Джерело
🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Не знаю як, не знаю звідки, але я чомусь знаю пісню нашого старого бар...
2 700 Охват/переглядів
2023-09-29 06:01
Повідомлення №2720
Не знаю як, не знаю звідки, але я чомусь знаю пісню нашого старого барду Тризубого Стасу про глину. Медитативна така пісня, про глину. "Привіз глину, скинув глину, поїхав по глину, привіз глину, скинув глину, поїхав по глину"...Не знаю, чому, але я чомусь постійно згадую цей приспів, коли бачу чергові збори на прально-душові комплекси для ЗСУ. Ну, оце знаєте, "заліз в глину, змився ся глину, знову вліз у глину". Або той же мотив, але з іншого боку "дайте гроші на причепи, ми зібрали гроші на причепи, передали контейнери до військ, і знову - дайте гроші на причепи..."Юра пише, що за ці 10 місяців 23-го року Справа Громад разом із Порошенко передали до ЗСУ 90 прально-душових комплексів. І за три місяці - тобто до кінця року - збираємося передати ще 40 штук. Ну це аби, значить, наче по 10 на місяць і плюс тринадцята зарплата. Ще Юра додає, що такої кількості армія не отримувала за всі 32 роки незалежності разом узятих. Нє, спочатку щось було, потім хрен-покладальний 2019-ий, ну а далі ви все і так знаєте. Коротше кажучи, наступні 10 контейнерів вже готові, всередині олінклюзів, як і зазвичай. Але вони просто стоять. Бо це контейнери, їм потрібні колеса. Аби ввжух! і домчатися до війська, де наші воїни та воїтельки могли мати ЕЛЕМЕНТАРНІ ЛЮДСЬКІ умови. Елементарно помитися, елементарно попрати форму, елементарно бути людиною. До кінця року на викуп причепів потрібно близько 10 000 000 гривень. "Дайте грошей, дайте грошей, дайте грошей змити глину". А поділитися з друзями дописом - то взагалі безкоштовно, між іншим, не розумію, чому ви не користуєтеся цією опцією. 💸Приват: 5169 3305 2068 6400💵Моно: 5375 4115 0177 8331🌎 PayPal:[email protected]🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/Ae7dosExpq