Джерело
💙НЕЗЛАМНІ 💛 | Я втратив зв’язок із медиками…”Тиша...Вона завжди звучить однаково — п...
1 710 Охват/переглядів
2025-10-25 18:46
Повідомлення №35373
💔 “Я втратив зв’язок із медиками…”Тиша...Вона завжди звучить однаково — після вибуху, після крику, після “ми виїхали”.Цю тишу зараз чують хлопці на купʼянському напрямку, бо Їхні медики не доїхали.Швидка, яка мала рятувати — знищена під КАБом разом із надієюЗбір від МБФ «Р.Н.М»
‼️Парамедики 15 БроП просять нову реанімашку — Без прикрас. Без “якщо”, щоб рятувати живих...690 тис.грн на реанімобіль до понеділка - посилити можемо лише ми разом з вами!Далі - знов буде “зв’язок втрачено......” 🩸 Ти можеш не відчути цей біль — але можеш його зупинити.60 грн — це не “дрібниця”, а рука, яка стискає пульс, це шанс зробити ЙОГО видих не останнім.90 грн — це метр дороги, по якій швидка вивозить пораненого замість тіла.300 грн — це чергові хвилини ЙОГО життя, завдяки ТОБІ.- Це не черговий збір. Це перевірка живихАбо ми — натовп, або ми — НАРОД, який рятує своє майбутнє:- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/98qFxGd5jj- Приват24: https://www.privat24.ua/send/1m7cw- Волонтерська карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#crypto🔥 Вони не відступають, вони просять встигнути. ⚠️ Вони не кричать “SOS”. Вони просто більше не виходять на зв’язок.🫡Ми — їхній голос.❤️🔥Зроби свій донат гучнішим за смерть!