Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Цирк Ґ'їка || #УкрТґ 18+
Додано 12 чер 2021

Цирк Ґ'їка || #УкрТґ 18+

@DisGyik
Кількість підписників: 148
Фото: 3,820
Відео: 7,440
Посилання: 2,360
Опис:
Щодня нові відео. Гіфка з грибоджокером — іде потік на твічі - - Твіч (ігри, розмови) — https://www.twitch.tv/wereowl - - пропозиції/зв'язок - чат каналу - - Новини, політика — @NPC_gov - - https://t.me/+Rc2AvkvC_DqKzI4q
Джерело

Цирк Ґ'їка || #УкрТґ 18+ | Те, що перед УБД ніхто не буде кланятись — само собою. Але навіщо ноги...

Логотип телеграм спільноти - Цирк Ґ'їка || #УкрТґ 18+ Цирк Ґ'їка || #УкрТґ 18+ @DisGyik
38 Охват/переглядів 2026-01-21 19:46 Повідомлення №12745
Те, що перед УБД ніхто не буде кланятись — само собою. Але навіщо ноги витирати об них — не дуже ясноДержавна робота і комунікація з громадськістю на висоті звісно. Всім на тебе похуй, половина не знає своїх обов'язків половина думає, що їх маєш знати ти. Всі на відб'єбісь роблять свою роботу. Ніякого контролю якості і кількості виконаної роботи. Для того, щоб отримати справку/документ потрібно необґрунтовано чекати в 10 якщо не в 100 разів довше по часу, коли немає ніяких причин і обґрунтування. А щоб зібрати всі необхідні документи для того щоб їх кудись то там для чого подати — треба витрачати тижні і місяці. При чому похуй, якщо ти не живеш в місці отримання документів/здійснення послуг. Тобі мізки їбати будуть, а ти на цю єблю за свій рахунок катайсяІ тільки після цього тобі виплатять 50 гривень надбавки за виконання бойових виходів. Треба бути трохи йобнутим, щоб після подібного досвіду щиро любити і поважати цю країну. Тому розчарування мені зрозуміле, хоч я і не притримуюсь такої позиції