Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Додано 15 січ 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Кількість підписників: 11 087
Фото: 1,890
Відео: 124
Посилання: 798
Опис:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Джерело

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | ​​Міністерство оборони з'ясувало що до ЗСУ не дійшло гуманітарки на 17...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
2 000 Охват/переглядів 2024-08-27 07:14 Повідомлення №3139
​​Міністерство оборони з'ясувало що до ЗСУ не дійшло гуманітарки на 170 мільйонів грн. У тому числі (сядьте аби не впасти) 424 автівки. Ідеться аж явно не про пересічні волонтерські групи які завозять для ЗСУ по 1-2 автомобілі. Бо насправді, завезти автівку для ЗСУ через кордон, задача далеко не проста.Ви в курсі, що аби ввезти автівки для ЗСУ, треба з певної частини взяти документ, що автівку везуть саме їм, аби потім автівку прийняли на облік? Списати потім авто з обліку - цілий обряд. Дрібнота таке не прокрутить, як не крути. Очевидно, тут ідеться про роботу птахів значно крупніших. Тих де крутяться великі кошти. Такі, якими діляться з представниками влади.Але... 424 автівки. Це на повноцінну механізовану бригаду вистачить. Реально, це на 5-6 бригад... Віщую зауваження - таку різницю виявило Міноборони! Відповім - ну звісно що Міноборони! Не журналістам же, розслідувачам таким займатися? Розслідувачі нині зайняті - вони шукають цукерки "Рошен" у Курській області. Знаходять щоправда "Рот Фронт" на допотопному стенді "Рошена", але вони - працюють. Проблема не в тому що знайшло Міноборони. Проблема в тому, що знайшло воно це на шостому понаднормовому році президентства Зеленського і на третьому році повномасштабки. І так, хто там у нас куратор гуманітарних питань? Не Єрмак, часом? Отакої. Петро Олексійович продовжуй зі своїми прихильниками збирати кошти на джипи, вантажівки та пересувні автомайстерні для ЗСУ - армія їх потребує багато. За це тебе знову багном обіллють. Влада подбає. Смердіти ротами в бік опозиції - це ж вам не 424 автівки знайти, що до ЗСУ не доїхали.