний фанат Барселони у вівторок ввечері.Бідолаха через інтернет купив квиток на матч ЛЧ проти Ньюкасла, прилетів до Лондона, після чого запитав у GPS дорогу до Сент-Джеймс Парк - і отримав маршрут.Не знав каталонець, що в Англії є St James' Park - стадіон Ньюкасла та St James Park - стадіон Ексетера.Різниця - апостроф!Ну, і ще 366 миль."Коли він побачив наш стадіон, то виглядав абсолютно спустошеним. Мав у руках квиток на матч ЛЧ за 100 фунтів. На вид йому було років 20. Розпатланий такий. Англійською майже не говорив. Я вирішив, що треба якось його розрадити і посадив у перший ряд на нашу головну трибуну. У нас якраз був матч проти Лінкольна. Я сказав йому, щоб не парився, і взагалі краще подивитися зблизька на Ріса Коула, ніж здалеку на Ламіна Ямаля. Але не думаю, що він зрозумів хоч одне слово. Імені він теж не назвав - думаю, йому було соромно", - каже відповідальний за роботу з фанами в Ексетер Сіті Адам Спенсер. Він додає - у перерві несподіваний гість кудись зник і не повернувся. Англійська Ліга 1 йому не зайшла:)"Може, пішов шукати паб, щоб глянути Барсу по телевізору. А може, десь запивав своє горе. Не знаю". Колись невдаха посміється над цією пригодою, це точно.Ну, а сонний, провінційний Екстер оживився:"З одного боку, ми ніколи не грали один проти одного. А з іншого, у нас є спільне. Як і Барса, наш клуб теж належить уболівальникам..."