Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Спілка мертвих юристів
Додано 14 лип 2024

Спілка мертвих юристів

@DeadLawyers
Кількість підписників: 12 181
Фото: 211
Відео: 18
Посилання: 2,260
Опис:
Творче обʼєднанння квадратних, прямолінійних і дуже обмежених людей (с) Ханна Аренд Як щось цікаве маєте, пишіть @gadiuk По рекламу штурхайте @virgini_woolf А тут юридичні вакансії - @DLS_career
Джерело

Спілка мертвих юристів | ​​У липні нідерландський суд визнав колишнього працівника ASML (найбіл...

Логотип телеграм спільноти - Спілка мертвих юристів Спілка мертвих юристів @DeadLawyers
5 040 Охват/переглядів 2025-08-22 06:02 Повідомлення №2631
​​У липні нідерландський суд визнав колишнього працівника ASML (найбільший виробник чіпів у Європі) росіянина Германа Аксьонова винним у передачі комерційної таємниці до ФСБ.Штірліц провину визнав, сказав, що інфу в ФСБ дійсно передавав, але не думав, що передавати російським спецслужбам креслення і специфікації мікро чіпів не можна. Найближчі 3 роки Герман проведе у нідерландській тюрмі, а потім ще 20 років не матиме права вʼїжджати на територію Нідерландів. Здавалося б, можна забути про Германа, але ніт, бо вчора у справі зʼявився неочікуваний поворот: посольство росії у Нідерландах заявило, що Германа тримають у нелюдських умовах, бо не дають достатньо часу на спілкування із родичами у росії. З цього приводу Герман почав голодувати.У цій заяві МЗС росії є дві особливості. По перше, після вторгнення в Україну міністерство закордонних справ росії вступалося за своїх увʼязнених за кордоном громадян плюс-мінус 5 разів і усі рази мова йшла або про хакерів, або про тіпів, яких затримували із посвідченням міноборони рф і навіть нагрудним орденом. По друге, росіяни у тексті заяви згадали про громадянські права і міжнародні угоди -- оце ніхуя собі якісь юристи вийшли із зони комфорту і нагуглили в Яндексі якісь конвенції про права людини.Вам теж схоже, що русня готує свого кадрового до якогось обміну?@gadiukКанал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб