Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ФК «Динамо» Київ
Додано 14 лип 2024

ФК «Динамо» Київ

@DynamoKyiv
Кількість підписників: 33 070
Фото: 8,600
Відео: 390
Посилання: 3,000
Опис:
Ласкаво просимо на офіційну сторінку ФК «Динамо» Київ 💙

👥 Кількість підписників

33 070
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -34
Середній/Місяць:: -361

👁️ Середній перегляд на повідомлення

9 734
Середній/День:: 7,200
Середній/Тиждень:: 8,751
ERR: 29.43%

📊 Кількість повідомлень на день

3.2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 3.2

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 7,020 25-11-25 08:15
Зараз у Києві на місцях російських ударів працюють наші рятувальники. Основний російський удар уночі був по столиці та області, і в місті є багато пошкоджень житлових будинків та цивільної інфраструктури. Станом на зараз відомо про тринадцять поранених і, на жаль, шістьох загиблих людей. Мої співчуття всім рідним та близьким. Є руйнування на Одещині: були удари по портах, по продовольству та інфраструктурі – жодного військового сенсу.Також били по Дніпровщині, Харківщині, Чернігівщині та Черкащині. Головні цілі – енергетика і все, що забезпечує нормальне життя. Загалом росіяни застосували 22 ракети різних типів, зокрема аеробалістичні, та понад 460 дронів, із яких більшість – російсько-іранські шахеди. Відомо, що чотири дрони вилетіли до наших сусідів – Молдови та Румунії, є точний час прольотів. Саме тому всі партнери мають не забувати, що кожного дня потрібно рятувати життя. Зброя та ППО – важливі, так само як важливий санкційний тиск на агресора. Не можна робити жодних пауз у допомозі. Ключове зараз – щоб усі партнери разом, спільними зусиллями рухались до дипломатії. Тиск на Росію обов’язково має спрацювати. Дякую всім, хто з Україною.
👁 8,150 25-09-07 14:17
З ночі триває ліквідація наслідків російських ударів: понад 800 дронів, 13 ракет, із них чотири – балістика. За попередньою інформацією, декілька дронів перетнули кордон України та Білорусі.У Києві руйнування звичайних житлових будинків. В одному з них розбиті перекриття між четвертим та восьмим поверхами. Станом на зараз відомо про двох загиблих людей, з них одна дитина. Мої співчуття всім рідним та близьким. Загалом лише у столиці десятки постраждалих, пошкоджена будівля Кабінету Міністрів – почалася пожежа на верхніх поверхах. Більш ніж 20 будинків і дитячий садочок пошкоджені в Запоріжжі. Є руйнування торговельних складів у Кривому Розі, загиблі люди у Сафонівці на Сумщині та Чернігівщині. Був приліт по багатоповерхівці в Одесі. Багато регіонів постраждало за минулу добу. Всюди, де потрібно, працюють наші служби.Такі вбивства зараз, коли давно могла початися реальна дипломатія, – свідомий злочин і затягування війни. Не раз звучало у Вашингтоні, що за відмову говорити будуть санкції. Маємо реалізувати все, про що домовились у Парижі. Розраховуємо й на реалізацію всіх домовленостей із посилення нашої ППО. Кожна додаткова система рятує цивільних від цих підлих ударів. Світ може змусити кремлівських злочинців перестати вбивати, потрібна лише політична воля. Дякую всім, хто допомагає.
👁 13,800 25-09-02 22:03
🔹Владіслав Бленуцe - гравець «Динамо»!✍🏻 ФК «Динамо» (Київ) підписав контракт із 23-річним румунським нападником Владіславом Бленуце. Угода розрахована на 5 років.ℹ️ Владіслав народився 12 січня 2002 року в місті Хінчешті (Молдова). Його зріст - 1,93 м, основна позиція - центральний нападник, робоча нога - права.⚽️ Футбольну кар’єру Бленуце розпочав у юнацьких академіях Чехії, Молдови та Румунії. У 2019 році приєднався до молодіжної системи італійського клубу «Пескара», де у грудні 2020 року дебютував за першу команду в Серії B. У складі «Пескари» провів 6 матчів.У вересні 2022 року перейшов до ФК «Університатя Крайова 1948» на правах оренди. Після завершення сезону трансфер було викуплено, і влітку 2023 року футболіст підписав повноцінний контракт із клубом. У сезоні 2023/2024 Владіслав зіграв 31 матч, у яких забив 8 голів. У сезоні 2024/2025 на правах оренди виступав за «Університатю Клуж», де провів 37 матчів та відзначився 12 голами.На міжнародному рівні виступав за юнацькі та молодіжні збірні Молдови. У 2023 році почав представляти Румунію, де вже провів низку матчів за команди U20 та U21.Додамо, що батько Владіслава - відомий тренер Едуард Бленуце, який наразі очолює клуб вищого дивізіону чемпіонату Молдови «Петрокуб».🫂 Ласкаво просимо, Владе!
👁 9,720 25-09-01 18:10
🇺🇦 ФК «Динамо» (Київ) підписав контракт із 20-річним нігерійським півзахисником Шолою Огунданою. Строк дії угоди - 4 роки🗓️ Шола народився 22 лютого 2005 року в місті Іфаки (Нігерія). Починав займатися футболом в академії Beyond Limits, а згодом грав у академії Alex Transfiguration у Нігерії – ці виступи привернули увагу скаутів під час турніру Torneo di Viareggio 2022 року. Виступаючи на батьківщині за «Ремо Старз», у квітні 2023-го погодився приєднатися до «Фламенго» на правах оренди, а в липні наступного року бразильський клуб викупив контракт гравця.⚽️ Разом із молодіжною командою «Фламенго» U20 Огундана виграв Copa Libertadores Sub-20 (в 2024-му та 2025-му, в останньому розіграші був визнаний найкращим гравцем турніру) та Under-20 Intercontinental Cup (в 2024-му та 2025-му). 💪 Загалом за молодіжну команду «Фламенго» провів 46 матчів, забив 9 голів та віддав 7 результативних передач у всіх турнірах. Виступаючи у Бразилії, отримав прізвисько «Нігерійська ракета» через вибухову швидкість та агресивну гру на фланзі.👊 За основний склад «Фламенго» юнак дебютував у бразильській Серії А 14 листопада 2024 року, вийшовши на заміну замість Карлоса Алькараса в матчі проти «Атлетіко Мінейро» (0:0). Таким чином, Шола став першим нігерійцем, який зіграв за «Фламенго», та лише третім африканцем в історії клубу.Вітаємо у команді 🤍💙
👁 8,430 25-07-30 18:33
Родини загиблих фанатів - на матчі «Динамо» в Любліні ⚽️🏟️ На трибунах «Арени Люблін» за поєдинком «Динамо» - «Хамрун Спартанс» спостерігали особливі почесні гості – родини загиблих українських захисників – фанатів клубу, які приїхали підтримати улюблену команду.🫡 Для родин військових це не просто футбольний матч, це набагато більше, ніж просто футбольний захід. Ця подія – повернення на трибуну, де колись були їхні близькі люди. Вони знову мали змогу відчути знайому атмосферу, почути щемливі гасла, а також, звісно, вшанувати памʼять про тих, хто їм був дорогий.⚠️ Зазначимо, що це – одна з перших поїздок, коли родини Героїв вирушили на гру не у складі збірної України, а разом з улюбленим клубом.😀 ФК «Динамо» підтримав ініціативу як матеріально, так і морально: клуб повністю забезпечив трансфер, проживання, харчування та квитки на матч, а крім того, створив простір, де памʼять і підтримка живуть поруч.🤝 Дякуємо фонду «Трибуна героїв» за важливу місію – підтримку родин загиблих фанатів. Ми цінуємо кожну подібну ініціативу, адже памʼять – це те, що обʼєднує клуб, спільноту й покоління.Разом формуємо нові цінності: бути поруч – з тими, хто підтримував, і з тими, хто тепер тримає памʼять.Футбол – це про єдність та підтримку 🤍🫂
👁 9,000 25-06-16 15:30
План підготовки «Динамо» до нового сезону 😀☀️ Літня відпустка динамівців після сезону 2024/2025 наближається до завершення. Вже за тиждень, 23 червня, команда знову збереться на клубній базі у Кончі-Заспі, щоб розпочати підготовку до наступного сезону.🗓️ Упродовж тижня динамівці займатимуться у Києві, а 30 червня вирушать на навчально-тренувальний збір до Австрії, який триватиме до 19 липня. Там наша команда буде базуватися неподалік від міста Грац. У рамках збору заплановано проведення контрольних поєдинків, імена суперників будуть офіційно оприлюднені щойно вдасться досягти усіх домовленостей.🍑 Також зазначимо, що вже зовсім скоро, 18-го червня, під час жеребкування, що пройде у Будинку європейського футболу у швейцарському місті Ньон, динамівці дізнаються свого першого суперника у відборі до основного етапу Ліги чемпіонів. Нагадаємо, наша команда розпочне виступи у найпрестижнішому клубному турнірі з другого кваліфікаційного раунду. З Австрії після завершення збору наша команда вирушить на перший матч Ліги чемпіонів. Поєдинки другого кваліфікаційного раунду заплановані на 22/23 та 29/30 липня.ℹ️ Нагадаємо, що старт чемпіонату України сезону-2025/2026 запланований на 2 серпня (базова дата).
