Джерело
@dubinska.photographer | Памʼятаю як рік тому дивилася на себе, ніби зі сторони… Ого… як ти цьо...
71 Охват/переглядів
2025-04-28 05:56
Повідомлення №1264
Памʼятаю як рік тому дивилася на себе, ніби зі сторони… Ого… як ти цього раніше не помічала?! Ну ладно… тепер ти знаєш. Так більше не буде… Було лячно…Зміни неминучі.Ніколи не думала, що рішення зробити з блогу свій головний проєкт, так вплине на мене. Ці глибокі зміни, розширення відбуваються і зараз. Але все почалося рік тому…Якщо бути точною - в квітні минулого року, коли я прийняла рішення про дату свого першого майстер-класу.Памʼятаю свої фізичні відчуття в той момент.Коли всередині щось чітко стало на свої місця.Головне усвідомлення досить болюче:Я сама себе тормозила.Щоб не бути “занадто зайнятою”. Хибна думка - нормальні гроші я маю тільки коли справ більше ніж я можу зробити. І тоді я «погана мама» або «погана дружина»…Хибна думка - я не вмію розподіляти пріоритети… Тому я стримувала себе багато років. І як наслідок — перекрила енергію свого головного таланту. І уявіть, я починаю шукати продукт, вести блог, діяти, як я вмію і люблю. Щиро. Багато нового для мене, але я йду в нове, працюю зі своїм мисленням, навчаюся вести блог і… Одного дня відчуваю, що маю енергію таку, як багато років тому - на піку свого найпотужнішого проявлення. Я відчула її - джерело в серці, але енергія заповнює все моє тіло і простір навколо мене!!!Життя почало рухатися.Відбулося повернення до себе!Радість, яку я тоді відчула, досі зі мною! Бажаю відчувати свою справжню реалізацію кожній людині!Мила моя, ти варта свого справжнього життя. Обирай себе! ❤️