Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДСНС ТЕРНОПІЛЬ
Додано 14 лип 2024

ДСНС ТЕРНОПІЛЬ

@DSNS_TERNOPIL
Кількість підписників: 1 039
Фото: 6,730
Відео: 371
Посилання: 1,230
Опис:
Це телеграм канал, який публікує новини та інформацію про діяльність рятувальників у Тернопільській області. Тут можна знайти новини, поради, фото та відео з рятувальних операцій.

👥 Кількість підписників

1 039
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +2

👁️ Середній перегляд на повідомлення

194
Середній/День:: 226
Середній/Тиждень:: 187
ERR: 18.67%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 2
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 193 26-03-09 08:20
У Харкові, в будинку, куди в суботу влучила російська ракета, завершено пошуково-рятувальні роботиВони тривали понад дві доби. Рятувальники метр за метром розбирали важкі бетонні конструкції. Всього було вивезено понад 2400 кубометрів будматеріалів. Це був цілеспрямований удар. Серед ночі, коли десятки родин - жителів цієї пʼятиповерхівки - спали.На жаль, загинули 10 людей, серед них 2 дитини: 7-річний хлопчик та 13-річна дівчинка. Також з-під завалів деблоковано фрагменти тіл, ідентифікація ще триває. Щонайменше 16 людей унаслідок атаки травмовані, серед них 3 дитини. Кінологи з пошуковими собаками ще продовжуватимуть працювати і після завершення рятувальної операції - відповідно до заяв, зниклими безвісти залишаються ще 4 людини. Загалом унаслідок цього удару пошкоджено близько двох десятків будинків, автомобілі, заклад освіти. До розбору завалів і ліквідації наслідків ракетного удару були залучені сотні фахівців. Працювали кінологи, верхолази, інженерний підрозділ, команди ДСНС з інших регіонів. Наші психологи надали допомогу десяткам людей.Роботу ускладнювали постійні тривоги. У суботу ворог прицільно повторно атакував групи рятувальників під час проведення робіт. У Дніпрі знищено 3 автомобілі ДСНС, 1 - у Харкові. А сьогодні вранці на Полтавщині ворожі удари пошкодили ще три автомобілі ДСНС. Завдяки оновленим алгоритмам роботи особовий склад, на щастя, не постраждав.Вічна пам’ять загиблим та слова співчуття кожній родині. Швидшого одужання постраждалим і вдячність кожному рятувальнику та поліцейському, комунальнику та волонтеру - усім, хто в ці дні був там, де найважче.
👁 258 26-03-01 11:14
Завершилася одна з найважчих зим в українській історії.Було справді важко — темно та холодно. Але ми встояли. Своєю роботою на межі людських та технологічних можливостей наші рятувальники ліквідовували наслідки щоденних атак. За температури нижче за -20 °C, на висоті понад 30 метрів під крижаним вітром, а також під водою за метровою кригою, за постійної загрози повторних обстрілів, серед руїн — ДСНС працювала, щоб відновити зруйноване.Ціна цієї роботи надзвичайно висока. Від початку повномасштабної війни 114 рятувальників загинули внаслідок російської агресії. Ми пам’ятаємо кожного.Коли через ворожі атаки зникали світло й тепло, Пункти незламності та намети ДСНС по всій країні ставали для людей місцем підтримки. Поруч працювали й психологи — допомагали впоратися зі страхом і тривогою.Так, лише в столиці було розгорнуто 10 модульних містечок у Дарницькому, Дніпровському і Деснянському районах, що дозволило тисячам мешканців пережити найважчі дні та ночі. Ми не дали ворогу заморити киян холодом.Саме завдяки щоденній роботі всієї команди МВС ця складна й холодна зима для багатьох стала теплішою.Дякую кожному, хто рятує життя та дбає про безпеку країни.