👁 9,000 25-04-30 08:24
🤍💙 Матвій Пономаренко – найкращий бомбардир Юнацької Ліги УЄФА 💪🗓️ У понеділок, 28 квітня, відбувся фінал Юнацької Ліги УЄФА. У вирішальному матчі іспанська «Барселона» U19 завдала розгромної поразки турецькому «Трабзонспору» U19 з рахунком 4:1.🔷 Попри те, що юнацька команда «Динамо» припинила виступи у цьому змаганні ще у лютому, поступившись в 1/16 фіналу у серії пенальті італійській «Аталанті» 6:7 (основний час завершився унічию 3:3), найкращим бомбардиром турніру став саме представник нашого клубу.⚽️ Найбільше м’ячів забив нападник «біло-синіх» Матвій Пономаренко, на рахунку якого 8 голів (1 з пенальті). Перше місце з ним поділяють ще двоє гравців, який мають такий самий результат – форвард французького ПСЖ Мамаду Сангаре та нападник австрійського «Зальцбурга» Філліп Фергуніг.ℹ️ Нагадаємо, Пономаренко двічі відзначився у воротах словенського «Марибора» у виїзному матчі в рамках 2-го раунду «Шляху чемпіонів», тричі  забив вдома «2 Корріку» (Косово) у 3-му раунді «Шляху чемпіонів» та двічі на виїзді. Ще одного разу Матвій відзначився у воротах «Аталанти».
👁 7,200 25-04-26 09:54
День памʼяті Чорнобильської трагедії 🕯️26 квітня в Україні та світі відзначається День пам’яті жертв Чорнобильської трагедії, яка стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.Сьогодні Україна вшановує 39-ту річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У ніч на 26 квітня 1986 року, о 1:23, на четвертому енергоблоці ЧАЕС стався вибух, що призвів до викиду 11 тонн ядерного палива в атмосферу. Радіоактивна хмара охопила не лише Україну, а й поширилася на значну частину Європи. У перші дні після вибуху радянська влада намагалася приховати масштаби катастрофи та її наслідки для людей і довкілля.Аварія на Чорнобильській атомній електростанції забрала життя тисяч людей, зламала долі мільйонів та завдала непоправної шкоди екології всієї Європи. Щорічно у цей день ми згадуємо про катастрофу та загиблих внаслідок неї, а також вшановуємо подвиг працівників станції, ліквідаторів аварії, пожежників, медиків і всіх людей, залучених до боротьби з наслідками аварії.Чорнобильська катастрофа наочно продемонструвала, що ядерна енергія, вийшовши з-під контролю, не помічає меж і кордонів. Та цей урок засвоїли не всі… Під час війни ядерна безпека в Україні повторно опинилася під загрозою, спричиненою окупацією Чорнобильської АЕС російськими військами. Персонал станції та її захисники знову стали прикладом самовідданості та героїзму, виконували свою роботу, ризикуючи власним життям, та зробили все можливе, аби не допустити нової жахливої катастрофи.Низько вклоняємося учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та схиляємо голови перед тими, чиє життя та здоров’я забрав смертоносний невидимий ворог. Пишаємося та пам’ятаємо…
👁 10,400 24-10-13 13:15
Динамо продовжує боротьбу з перекупниками — квитки, придбані неофіційно, анульованіДорогі вболівальники,Ми вдячні за вашу активність і бажання відвідувати матчі “Динамо”, зокрема матч проти «Шахтаря», який відбудеться 27 жовтня. Для нашого клубу підтримка вболівальників — це найголовніше. І саме для того, щоб на матчі потрапили віддані фани, ФК "Динамо" Київ продовжує боротьбу з тими, хто намагається спекулювати на квитках. Ми бачимо всі спроби перекупників обійти систему і не залишимо цього без наслідків. Завдяки аналізу нашого квиткового оператора, всі акаунти з підозрілими транзакціями були заблоковані, а квитки, придбані з порушеннями, анульовані. Квитки, придбані через неофіційні ресурси, у перекупників або обхідними шляхами, є недійсними – і не дають право на відвідування матчу. Будь ласка, купуйте квитки лише на офіційних ресурсах! Тільки так ми разом зупинимо спекуляції з квитками. Ми як організатори залишаємо за собою право перевіряти документи, що посвідчують особу, на вході, щоб уникнути порушень.Дякуємо за вашу підтримку. Разом ми забезпечимо, щоб на стадіоні були справжні вболівальники, які живуть футболом і нашою командою.Разом до перемоги! 💙🤍