Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Реслінг Дімона
Додано 14 лип 2024

Реслінг Дімона

@DeemonsWrestling
Кількість підписників: 855
Фото: 3,460
Відео: 1,550
Посилання: 1,210
Опис:
Всім салют, ви потрапили на іншу сторону ютуб-каналу Deemons Wrestling. Тут я буду ділитися своїми думками про різне За особистими питаннями звертатися до @Dimooon_95
Джерело

Реслінг Дімона | На вечір подивився Raw, тож давайте розбиратися. Матчі сьогодні зайнял...

Логотип телеграм спільноти - Реслінг Дімона Реслінг Дімона @DeemonsWrestling
303 Охват/переглядів 2025-12-16 17:57 Повідомлення №7091
На вечір подивився Raw, тож давайте розбиратися. Матчі сьогодні зайняли значну частину шоу і всі вони були повільними, моментами аж занадто. Максін Дюпрі проти Айві Найл був прописаний дуже класно, а от реалізація прям не вийшла. Усо проти Нового Дня нормально, але не вистачало нормальних спотів. Вакер проти Родрігес викликали схожі емоції на матч Фемі проти Роудса — також наче тільки розкачалися, але втручанням все завершилося. Ну а Логан Пол проти Рея Містеріо назву найкращим на цьому епізоді, адже там хоча б кілька класних моментів було. Ну і ми нарешті дізналися хто такий чоловік у масці. Це Остін Тіорі, що очікувано, але я зовсім не сподівався, що його на цьому розкриють, і це мені подобається. А от сегменти навпаки дуже порадували. ГЮНТЕР у відкритті випуску зробив все як треба, особливо з троллінгом фанатів та й зі Стайлзом вийшло весело. І промо СМ Панка у відповідь Брону Брейккеру вийшло крутим. Чимало класних панчів, особливо про родину Брона, та й загальний настрій Панка нарешті був таким, який ми любимо. Давно СМ Панк так не запалював. В цілому ж, мені не дуже сподобався цей епізод. Нудний реслінг, в сюжетному плані лише деякі моменти радують, але загальна атмосфера така собі. Всі інші моменти, які я описав майже не викликали емоцій, і впринципі у мене було відчуття майже філлерного випуску. Оцінка шоу: 4/10.