👁 423 26-02-24 07:24
Голова ДСНС України Андрій Даник: «Сьогодні ми говоримо про 4 роки повномасштабної війни росії проти України. І хоча наша боротьба за право жити на своїй землі, говорити своєю мовою, будувати своє незалежне майбутнє триває уже 13-й рік, останні 4 роки - змінили нас назавжди.Це були 4 роки порятунку - коли незнайомі люди ставали рідними, коли волонтери ставали янголами-охоронцями, коли кожен із нас робив більше, ніж міг.Це 4 роки незламності - не гучної, не показної, а щоденної. Тихої. Справжньої.Це 4 роки втоми. Втоми, що накопичується в очах. У тиші після сирени. У короткому повідомленні: «Я в безпеці».4 роки болю - за зруйнованими містами, за зламаними долями, за тими, кого вже не обіймеш. За дитинство, яке мало бути безтурботним.4 роки страху - за тих, хто на фронті. За тих, хто під обстрілами. За тих, хто раптом перестає виходити на зв’язок.Але водночас - це 4 роки стійкості. Бо ми навчилися жити під звуки тривог. Навчилися радіти простому слову «живий». Навчилися жити попри все. Працювати. Мріяти. Ми навчилися підтримувати одне одного так, як, можливо, не вміли раніше.Ми вистояли. І стоїмо кожного дня. Завдяки тим, хто віддав своє життя, хто тримає тил, хто допомагає, підтримує, пам’ятає. Хто не дозволяє звикнути до війни. Хто говорить правду. Хто не здається і вірить.Ці роки не лише про втрати. Це про гідність. Про єдність. Про народ, який довів усьому світові: його неможливо зламати.І поки б’ється наше серце - б’ється Україна! І поки ми разом - ми непереможні!Слава Україні!»🇺🇦🆘 СайтFbXIGYTTT
👁 293 26-02-23 09:52
Зустрівся з Міністром-координатором спеціальних служб Польщі Томашем Семоняком.Подякував Польщі за послідовну підтримку України. Ми давно працюємо разом і добре розуміємо: безпека обох країн сьогодні - наш спільний виклик.Говорили про найбільш важливе: захист енергетики й транспорту, протидію диверсіям і агентурі рф, інформаційні атаки та дискредитаційну кампанію ворога для зриву мобілізації. росія воює не лише ракетами. Ворог вербує людей через соцмережі, підштовхує до підпалів і терактів. Минулого тижня Нацполіція вже зірвала підготовку серії резонансних убивств. І вчорашній теракт проти правоохоронців у Львові - ще один доказ цілеспрямованих спроб ворога дестабілізувати Україну.Окремо обговорили обмін досвідом. Україна має практику протидії дроновим атакам, Польща - сильні можливості координації служб. Разом посилюємо захист критичної інфраструктури та готуємо спільні рішення на майбутнє.Домовилися розширювати навчання і практичну взаємодію між нашими службами.Безпека Європи сьогодні починається в Україні. Діємо разом.
👁 216 26-02-19 06:38
Під час відрядження на Харківщину зосередив увагу на безпеці мешканців прифронтових громад. Область під постійними ударами ворога. Від початку 2026 року - майже 740 обстрілів, половина з них дронами.росія нещадно б’є по цивільних: пошкоджено понад 1200 цивільних об’єктів. В області, на жаль, цьогоріч вже 62 загиблих, серед яких 5 дітей.На кожен приліт першими прибувають наші рятувальники. Щодоби понад 500 ДСНСників і 150 одиниць техніки заступають на чергування. Посилюємо гарнізон: під час ускладнень працюють зведені загони з інших областей, передаємо нову техніку й роботизовані комплекси - щоб невідкладно рятувати там, де ризик для людей завеликий. Особливо на обʼєктах критичної інфраструктури. Окремо - евакуація.За час заходів поліцейські вивезли понад 2800 людей, серед них - 153 дитини. В 2026-му - 285 осіб, з яких 46 дітей. В середньому в області всіма залученими підрозділами щодня евакуйовують близько 40 людей. Сьогодні під загрозою ще залишаються понад 13 тисяч жителів у 16 громадах Харківщини.Разом із іншими Силами оборони регіон захищають бойові підрозділи Нацгвардії та Держприкордонслужби.Зокрема, 2-й корпус Нацгвардії «Хартія» під командуванням Ігоря Оболєнського. Обговорили з ним оперативну ситуацію на ввіреній ділянці фронту. Підрозділи корпусу демонструють стійкість і не лише стримують наступ ворога на Куп’янському напрямку, а й проводять результативні ударно-пошукові дії.Сьогодні також мав честь вручити державні та відомчі нагороди нашим героям: гвардійцям, прикордонникам, рятувальникам та поліцейським. Це люди, на плечах яких тримається безпека регіону. Дякую за службу!
👁 204 26-02-18 08:06
Упродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління ДСНС України у Тернопільській області здійснювали оперативні виїзди для надання допомоги бригадам екстреної медичної допомоги. 🚑Взаємодія служб була спрямована на транспортування важкохворих пацієнтів та забезпечення безперешкодного руху спеціалізованого транспорту.‼️17 лютого о 14:46 (м. Тернопіль, вул. Патріарха Любомира Гузара): особовий склад Служби порятунку надав допомогу медичним працівникам у транспортуванні важкохворої громадянки з квартири до автомобіля екстреної медичної допомоги.‼️17 лютого о 18:24 (с. Угриньківці, Заліщицька територіальна громада Чортківського району): рятувальники здійснили буксирування карети швидкої допомоги на безпечну ділянку проїжджої частини, забезпечивши медикам можливість подальшого слідування за маршрутом.‼️18 лютого о 03:51 (м. Тернопіль, вул. Галицька): бійці ДСНС вкотре залучалися для допомоги бригаді лікарів у транспортуванні ще однієї важкохворої пацієнтки до медичного автомобіля.
👁 246 26-02-13 14:34
Евакуаційні групи ДСНС і поліції щодня працюють у найнебезпечніших районах вздовж лінії фронту. З початку року вони вивезли вже понад 6 300 людей, майже половина з яких – діти.Це складна, але надзвичайно важлива робота. Евакуаційні екіпажі, зокрема «Білий янгол» та «Фенікс», діють під обстрілами, часто буквально за крок від ворога. Кожна операція потребує ретельного планування: визначення безпечніших маршрутів, підготовки транспорту, координації з місцевою владою та військовими адміністраціями.Для багатьох людей рішення виїхати дається важко, тому робота рятувальників і поліцейських – це не лише логістика. Це спілкування, роз’яснення, індивідуальний підхід, підтримка родин із дітьми та супровід маломобільних громадян.Усі члени евакуаційних екіпажів - сертифіковані парамедики, тож вони не лише вміють швидко організувати виїзд, а й за необхідності надають медичну допомогу.Нещодавно Верховна Рада України ухвалила Закон, що врегульовує процедуру обов’язкової евакуації населення. Це важливе рішення дозволить діяти швидше, чіткіше та ефективніше, коли йдеться про безпеку вразливих категорій громадян.Робота в прифронтових регіонах триває безперервно. І найголовніше її досягнення – врятовані життя.
👁 252 26-02-12 14:18
Міжнародна Коаліція укриттів цивільного захисту працює. Маємо перші практичні результати: затверджено 7 проєктів зі зведення та модернізації укриттів.Нові захисні споруди з’являться у Чернігівській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Одеській та Сумській областях, які ворог обстрілює практично щоденно. Чотири укриття – для медзакладів, три – для дитячих садків.Відбір проєктів відбувався у взаємодії із громадами. Ми переглянули підходи, щоб перш за все підтримати регіони, наближені до лінії фронту, адже там потреба у безпековій інфраструктурі є найбільш гострою.Це лише початок системної роботи. У лютому Коаліція продовжить розгляд нових проєктів, поданих органами державної влади та місцевого самоврядування. Наше завдання – масштабувати цю ініціативу, щоб кожен населений пункт мав достатньо сучасних та надійних укриттів.Фінансування будівництва здійснюється в межах програми ЄС з підтримки України Ukraine Facility, а практичну реалізацію забезпечуватимуть Литовське Центральне агентство з управління проєктами (CPMA) та Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel.Дякую нашим партнерам за відчутну підтримку та рішучу позицію. Коаліція укриттів – приклад того, як спільними зусиллями ми посилюємо захист людей та стійкість громад.В умовах щоденних загроз система безпеки – це конкретні рішення. Працюємо, щоб кожне таке рішення перетворювалося на реальний захист для людей.
👁 187 26-02-04 12:47
Був радий вітати в Києві міністра з питань стійкості та готовності Королівства Данія Торстена Шака Педерсена. Говорили про виклики в контексті війни, про безпеку і про те, як підтримувати людей, коли ворог щодня знищує нашу енергетику та критичну інфраструктуру.Щодня, в середньому, більше 200 ворожих ударів по цивільних обʼєктах - по обʼєктах, які забезпечують базові умови для життя людей. В такій ситуації ключовими є швидке реагування і чітка координація. Саме про це розповів колезі: як працює Ситуаційний центр МВС, як ухвалюються рішення, як ми тримаємо зв’язок між усіма службами під час криз.Окрема тема - єдиний номер допомоги 112, який вже не лише екстрений виклик. Через 112 люди повідомляють і про відсутність світла, тепла, води - понад 70 тисяч звернень на зараз. Запустили й мобільний застосунок 112, який працює навіть тоді, коли немає мобільного зв’язку. Це про доступність допомоги в найскладніші моменти.Подякував Данії за системну підтримку ДСНС. За техніку, навчання, підготовку наших рятувальників. ❗️Цього тижня очікуємо новий пакет допомоги: 22 потужних генератора та понад 180 обігрівачів для пунктів обігріву в Києві та області.Важливо й те, що ми не лише отримуємо допомогу, а й ділимося власним досвідом. Українські рятувальники мають унікальну практику роботи в умовах війни. Цей досвід може бути корисним і нашим партнерам.Також запросив Данію долучитися до Коаліції укриттів цивільного захисту. Це про довгострокову безпеку. Про захист цивільних не лише сьогодні, а й на роки вперед.Дякую данським партнерам за солідарність і готовність працювати разом. Саме так - через партнерство, практику і взаємну довіру - ми посилюємо стійкість наших країн і захищаємо людей.
👁 179 26-01-20 09:03
Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського удару. Київ та Київщина, Вінницька область, Дніпровщина, Одеська область, Запоріжжя, Полтавщина, Сумщина та інші наші області. Всюди залучені ремонтні бригади, ДСНС України, усі необхідні сили. В російському ударі була значна кількість балістики та крилатих ракет. Ще більш ніж 300 ударних дронів. Наші сили протиповітряної оборони відпрацювали по суттєвій кількості цілей. За добу до цього удару ми нарешті отримали необхідні ракети, і це суттєво допомогло. Кожен пакет підтримки має значення. Ракети для «петріотів», для «насамсів», для інших систем ППО критично необхідні. Пряме завдання всієї нашої дипломатичної системи – працювати, щоб в України було достатньо засобів ППО. І партнери мають не підводити із цим, ракети для ППО – це реальний захист життя людей. У форматі спеціального енергетичного селектора визначимо повні деталі щодо наслідків атаки та необхідні ресурси, щоб відновити постачання електрики, тепла й води людям. Найбільш складна ситуація поки в Києві, значна кількість житлових будинків без опалення. Важливо, щоб світ про це не мовчав. Росія не може бути на рівних з іншими країнами світу, поки налаштована тільки на вбивства й знущання з людей. Зараз усі українські посадовці, кожен відповідальний за роботу державних інституцій, обласної та місцевої влади, українських енергетичних компаній – усі повинні бути в Україні, працювати, допомагати людям та старатися стабілізувати ситуацію. Треба бути у своїй державі, у своїх містах, зі своїми громадами. Слава Україні!