Джерело
Дрогобицька районна військова адміністрація | У Трускавці 6 лютого відбулося відкриття IIІ-го етапу змагань «Пліч-о-...
434 Охват/переглядів
2026-02-06 18:24
Повідомлення №14979
🏐 У Трускавці 6 лютого відбулося відкриття IIІ-го етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» Дрогобицького району. Першими відбулися змагання з волейболу серед учнів 9-11 класів.За першість у «Спортовці» змагалися 4 команди юнаків з Дрогобицької, Трускавецької, Східницької та Бориславської громад. 🥇 У результаті наполегливої та непростої боротьби перемогу здобула команда Підбузького ЗЗСО І-ІІІ рівнів, Східницької громади. Вони й представлять Дрогобиччину на обласному рівні.🥈 ІІ місце посіла команда НВК “СЗШ № 2-гімназія” м. Трускавець;🥉 ІІІ місце у Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5. Привітали учасників змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» начальниця управління гуманітарної політики Дрогобицької РВА Надія Козар та директор Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович.Третій районний етап триває з лютого по квітень 2026 року, а його переможці, кожен у своєму виді спорту, змагаються за першість вже на обласному рівні.Офіційний сайт РВА | Telegram | Facebook | Офіційна сторінка голови Дрогобицької РВА