Щось не в порядку в Данському королівстві.Одна діюча особа мужньо вбивала українців і поляків, вбивала би далі, якби не отримала за ці подвиги два смертних вироки, а ще один – за спробу внутрішньо-організаційного перевороту. За межами рідного міста його фактично ніхто не знав. Твори ніякими мовами не перекладалися, за винятком вузьких політичних середовищ у ВБ та США.Друга – нікого і ніколи не вбивала, ні до чого такого не закликала, твори були заборонені, творчого життя за більшовицького режиму була позбавлена.Наслідки. Перший – «батько наш», практично герой України, удостоєний монументів, музейних експозицій, проспектів в Києві, в якому він ніколи не бував.Другий прославив Київ в своїх творах, повернувся до читачів через 50 років по смерті, пам’ятників на увічнення в топономіці рідного міста не удостоївся, оголошений ворогом всього патріотичного. Довідково: твори видані більш ніж на 40 мовах на всіх континентах, «точково» вивчаються в універсітетских курсах в провідних вишах різних країн, список очолює «Мастер и Марагарита».P.S. А "москалі покусали, чи може поляки?" саме мене. "Як можна настільки не любити нашу Україну???,- написав мені патріотичний патріот. І запитав: "Звідки у вас взялась ця ненависть до всього істинно українського?". Прикінцева констатція: "Ви як були при совку совком, крім того польсько- московсько - жидівським, так і залишились, тільки ще хвороба загострилась!". Забув бідося згадати мою "жидівську" матір та запитати, коли я заберуся до Ізраїлю".
UHU Це зовсім не відомий німецький бренд універсальних клеїв, а легальна, зареєстрована «зареєстрована благодійна організація, заснована людьми, які зустрілися у 2014 р. на мітингах та заходах на підтримку України, які відбувалися у Вашингтоні». Переповідати історію її 12-річної діяльності не буду, кому цікаво – вам сюди: https://unitedhelpukraine.org Днями відвозили Ясю Яневську до офісу United Help Ukraine (вона там волонтерить ), отже вибору не залишилось: довелося зазирнути за лаштунки. Довідався: наразі UHU опікується чотирма великими програмами. Перша – «Захисники»: надають РЕБи, дрони, генератори, евакуйціні автівки, наземні роботизовані комплекси. Друга – тактмед: тренують щомісячно до 1000 військовослужбовців ЗСУ (від рядового до лейтенанта) в двох в центрах , розташованих у Києві та Львові. Системно працюють з «Хартією», Нацгварією та іншими структурами Сил оборони України. Розподіляють велику кількість допомоги (кожний контейнер «вагою» до 300 000 USD) через свій хаб в Дюсельдорфі. Забезпечують медикаментами більше 300 лікарень в Україні.Організували чотири «психологічних» хаби (Київ, Ірпінь, Івано-Франківськ, Чернігів), це для дітей та їхніх матерів. Окремий напрямок – підготовка соціальних робітників, які допомагають ветеранам які пройшли полон, пораненим, їх родинам. Третій кейс – гуманітарний. Як не дивно тут йдеться про закупівлю сонячних панелей та встановлення їх на водонапірних баштах, аби унезалежнитись від централізованої системи водопостачання. Фокус – Миколаївська область. Четвертий: адвокація України в кабінетах конгресменів та сенаторів: відвідують, переконують, пояснюють, доводять, інформують в кооперації з декількома десятками інших організацій. Це – American coalition for Ukraine. Добра половина учасників - чисто американські. Двічі на рік проводять захід, який називається Ukrainian Action Summit Участь в ньому беруть делегати від всіх штатів. Наприклад, тільки в квітні провели 445 зустрічей в Конгресі зі «своїми» представниками в Палаті Представників та Сенаті. Ефект такий: тільки в тому місяці отримали 60 додаткових голосів законотворців на підтримку проукраїнських законопроектів… Одним словом: вони працюють P.S. Ледь не забув: середньозважений річний бюджет – 15 мільйонів USD. Всі находження – виключно від мецентів.
