Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Додано 15 січ 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Кількість підписників: 11 087
Фото: 1,890
Відео: 124
Посилання: 798
Опис:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Джерело

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Взамін дешевого газу, який економічно дискредитує країну, який відкида...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
2 800 Охват/переглядів 2022-11-23 13:00 Повідомлення №2113
"Взамін дешевого газу, який економічно дискредитує країну, який відкидає нас від конкурентних можливостей, який залишає неконкурентну економіку в тому забутті, в якому вона є, - на другу шальку терезів ставлять найсвятіше для кожної нації - суверенітет та незалежність. Соломою треба палити, але бути незалежними."Віктор Ющенко про "Харківські угоди", 2010 рік.Скільки тоді гівна вилилося на Ющенка, правда? А якби він поставив питання руба "без газу чи без вас?" чи знайшовся б хтось, хто підтримав це саме "без вас"? Скільки тоді гівна таки лилося на Ющенка, над ним насміхалися, над ним самим, над ідеями, що він намагався вкласти у голови вкраїнчикам, що обмазувалися 95 кварталом. А сьогодні той, хто тоді насміхався, раптом став взірцем незламності та стійкості. Раптом прокинулася національна свідомість під свист російських ракет над головою, так виходить? Тоді нема кому було захищати Ющенка, не завелося критичної маси "ющенкоботів", тому Янукович став нам всім вироком. А потім те саме створили з Порошенком, зіжрали, отримали свого законного блюзніра-малороса і раділи шашликам у травні. Скоро рік, як немає безпечного місця в Україні. Скоро рік, як раптом "невзлітаючий АрМоВір" повністю узурпований тими, хто ще три роки тому ржав й кидався лайном на ці заклики. Скоро рік, а декому досі смішно. Так нічому ніхто і навчився.