Джерело
Спілка мертвих юристів | Ще одна новина від еталону світової демократії -- США не будуть штрафу...
4 900 Охват/переглядів
2025-03-03 16:05
Повідомлення №2497
Ще одна новина від еталону світової демократії -- США не будуть штрафувати за нерозкриття бенефіціарівВчора Міністерство фінансів США опублікувало прес реліз про те, що не буде застосовувати штрафні санкції за порушення Corporate Transparency Act у частині американських громадян і американських компаній. Зокрема, за порушення вимог щодо подання звітності щодо бенефіціарних власників. "Міністерство фінансів діє в інтересах простих робітників і малого бізнесу", написали вони у прес релізі.“Це перемога здорового глузду. Ці дії є частиною видатного плану Президента Трампа по скасуванню зайвих регуляцій” сказав міністр фінансів Скотт Бессент (Scott Bessent).Цей удар стався не зненацька. Ще у березні 2024 окружний суд Алабами визнав Corporate Transparency Act неконституційним. Суддя вказала, що Конгрес при прийнятті закону вийшов за межі своїх повноважень у частині встановлення обовʼязку подавати звітність щодо кінцевих бенефіціарів. Відтак, закон порушує одразу кілька конституційних норм: першу (свобода слова), четверту (заборона необгрунтованих обшуків) і пʼяту (право на справедливе розслідування) поправки.А 28 лютого регулятор FinCEN заявив, що не штрафуватиме нікого. Декілька американських штатів і раніше були найкращим місцем для приховування бенефіціарів. Минулого року ми робили інтервʼю із автором книги Global Shell Games Деніелом Нельсоном і він там доводив цю тезу цифрами. Якщо пропустили то пропустилли, запису немає. Цікаво, бенефіціари якої країни у першу чергу скористаються цим для обходу санкцій. @gadiuk(Світлина Ukraїner. Трохи відредагована)Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб