Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Реслінг Дімона
Додано 14 лип 2024

Реслінг Дімона

@DeemonsWrestling
Кількість підписників: 855
Фото: 3,460
Відео: 1,550
Посилання: 1,210
Опис:
Всім салют, ви потрапили на іншу сторону ютуб-каналу Deemons Wrestling. Тут я буду ділитися своїми думками про різне За особистими питаннями звертатися до @Dimooon_95
Джерело

Реслінг Дімона | ​​А зараз хочу прояснити ситуацію стосовно щотижневиків 🤔Трохи раніше ...

Логотип телеграм спільноти - Реслінг Дімона Реслінг Дімона @DeemonsWrestling
296 Охват/переглядів 2025-02-03 20:00 Повідомлення №4690
​​А зараз хочу прояснити ситуацію стосовно щотижневиків 🤔Трохи раніше на ваше прохання транслювати випуски WWE я відповів, що подумаю та результати збору все покажуть. Після Королівської Битви на банці знаходиться 2127 гривень, що є доволі гарною сумою. Однак, я б не сказав, що вона мене допомогла вмовити на такий серйозний крок. Проте, враховуючи хороші перегляди на Ютубі та зріст підписників телеграм каналу, я все ж прийняв рішення, що буду транслювати і коментувати Raw, NXT і SmackDown! Це безумовно круто 🔥Та всеодно я поки що не до кінця впевнений, що потягну. Тож, пропоную зробити наступним чином. Ставлю нову ціль — в наступні 4 тижні зібрати ще кращу суму та перевалити за половину збору. Отже, якщо після Elimination Chamber в нас буде 5000 гривень на благодійному зборі, то щонайменше всю Дорогу на РеслМанію 41 ми будемо дивитися разом, а далі знову буде видно 😎Гадаю, ви розумієте, що транслювати щотижневики це дуже складна робота, особливо для мене самого. Тому, звичайно, я не можу так просто говорити щось про майбутнє. Ну і також всі погодяться, що подібне треба стимулювати. Особистий заробіток це класно, але для мене зараз пріоритет це збір на допомогу захисникам України. Додаємо мету і я все зроблю, щоб вам не розчарувати 🙃Завтра ввечері розпочнемо з Raw і далі діло піде. Анонс буде завтра. Зустрінемося на етері 😉