Джерело
Донецька обласна прокуратура | До 15 років за ґратами засуджено чотирьох громадян, які воювали на боц...
582 Охват/переглядів
2025-04-24 13:00
Повідомлення №3878
🔹До 15 років за ґратами засуджено чотирьох громадян, які воювали на боці окупантів проти ЗСУЗа публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури ухвалено вироки 4 громадянам за державну зраду та колабораційну діяльність (ч. ч. 1, 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).Їм призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.У 2014 році житель Ровеньків, діючи на шкоду державній безпеці України, пішов служити на боці окупантів. Опанувавши спочатку спеціальність стрільця, а згодом механіка-водія, чинив опір Силам оборони.За декілька днів до повномасштабного вторгнення учасником нзф «днр» став ще чоловік. У якості гранатометника він ніс зводив фортифікації.Ще 2 громадян вступили до лав окупантів у лютому й серпні 2022 року. Вони воювали на посадах стрілка і фельдшера.Засуджені наступали на позиції ЗСУ в районі Кремінної, Верхньокам’янського, Новоукраїнки, Графського, Георгіївки, Курахового.Під час штурмів наших позицій їх затримали українські захисники.