Милі друзі,звертаюся до вас з проханням про допомогу. Натрапив на інфу, згідно з якою пропонується невідомо ким надати одному з підрозділів нашої героїчної ЗСУ назви «Героїв УПА». Соромно, але не зрозумів: якої саме УПА? Цим шильдиком, наскільки мені відомо, користувалися різні формації, які діяли в різних районах окупованої УРСР від 1941 рр. і ніяк не були пов'язані між собою. Найбільш відомі серед них: - УПА «Поліська СІЧ» под командою Тараса Боровця (Бульби). Дійсно воювала проти німців та червоної партизанки. Влітку 1943 р. була по факту викатруплена бандерівцями. - УПА під командуванням Д. Клячківського (він же Клим Савур). Про війну проти німців та червоної партизанки я особисто нічого не знаю. Але знаю: саме вона в липні 1943 р. відзначилася в проведенні етнічної чистки на Волині (т.зв. «Волинська різанина»). УПА, головним командиром якої вважають Романа Шухевича. Як єдина ійськова формація по факту не існувала. Про бойові дії проти німецьких та радянських окупантів невідомо нічого зовсім. Єдине відоме бойове зіткнення (якще не рахувати спільне з підрозділом Армії Крайової захоплення тюрми) бій проти військ НКВС (500/100 проти 30 000) 21-25 квітня 1944 р. (т.зв. «бій під Гурбами»).
Церква Церковне життя в нашому селі містечкового типу ну дуже різноманітне. Про все не скажу, скажу лише про парафію, до якої належить родина. До слова, діти хрещені в різних деномінаціях, але тут це нікого не обходить. В даному конкретному випадку окормляються щонеділі в лютеранскій католицький. Кидається в очі відсутність царських врат, золотих ікон, свічок, священників баняках наголовних (від ваги яких скручується хребет), кадил, хору.Кидається в очі наявність стільців для вірних, туалетів, медичної кімнати, дитячої кімнати (із спеціальним наглядачем для найбільш дрібних), фортепьяно, безпосередня участь у співах громади, знання священників парафіян по іменах, функціонуючі недільні богословські курси (для підлітків і дорослих), кавового автомату, печива, акуратних столів і лавок на задньому дворі, меморівального простру для посивших в Бозі, окремного простору вечірніх розмов під час літних богословських курсів.Будівля і прості навколо надзвичайно ошатні, прибрані, пофарбовані, доглянуті. Все – зусиллями парафіян, які всю цю корисну надзвичайно красу оплачують із своїх кишень.
Автор считает, что в 1920 году власть на большей части современной Украины захватила организованная преступная группа - представители сельских и городских люмпенов - большевики (коммунисты) и их союзники среди крайних левых украинских политических партий.Дорогие друзья!Дайте бой жлобам и рагулям, прослушав книгу о них!🥋🎶Новое аналитическое исследование доктора исторических наук, заслуженного журналиста Украины Данила Яневского, посвящено особенностям формирования «элиты» большевистской УССР. Кем были украинские советские писатели — приспешниками или жертвами коммунистического режима?Кто продолжал/возрождал гуманистические традиции украинской литературы XIX века: «расстрелянное» или «нерасстрелянное» «возрождение»?Кто и как «украинизировал» Украинскую Социалистическую Советскую Республику и как это повлияло на нашу современную жизнь?Свободные люди! Очень рекомендую новую аудиокнигу из нашей библиотеки, безусловно, в лучшей озвучке!Формирование украинской советской элиты: в 20-30-е годы ХХ века. Автор: Данил Яневский.Оч интересно, очень! А еще, очень актуально, глядя на людей вокруг 😄Книга обязательно нужно прослушать по ссылке 👉🏻 https://freeman.app/book/21/ukЗнай больше других! Скачивай и слушай Podcast Свободный📱 AppStore и 📱 PlayMarketПоделись и подпишись на Свободный
Милі друзі, з якоїсь біди надіслали мені слова, складені з літер і мають вигляд тексту: https://www.pravda.com.ua/columns/2025/04/26/7509231/ Прочитав. Повідомляю: Ярослав Йосипович Грицак автор 0 (нуль) праць з історії ІІ Світової війни (список праць можна знайти туть: https://uk.wikipedia.org/wiki/Грицак_Ярослав_Йосипович Володимир Михайлович В’ятрович – фахівець по «закордонних рейдах УПА» та ОУН (список праць туть: https://uk.wikipedia.org/wiki/В%27ятрович_Володимир_Михайлович. В написанні праць з історії ІІ Світової не помічений. Михайло Дубинянський - чи то законспірований масон, чи то таємний ієзуїт: за даними AI «у відкритих джерелах немає достовірної інформації про те, де саме навчався Михайло Дубинянський. Відомо, що він є істориком, публіцистом і політичним оглядачем, який регулярно публікується в українських медіа, таких як «Українська правда», ZN.ua, 24 Канал та «Історична правда». Його тексти вирізняються глибоким історичним контекстом і критичним аналізом сучасних подій. Однак деталі його біографії, зокрема інформація про освіту, наразі не оприлюднені в публічному доступі». Принагідно запитав би шановних дописувачів: 1. Коли почалася ІІ Світова війна? 2. Коли закінчилася ІІ Світова війна? 3. Яку мету ставили перед собою її головні учасники: СРСР, Німеччина, Велика Британія, США? 4. Хто з них переміг у ІІ Світовій? Варіанти відповідей прошу формулювати у коментарях.
И не говорите! ********************Я, скажем, еще помню в Москве большие дровяные склады, отсутствие центрального отопления и керосиновые лавки в центре города. И дожил от детских книжек с картинкой "Сталин и Молотов с дочерями", а потом разоблачения культа личности Сталина до переименования аэропорта Волгограда в Сталинград...—————————-Ада Семенова 4 дн. ·Вот что мне прислали. Тут про нас пишут:Смешно, немножко страшно, но очень увлекательно !!!*1. Среди нас есть люди, которые родились, в 50/60-х гг. XX века!2. Воспитывались в 60-х. 3. Учились в 70-х. 4. Женились и выходили замуж в 80-е гг. 5. Работали в 80/90-е, а многие работают и по сей день!!6. Они меняли мировоззрение в 90-е. 7. *Прозревали»* в 2000-х. 8. Удивлялись в 2010-х гг.9. И не сдаются в 2020-х годах!!!10. Пережито:- почти 7 разных десятилетий;- 2 разных века;- 2 разных тысячелетия.11. Пройден путь от отсутствия домашнего ТЛФ, затем с диском на тумбочке в прихожей - до смартфона у каждого в руках. 12. Далее, от заказа телефонного звонка по 07 через “межгород” до видеозвонков в любую точку мира.13. От диафильмов и слайд-шоу до Youtube. 14. От виниловых пластинок до онлайн-музыки.15. От рукописных писем до электронной почты, WhatsApp и социальных сетей.16. От прослушивания новостей по радио, отсутствия телевизора в доме, до просмотра черно-белого телевидения, а затем и телевидения высокой четкости. 17. Когда-то они ходили в «Видеоклуб» и теперь смотрят Netflix.18. Они фото снимали на плёнку, знали как напечатать фотокарточки и берегли их в альбомах. 19. При них появились первые компы, перфокарты, дискеты, флешки, а теперь у них в руках гигабайты и терабайты на мобильных телефонах или iPad. 20. Они носили мини юбки, макси юбки, бермуды и лосины. 21. Они ходили в валенках, ездили в них на лыжах и роликовых коньках "Снегурках", а теперь их дети катаются на сноубордах, горных лыжах. 22. Ездили на автомобилях с ручным приводом, без электроусилителя руля, без АБС, без ремней и подушек безопасности, без подогрева сидений, без климат контроля и на одних колёсах зимой и летом. 23. А теперь ездят на электрических самокатах, моноколесах, скутерах и автомобилях, которыми управляет компьютер.24. Они избежали инфантильного паралича, менингита, оспы, гриппа H1N1 и лихорадки западного Нила, выжили в пандемию 2020 года/ второго тысячелетия.25. Да! Такие люди прошли через многое, но какая замечательная и интересная жизнь у них была и есть!26. Это поколение смело может назваться *"Особенным"*!!!27. Мы, те которые родились в том мире 50/60-х, у кого было аналоговое детство и цифровая взрослая жизнь. 28. Они являются своего рода “абракадаброй”, в буквальном смысле слова.29. Это поколение прожило и пережило больше, чем любое другое в истории человечества в каждом измерении жизни. Именно это поколение адаптировалось к любым *ИЗМЕНЕНИЯМ !!!*. ВЫВОДЫ. 1). Они *ОСОБЕННОЕ* *ПОКОЛЕНИЕ*, которое было и остаётся *уникальным*, несмотря ни на что! 2). Аплодисменты всем,- кто родился в 50/60-х и живёт до настоящего времени!!*Здоровья, радости, удачи, добра и счастья всем этим людям !!!*