👁 64
25-12-15 08:00
МІСЯЦЬ НАД РІЧКОЮ (2025)I-gang-e-neun Dal-i Heu-reun-da / The Moon Flows Through the RiverПодивилась я тут, значить, цю дораму… Правда, як не тужилася, мене вистачило АЖ на шість серій. Треба було кидати ще на четвертій, але я все чекала, коли ж вони тілами поміняються, – тоді, теоретично, мало б стати смішніше і цікавіше. Не стало🥱.Як на мене, цей серіал якась суцільна єрундовина. В жанрах заявлено і комедія, і драма, і фентезі, й історичний, ще можна сатиру додати – тоді дивитися якось легше. Так ось: всі вони там є. Але! Без збереження балансу, золотої середини, плавного перетікання з одного в інший🤨.Драма – значить треба голосно ридати на могилі в дощ, або над іншим трупом, але теж голосно і в дощ. Комедія – чому б не начепити бутафорські вуса (в множині) і кривлятися з виряченими очима і дурнуватим хіхіканням (майже весь час). Щодо історичного, то всі уже звикли, що в дорамах лише костюми від цього жанру (якщо це не сагик). Але, ну камон, тут же заявка на серйозність була – король, спадковий принц, зради, помста, усі ці придворні, «чона-а-ааа»😆. А по факту – кордебалет. Всі творять, що хочуть🤯.Найбільше мені «сподобалась» зміюка, яка стріляла в принца, і їй за це нічо не було. Та й принца не дуже шукали… 14 днів. А коли з’явився, ніби все так і треба. А ще підстрелений охоронець, дивом зцілений, і головне ні в кого не виникло питання – звідки у нього такі рани🤦♀️. Тобто тут все відбувається за волею сценариста (не плутати з логікою).Ще з цікавого «історичного» атрибуту епохи Чосон – картино-портрет, як сучасні фотосмужки з фотоавтомату. Правда, чого це я чіпляюся: все ж це не фото, а справжній художник малював, в кольорі, три різних крихітних портретика на довгому листку…Власне, у подібному форматі було знято «Шеф-кухар тирана», але там сучасна атрибутика виглядала більш доречною і підпорядковувалась логіці сценарію. Та й «драма» там була сумною, а «комедія» – смішною. І хоча ця дорама мені теж не дуже зайшла, вона на порядок вища за «Місяць над річкою».Ледь не забула про романтику🫶. Вона є: герої часто дивляться один на одного з ніжністю і сумом під пафосну музичку, завалені десятками кілограмів пелюсткового снігу. Може, якщо сприймати цю історію лише як історію про кохання, то комусь і сподобається. Але не помічати абсурдності викладу подій важкувато.Хотілося б сказати, що актори молодці, але текст по-дибільному написаний, але не в цьому разі. Бо, наприклад, Кан Те О при обміні тілами тупо кривлявся, а не зображав дівчину. Невдала тут у нього роль, перегравав помітно.Кім Се Джон мені сподобалася більше, принаймні принца вона відігравала правдоподібніше.✅Резюме. Безглуздий, нецікавий серіал. Хоча смаки у всіх різні😉.#КанТеО #мійогляд #МісяцьНадРічкою