Джерело
Дорамщиця зі стажем | І знову про реалії життя в Кореї🤦🏻♀️Уявляєте, на команду дорами JTBC ...
114 Охват/переглядів
2026-04-01 13:50
Повідомлення №986
І знову про реалії життя в Кореї🤦🏻♀️Уявляєте, на команду дорами JTBC «Сяйво» подали скаргу до Комісії зі стандартів мовлення та зв’язку Республіки Корея за (!) показ сцен водіння в нетверезому стані😵💫.Що сталося: у 7-му епізоді була сцена з Йон Те Со, який випивав за вечерею з дідусем, потім з'явився поруч з відкритими пляшками соджу, а потім поїхав на авто до Сеула.Далі був 8-й епізод, у якому Пе Сон Чан сильно напився ввечері і сказав, що не може керувати машиною, тому піде, коли протверезіє. Проте, знаючи, що він занадто багато випив, Сон Чан сів за кермо досить рано. (От падлєц!🤨)Ці сцени викликали обурення суспільства за зображення водіння в нетверезому стані та в стані похмілля аж до подання скарги🤯.31 березня виробнича команда дорами опублікувала вибачення: «Ми смиренно приймаємо критику і будемо проявляти особливу обережність, щоб подібні проблеми не повторювалися в майбутньому». Цікаво, чому корейці не скаржаться, що у кожній дорамі герої обов’язково набухуються до повного відключення?🤔