Джерело
💛💙УКРАЇНСЬКА ДУША: віддзеркалення традицій | ЗАКОН РІВНОВАГИ: ЩО ВИПРОМІНЮЄШ, ТЕ Й ОТРИМУЄШ 🤍Закон проголошує: «Над...
151 Охват/переглядів
2026-05-28 15:38
Повідомлення №4312
✨ЗАКОН РІВНОВАГИ: ЩО ВИПРОМІНЮЄШ, ТЕ Й ОТРИМУЄШ 🤍Закон проголошує: «Надходження та віддавання енергії мають бути збалансованими і перебувати у рівновазі». Іншими словами, цей закон формулюється так: «Що випромінюєш, те й отримуєш». Він підтверджує те, що все у світі є взаємопов’язаним, і все проникає одне в одне.🔆Гармонія виникає там, де все знаходить своє місце, і все підпорядковане законам космосу (Всесвіту, Першотворця). Гармонія проявляє красу світу, і ми здатні змінювати цей світ, якщо прагнутимемо до гармонії у стосунках.🤍Нині настав час вирівняти цей дисбаланс з навколишнім світом. Потрібно розкрити свідомість і почати просто випромінювати Світло, просто дарувати Любов усьому довкола, не даючи оцінок і суджень.🔆Коли ми пробачаємо, неможна просто забути й викинути причину ображеності зі своєї пам’яті, а отже – і з життя. Ця причина чи невиявленість причини буде завжди нагадувати про себе болем і невдоволенням.🤍Ми породжуємо зі свого травмованого минулого бурі гніву і, таким чином, скеровуємо цю потужну енергію в руйнівне для нас же самих річище. Але ж ми можемо скерувати її на розбудову, творчість. Вибір за нами.🔆Стати творцем власного щасливого стану дуже легко, просто потрібно почати частіше усміхатися! Коли відчуваєте гнів, не виміщуйте його на інших, але й не придушуйте його. Гнів – чудовий феномен, котрий можна трансформувати у позитивному напрямку.📖 Фрагмент з книги Світлолади (Тетяни Дугельної) «ГОЛОС ІСТИНИ. Притчі та духовні практики»🔗 Придбати книгу за посиланням