Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Реслінг Дімона
Додано 14 лип 2024

Реслінг Дімона

@DeemonsWrestling
Кількість підписників: 855
Фото: 3,460
Відео: 1,550
Посилання: 1,210
Опис:
Всім салют, ви потрапили на іншу сторону ютуб-каналу Deemons Wrestling. Тут я буду ділитися своїми думками про різне За особистими питаннями звертатися до @Dimooon_95
Джерело

Реслінг Дімона | Вдалося мені подивитися SmackDown в лайві та по гарячих слідах швидко ...

Логотип телеграм спільноти - Реслінг Дімона Реслінг Дімона @DeemonsWrestling
315 Охват/переглядів 2026-01-30 20:01 Повідомлення №7349
Вдалося мені подивитися SmackDown в лайві та по гарячих слідах швидко висловлю свою думку. В цілому, нормальне шоу, принаймні у мене не було відчуття, що його важко дивитися. Матчі симпатичні. Всі як мінімум середні і вже вкотре крутезний бій за титул США. Кармело з Феніксом видали дуже динамічний матч з масою яскравих моментів (Оцінка: 4). Та всеодно хочеться вже відійти від цих відкритих викликів. Кожен матч на Royal Rumble отримав певне просування сьогодні і це добре. Стайлз з ГЮНТЕРОМ отримали невеликий сегмент, який наче був нічим не примітним, але там Феноменальний заговорив про свій прощальний тур, що трохи дало мені більше віри у його перемогу завтра. МакІнтайр і Зейн побилися наприкінці та перед цим зачитали окремі промо один до одного, що так собі як для протистояння за Беззаперечне чемпіонство. Самі ж Рамбли просували через командні матчі майбутніх суперників або ж якісь сегменти за лаштунками, що вже хоч щось, але цього всеодно замало. Немає повної картини напередодні Королівської Битви, що і погано, і не дуже. Коротше кажучи, Смек був нормальний, типовий гоу-хоум епізод, де середній рівень реслінгу трохи витягнув ситуацію. Оцінка шоу: 6/10.