Джерело
Дрогобицька районна військова адміністрація | Сьогоді, 30 січня, під головуванням начальника Дрогобицької РВА Степан...
276 Охват/переглядів
2026-01-30 18:50
Повідомлення №14910
Сьогоді, 30 січня, під головуванням начальника Дрогобицької РВА Степана Кулиняка відбулося засідання комісії ТЕБ та НС Дрогобицького району.Одноголосно затверджено План роботи на 2026 рік та визначено ключові пріоритети безпеки.🔹 Пункти незламності – організація та функціонування, створення опорних пунктів🔹 Підготовка до повеней і паводків – затверджено план дій на 2026 рік🔹 Укриття – доручено привести захисні споруди у відповідність до вимог ДСНС🔹 Добровільні пожежні команди – створення у Дрогобицькій ТГ, с. Коритище та Доброгостів🔹 Пожежна безпека – громадам рекомендовано розробити цільові програми до 1 березня🔹 Класи безпеки в школах – створення та функціонування у 2026 та участь у заняттях фахівців ДСНС🔹 Стабільність зв’язку – забезпечення резервного електроживлення в умовах воєнного стануСтепан Кулиняк подякував усім учасникам за конструктивну роботу задля безпеки та життєдіяльності району.Деталі — на сайті Дрогобицької РВА.Офіційний сайт РВА | Telegram | Facebook | Офіційна сторінка голови Дрогобицької РВА