Джерело
Реслінг Дімона | Подивився я новий Смек і скажу, що тут є багато думок. Хоча, в цілому,...
230 Охват/переглядів
2026-06-20 13:48
Повідомлення №8233
Подивився я новий Смек і скажу, що тут є багато думок. Хоча, в цілому, враження схожі на минулий випуск. Матчами сьогодні навіть порадували здебільшого, оскільки лише мабуть командник був на звичайному рівні. Всі інші запам'яталися значно більше і з гарного боку, здебільшого. Кармело Гейс і Рікі Сейнтс показали свій найкращий матч, де дуже сподобалася динаміка, і хоча кінцівка якась невпевнена, але Мело намагався продати це як треба (Оцінка: 3,5). Півфінальні матчі вийшли кращими, ніж я думав. У чоловіків Дже'Вон Еванс витягував усе, а в жінок ближче до кінця дуже розгорілася драма з травмою Шарлотти. Однак, результати я хотів бачити абсолютно протилежні. Матч Роудса та ГЮНТЕРА я би більше характеризував як сюжетний, бо потенціалу конкретно поєдинку у них значно більший. Та тут головною фігурою був Семі Зейн, що правильно для запрошеного рефері. Зрештою і вийшло все достатньо очікувано та ми маємо трьохсторонник на Ночі Чемпіонів. Сторілайн у мейн-івент сцені Смека виглядає дуже класно. В інших все значно сумніше. Дивно, що для такого довгого епізоду не знайшлося часу для якогось сегменту на ринзі. Сьогодні був уклін більше на матчі, а сегменти відбувалися лише за лаштунками. Дангаузен, як завжди веселить по максимуму, та й Ар-Трус не сильно відстає. Коротше кажучи, цей випуск залишив змішані враження, однак через те, що тут було чимало уваги до найближчого PLE, я скажу, що вийшло добре. Особливо для Синього бренду. ⭐ Оцінка шоу: 7/10.