Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Додано 15 січ 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Кількість підписників: 11 087
Фото: 1,890
Відео: 124
Посилання: 798
Опис:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Джерело

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Від бумкання збитих шлюхедів та роботи ППО я прокидаюся вже через раз....

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 800 Охват/переглядів 2024-11-02 09:13 Повідомлення №3216
Від бумкання збитих шлюхедів та роботи ППО я прокидаюся вже через раз. Ну хіба що вже геть близько. Сьогодні от ні. Сьогодні прокинулася від дикого сну. Значить, сниться мені, наче б ми з дівчатами десь там на черговому клубі сидимо, щось обговорюємо, за вікном віддалено звично бамкає. А тут я піднімаю голову, дивлюся у вікно, а чітко в нього влітає іранська чорна шлюха. І раптом стає тихо-тихо. А ми там собі спокійно й залишилися сидіти, тільки замість вікна з'явився екран і там чомусь були мультики про Харона. І хтось каже "не треба кудись йти, нас тут будуть шукать". А я кажу: "Ви що, не бачите, що показують?" І на вікно-екран киваю. Прокидаюся, розповідаю чулувіку (ну там, правда, довелося ще окремо пояснити, хто такий Харон. Ну не гуманітарій він в мене, не гуманітарій!), а потім відкриваю телеграм — а там, виявляється, просто в будинок моєї доброї подружки і авторки "Уроборосу" прилетіло... 💔 З нею все добре, дякую. З її відучора вже трьома котами також все ок, ще раз дякую. Русня все ще існує — от де основна проблема, з рештою якось вже впораємося, як тільки глобальну задачу вирішимо. Ви знаєте, що робити. 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845 💳 ІНШІ БАНКИ5375 4115 0177 8331 🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Будь-які інші варіанти здати на "вбити русню":https://spgr.org.ua/uk/donate/