Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Спілка мертвих юристів
Додано 14 лип 2024

Спілка мертвих юристів

@DeadLawyers
Кількість підписників: 12 192
Фото: 211
Відео: 18
Посилання: 2,260
Опис:
Творче обʼєднанння квадратних, прямолінійних і дуже обмежених людей (с) Ханна Аренд Як щось цікаве маєте, пишіть @gadiuk По рекламу штурхайте @virgini_woolf А тут юридичні вакансії - @DLS_career
Джерело

Спілка мертвих юристів | Із Barristers пішов керуючий партнер і, схоже, що велика частина людей...

Логотип телеграм спільноти - Спілка мертвих юристів Спілка мертвих юристів @DeadLawyers
5 800 Охват/переглядів 2024-12-07 14:57 Повідомлення №2423
Із Barristers пішов керуючий партнер і, схоже, що велика частина людей пішла за ним20 годин тому Костянтин Глоба написав, що прийняв рішення піти з посади голови адвокатського обʼєднання та висловив сподівання, що його рішення не вплине на роботу команди. Далі він написав: "Нажаль, протягом останніх двох місяців вектор діяльності команди АО «Barristers» почав змінюватися, через повернення до фактичного управління частиною фірми мого колишнього партнера, що перешкоджає втіленню мого бачення розвитку об’єднання". Думки наших покемонів щодо того, кого саме із колишніх партнерів Костянтин мав на увазі у пості, розділилися. Одні кажуть, що Олексія Шевчука, який наразі працює спікером НААУ. І додають, що із Костянтином пішла значна частина команди, яка згодом повідомить про створення нової фірми. Інші покемони кажуть, що це рішення не Костянтина, а когось іншого, і що Костянтин мав на увазі не Шевчука, а якогось іншого колишнього партнера Баррістерів.Ще сьогодні пост про звільнення написав юрист Баррістерів Сергій Ланкін. У пості він написав про тиск, переслідування та погрози від фірми до своїх працівників. Пост він проілюстрував фото із людьми у балаклавах, які тримають плакати із малоприємними написи, але не пояснив, що саме на фото. Напишіть, будь ласка, хто знає деталі. Бо ні Костянтин, ні Шевчук, ні Ланкін, не коментують. Або не пишіть, як хочете. @gadiukКанал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб