Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Головне управління ДСНС України у Житомирській області
Додано 14 чер 2021

Головне управління ДСНС України у Житомирській області

@DSNS_Zhytomyr
Кількість підписників: 1 546
Фото: 29,800
Відео: 1,660
Посилання: 2,540
Опис:
Інформує про діяльність підрозділів Головного управління ДСНС України у Житомирській області, захист від надзвичайних ситуацій, запобігання та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальну справу, гасіння пожеж, пожежну та техногенну безпеку тощо
Джерело

Головне управління ДСНС України у Житомирській області | Тільки за цей тиждень Росія застосувала проти наших міст і громад пона...

Логотип телеграм спільноти - Головне управління ДСНС України у Житомирській області Головне управління ДСНС України у Житомирській області @DSNS_Zhytomyr
161 Охват/переглядів 2026-03-29 08:02 Повідомлення №31594
Тільки за цей тиждень Росія застосувала проти наших міст і громад понад 3000 ударних дронів, і значна частина з них – «шахеди». Також більш ніж 1450 керованих авіаційних бомб та ще 40 ракет різних типів. Росіяни не зменшують обертів війни проти нашої держави й людей та при цьому ще й відверто вкладаються в затягування іншої війни, яка призводить до глобальної дестабілізації.По Україні б’ють фактично такі ж ударні дрони, що й по країнах Близького Сходу й регіону Затоки. Проти нас балістика застосовується так само цинічно, як і проти партнерів. Дестабілізація світових ринків та блокування морських шляхів не залишили без наслідків жодну країну. Ми робимо свій внесок у гарантування безпеки. І важливо, щоб світ не втрачав часу та можливостей. Потрібні чіткі, рішучі та скоординовані зусилля, щоб дати реальний захист життю та зупинити війни. Треба будувати спільні й сучасні системи захисту, перевірені війною. Розвивати спільні виробництва сучасної та ефективної зброї. Об’єднувати можливості, щоб і в Європі, і на Близькому Сході, і в інших частинах світу можна було жити в мирі.Дякую всім, хто допомагає нам захищати життя!